Kdo je to?
Kdo je to, byl Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Prasák?

Co znamená a jaký je význam slova Prasák?

Prasák je většinou výraz pro sexuálně zvrhlého člověka nebo rovnou pro devianta. U prasáka se zvrhlost pojí navíc ještě se zcela neakceptovatelným chováním, kdy si bez jakýchkoliv zábran či výčitek jde za svým "cílem", a to klidně i v partnerském vztahu. V mírně přeneseném smyslu může být za prasáka označen i ten, kdo se chová nemorálně a proradně. S tím souvisí slovo prasárna označující nečestné a nemravné chování, případně technicky zjevně nesprávný postup.


Kdo je to, byl Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prasák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Prasák? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Erasmus? Vzpomněli byste si co znamená slovo B2B? Vzpomenete si na definici slova Pinterest? Víte co je Judaismus?

Klíčová slova: popis, význam, pojem, odborný výraz, přesný význam, heslo, co znamená, formulace, význam pojmu, co je to Prasák?, význam slova, Prasák, přesný výraz, kdo to je, vysvětlení, termín

Pojem Prasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Prasák

Hledat videa s názvem Prasák na Youtube

Zkusit najít Prasák ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Prasák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Prasák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prasák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Prasák? Kdo to byl Prasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prasák? Definice pojmu Prasák je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.