Kdo je to?
Kdo je to Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Prasák?

Co znamená a jaký je význam slova Prasák?

Prasák je většinou výraz pro sexuálně zvrhlého člověka nebo rovnou pro devianta. U prasáka se zvrhlost pojí navíc ještě se zcela neakceptovatelným chováním, kdy si bez jakýchkoliv zábran či výčitek jde za svým "cílem", a to klidně i v partnerském vztahu. V mírně přeneseném smyslu může být za prasáka označen i ten, kdo se chová nemorálně a proradně. S tím souvisí slovo prasárna označující nečestné a nemravné chování, případně technicky zjevně nesprávný postup.


Kdo je to Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prasák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Prasák s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Erasmus? Znáte termín Oukrop? Vzpomenete si na definici slova Geek? Víte, co je to Úpal?

Klíčová slova: význam, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, přesný význam, synonymum, význam slova, formulace, pojem, etymologie, vysvětlení, termín, informace, lexikon, přesný výraz, wiki

Pojem Prasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Prasák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Prasák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Prasák ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prasák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasák například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Prasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Prasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prasák? Definice pojmu Prasák je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.