Kdo je to?
Kdo je to, byl Šárka Fialová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šárka Fialová? Lidé, politici

Kdo je to Šárka Fialová?

Jaký je význam slova Šárka Fialová? Co to znamená?

Šárka Fialová je aktivistka, která do povědomí veřejnosti vstoupila jako organizátorka protestních akcí proti vládě Andreje Babiše. Původním povoláním je překladatelka, při této práci se věnuje péči o nemocného syna. Politikou se zabývá z pohledu aktivního občana, podílí se na protestech zaměřených proti kumulování moci v rukou jedné osoby.
Šárka Fialová měla velký podíl na akci Proč? Proto!, při které se na Václavském náměstí shromáždilo přes 20 000 demonstrantů.Kdo je to, byl Šárka Fialová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šárka Fialová? Lidé, politici

Zaujalo vás slovo, termín Šárka Fialová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chaš? Znáte termín Digitalizace? Víte, co je to Týrání zvířat? Víte, co je to Ačokča?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, popis, Šárka Fialová, kdo to je, význam, informace, wiki, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, popis, odborný výraz, slovo, kdo je Šárka Fialová?, přesný význam

Pojem Šárka Fialová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Šárka Fialová

Vyhledat heslo Šárka Fialová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Šárka Fialová ve Wikislovníku

Najít heslo Šárka Fialová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Šárka Fialová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Fialová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Šárka Fialová, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šárka Fialová? Kdo to byl Šárka Fialová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šárka Fialová? Definice pojmu Šárka Fialová se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politici.