Kdo je to?
Kdo je to Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mohel? Lidé, náboženství

Mohel

Jaký je význam slova Mohel? Co to znamená?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mohel? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mohel? s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Iphone? Pamatujete si definici pojmu Ajvar? Rozumíte pojmu Notifikace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Netflix?

Klíčová slova: termín, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, heslo, přesný výraz, význam slova, synonymum, wiki, náboženství, etymologie, informace, přesný význam, lexikon, definice, přesný výraz

Pojem Mohel je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mohel lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Mohel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Mohel ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Mohel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Mohel na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mohel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mohel například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Mohel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel je v sekci Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.