Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mohel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Buňka? Pamatujete si definici pojmu Skepticismus? Rozumíte pojmu Loden? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cholerik?

Klíčová slova: význam, etymologie, náboženství, vysvětlení, heslo, co je to Mohel?, wiki, odborný výraz, význam slova, definice, popis, slovo, kdo to je, lexikon, termín, význam pojmu

Pojem Mohel je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Mohel v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Mohel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mohel ve Wikimedia Commons

Najít slovo Mohel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Mohel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mohel například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Mohel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel se nachází v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mohel v jiné sekci než náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.