Kdo je to?
Kdo je to, byl Převor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Převor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Převor?

Jaký je význam slova Převor? Co to znamená?

Převor je označení pro představeného kláštera u různých křesťanských katolických církevních řádů (dominikáni, augustiniáni atd.)Kdo je to, byl Převor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Převor? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Převor? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Metafora? Znáte termín Retsina? Rozumíte pojmu Neurologie? Víte, co je to Moringa?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, termín, popis, etymologie, formulace, popis, slovo, význam, co je to Převor?, význam pojmu, definice, křesťanství, Převor, původ slova, přesný význam

Pojem Převor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Převor zkuste tyto odkazy

Najít heslo Převor ve Wikislovníku

Najít termín Převor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Převor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Převor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Převor například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Převor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Převor? Kdo to byl Převor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Převor? Definice pojmu Převor se nachází v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.