Kdo je to?
Kdo je to, byl Šárka Fialová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šárka Fialová? Lidé, politici

Kdo je to Šárka Fialová?

Jaký je význam slova Šárka Fialová? Co to znamená?

Šárka Fialová je aktivistka, která do povědomí veřejnosti vstoupila jako organizátorka protestních akcí proti vládě Andreje Babiše. Původním povoláním je překladatelka, při této práci se věnuje péči o nemocného syna. Politikou se zabývá z pohledu aktivního občana, podílí se na protestech zaměřených proti kumulování moci v rukou jedné osoby.
Šárka Fialová měla velký podíl na akci Proč? Proto!, při které se na Václavském náměstí shromáždilo přes 20 000 demonstrantů.Kdo je to, byl Šárka Fialová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šárka Fialová? Lidé, politici

Tento text (Šárka Fialová) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo MWh? Vzpomněli byste si na význam slova Šindel? Víte, co je to Ikterus? Znáte definici termínu Irelevantní?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, heslo, definice, popis, politici, původ slova, termín, přesný význam, co je to Šárka Fialová?, Šárka Fialová, kdo je Šárka Fialová?, formulace, slovo, etymologie, popis

Pojem Šárka Fialová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Šárka Fialová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šárka Fialová ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Šárka Fialová ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Šárka Fialová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Fialová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Šárka Fialová, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šárka Fialová? Kdo to byl Šárka Fialová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šárka Fialová? Definice pojmu Šárka Fialová je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politici).