Kdo je to?
Kdo je to Charlize Theron? Životopis Charlize Theron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Charlize Theron?

Kdo je to Charlize Theron? Stručný životopis

Charlize Theron je populární herečka jihoafricko-amerického původu. Působí také jako modelka a producentka. Oscarem a Zlatým glóbem byla oceněna za biografický film Zrůda. Diváci si ji oblíbili také ve filmech Pravidla moštárny, Šílený Max, Hancock a dalších.Vystupuje i v televizních filmech a seriálech.
Magazín Time zařadil Charlize Theron k nejvlivnějším osobnostem.Kdo je to Charlize Theron? Životopis Charlize Theron, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Charlize Theron

Národnost: USA
Datum narození: Benoni
Místo narození: 7. srpna 1975

Tento text (Charlize Theron) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Adopce? Rozumíte pojmu Cloud? Vzpomenete si na definici slova Bageta? Znáte pojem Bubble tea?

Klíčová slova: definice, význam slova, pojem, herectví, lexikon, slovo, co je to Charlize Theron?, formulace, termín, přesný výraz, význam, heslo, popis, informace, kdo je Charlize Theron?, vysvětlení

Pojem Charlize Theron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Charlize Theron v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Charlize Theron ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Charlize Theron na Google.cz

Hledat termín Charlize Theron ve Wikipedii

Vyhledat termín Charlize Theron ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Charlize Theron například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Charlize Theron

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Charlize Theron? Kdo to byl Charlize Theron? Kdy se narodil Charlize Theron? Kde se narodil Charlize Theron? Charlize Theron je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Charlize Theron dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlize Theron i v jiné kategorii než je herectví.