Kdo je to?
Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Kdo je to Mohel?

Co znamená a jaký je význam slova Mohel?

Mohel je žid mužského pohlaví, který rituálně obřezává židovské muže. Protože obřízku musí provádět podle přesně daných pravidel, prochází mohel kurzem zakončeným zkouškou.
Mohelové bývají často i lékaři, někdy i rabíni. Pravidla obřízky určuje židovský zákon, halacha. V některých obcích může být mohelem i žena.Kdo je to, byl Mohel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mohel? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mohel s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Skanzen? Pamatujete si definici pojmu Pranostika? Rozumíte pojmu Invence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Římský kmín?

Klíčová slova: definice, synonymum, formulace, wiki, pojem, co je to Mohel?, popis, kdo je Mohel?, význam, kdo to je, význam slova, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, co znamená

Pojem Mohel je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Mohel ve Wikislovníku

Najít heslo Mohel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mohel ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Mohel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mohel například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mohel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mohel? Kdo to byl Mohel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mohel? Definice pojmu Mohel patří do sekce náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mohel i jinde než v sekci než v náboženství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.