Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Definici slova Mohel můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Skanzen? Rozumíte pojmu Předdůchod? Rozumíte pojmu Invence? Znáte pojem Google disk?

Klíčová slova: termín, přesný význam, pojem, náboženství, popis, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, wiki, kdo je Mohel?, definice, význam, co je to Mohel?, slovo, odborný výraz, význam slova

Pojem Mohel je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Mohel na Youtube

Vyhledat slovo Mohel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Mohel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Mohel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Mohel například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Mohel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel se nachází v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Mohel i v jiné sekci než v náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.