Kdo je to?
Kdo je to, byl Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Prasák?

Co znamená a jaký je význam slova Prasák?

Prasák je většinou výraz pro sexuálně zvrhlého člověka nebo rovnou pro devianta. U prasáka se zvrhlost pojí navíc ještě se zcela neakceptovatelným chováním, kdy si bez jakýchkoliv zábran či výčitek jde za svým "cílem", a to klidně i v partnerském vztahu. V mírně přeneseném smyslu může být za prasáka označen i ten, kdo se chová nemorálně a proradně. S tím souvisí slovo prasárna označující nečestné a nemravné chování, případně technicky zjevně nesprávný postup.


Kdo je to, byl Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prasák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prasák s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pečený čaj? Vzpomenete si na definici slova Nordic walking? Vzpomenete si na definici slova Amuse bouche? Vzpomněli byste si na význam slova Pedig?

Klíčová slova: kdo to je, definice, slovo, přesný výraz, informace, popis, význam slova, přesný význam, lexikon, etymologie, hanlivé, Prasák, heslo, význam, wiki, vysvětlení

Pojem Prasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Prasák v následujících zdrojích

Najít heslo Prasák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prasák ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Prasák na Youtube

Najít termín Prasák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasák například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Prasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Prasák? Kdo to byl Prasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prasák? Definice pojmu Prasák se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Prasák i v jiné kategorii než v hanlivé.