Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mohel? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Buňka? Víte, co je to Pučálka? Rozumíte pojmu Loden? Rozumíte pojmu Arboretum?

Klíčová slova: slovo, wiki, přesný výraz, termín, synonymum, náboženství, informace, Mohel, význam pojmu, kdo je Mohel?, lexikon, popis, odborný výraz, co je to Mohel?, heslo, význam

Pojem Mohel je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Mohel na Google.cz

Vyhledat heslo Mohel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mohel ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Mohel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mohel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mohel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel je v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Mohel i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.