Kdo je to?
Kdo je to Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mohel? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Mohel s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Mitra? Vzpomenete si na definici slova Ikterus? Rozumíte pojmu Atletika? Vzpomněli byste si na význam slova Submisivita?

Klíčová slova: popis, definice, náboženství, význam, formulace, přesný výraz, Mohel, přesný výraz, význam slova, wiki, přesný význam, slovo, co znamená, termín, Mohel, vysvětlení

Pojem Mohel je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Mohel ve Wikipedii

Vyhledat pojem Mohel na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Mohel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mohel ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Mohel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mohel například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Mohel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel se nachází v sekci Náboženství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.