Kdo je to?
Kdo je to Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prasák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Prasák?

Jaký je význam slova Prasák? Co to znamená?

Prasák je většinou výraz pro sexuálně zvrhlého člověka nebo rovnou pro devianta. U prasáka se zvrhlost pojí navíc ještě se zcela neakceptovatelným chováním, kdy si bez jakýchkoliv zábran či výčitek jde za svým "cílem", a to klidně i v partnerském vztahu. V mírně přeneseném smyslu může být za prasáka označen i ten, kdo se chová nemorálně a proradně. S tím souvisí slovo prasárna označující nečestné a nemravné chování, případně technicky zjevně nesprávný postup.


Kdo je to Prasák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prasák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Prasák s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Erasmus? Víte, co je to Občanský zákoník? Vzpomenete si na definici slova Demonstrace? Rozumíte pojmu Afasie?

Klíčová slova: termín, heslo, wikipedie, význam pojmu, pojem, význam, definice, vysvětlení, informace, synonymum, hanlivé, lexikon, etymologie, přesný výraz, odborný výraz, popis

Pojem Prasák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Prasák lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Prasák ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Prasák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Prasák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Prasák ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Prasák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prasák například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Prasák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Prasák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prasák? Definice pojmu Prasák patří do kategorie Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.