Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Tento text (Mohel) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Skanzen? Vzpomněli byste si co označuje výraz MBA? Rozumíte pojmu Invence? Znáte termín Psychohygiena?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, popis, Mohel, význam slova, náboženství, lexikon, wiki, etymologie, co znamená, slovo, odborný výraz, informace, popis, kdo to je, význam

Pojem Mohel je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Mohel ve Wikipedii

Najít termín Mohel ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Mohel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Mohel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mohel například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Mohel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Mohel i v jiných kategoriích (než náboženství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.