Kdo je to?
Kdo je to Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Prasák?

Co znamená a jaký je význam slova Prasák?

Prasák je většinou výraz pro sexuálně zvrhlého člověka nebo rovnou pro devianta. U prasáka se zvrhlost pojí navíc ještě se zcela neakceptovatelným chováním, kdy si bez jakýchkoliv zábran či výčitek jde za svým "cílem", a to klidně i v partnerském vztahu. V mírně přeneseném smyslu může být za prasáka označen i ten, kdo se chová nemorálně a proradně. S tím souvisí slovo prasárna označující nečestné a nemravné chování, případně technicky zjevně nesprávný postup.


Kdo je to Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prasák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Prasák? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Erasmus? Víte, co je to Brod? Vzpomenete si na definici slova Sangvinik? Rozumíte pojmu Skepticismus?

Klíčová slova: přesný výraz, hanlivé, hanlivé, termín, přesný význam, heslo, význam pojmu, slovo, wikipedie, lexikon, popis, Prasák, definice, wiki, etymologie, původ slova

Pojem Prasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prasák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Prasák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Prasák ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Prasák ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Prasák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Prasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Prasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prasák? Definice pojmu Prasák se nachází v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Prasák i jinde než v sekci než v hanlivé.