Kdo je to?
Kdo je to, byl Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Prasák?

Co znamená a jaký je význam slova Prasák?

Prasák je většinou výraz pro sexuálně zvrhlého člověka nebo rovnou pro devianta. U prasáka se zvrhlost pojí navíc ještě se zcela neakceptovatelným chováním, kdy si bez jakýchkoliv zábran či výčitek jde za svým "cílem", a to klidně i v partnerském vztahu. V mírně přeneseném smyslu může být za prasáka označen i ten, kdo se chová nemorálně a proradně. S tím souvisí slovo prasárna označující nečestné a nemravné chování, případně technicky zjevně nesprávný postup.


Kdo je to, byl Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prasák? Lidé, hanlivé

Tento text (Prasák) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pečený čaj? Víte co je Vila? Vzpomenete si na definici slova Amuse bouche? Vzpomněli byste si co označuje výraz Repasovaný?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, původ slova, co znamená, formulace, hanlivé, kdo je Prasák?, definice, přesný význam, etymologie, význam, odborný výraz, pojem, lexikon, popis, synonymum

Pojem Prasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Prasák ve Wikipedii

Vyhledat termín Prasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Prasák ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Prasák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasák například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Prasák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prasák? Kdo to byl Prasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prasák? Definice pojmu Prasák je v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.