Kdo je to?
Kdo je to Trdlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Trdlo? Lidé, hanlivé

Trdlo

Co znamená a jaký je význam slova Trdlo?

Trdlo je hovorové označení pro člověka, který je nemotorný, nešikovný. Dokáže zkazit jednoduchou činnost, nebo opakující se činnost, konkrétní dovednost se stále nenaučil, nezapamatoval. Říká se tančit jako trdlo. Trdlo bylo dříve nazývaný dřevěný nastroj, který má na konci paličku. Dřevěné trdlo sloužilo k rozmělňovaní, tření, drcení. Původ slova můžeme najít v dřevěném nástroji. Synonyma pro slovo „trdlo“ jsou nemehlo, nemotora, nešika, hlupák, hlupáček, balík, trouba, trdýlko, mamlas, kopyto, mameluk, střevo.


Kdo je to Trdlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Trdlo? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Smalt? Rozumíte pojmu Streamování? Znáte definici termínu Rozešívačka? Znáte pojem Deviza?

Klíčová slova: hanlivé, termín, význam pojmu, význam, synonymum, informace, lexikon, heslo, pojem, přesný výraz, původ slova, wiki, odborný výraz, vysvětlení, popis, přesný význam

Pojem Trdlo je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Trdlo

Vyhledat termín Trdlo na Google.cz

Zkusit najít výraz Trdlo ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Trdlo ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Trdlo ve vyhledávači Qwant

Najít termín Trdlo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trdlo například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Trdlo, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Trdlo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trdlo? Definice pojmu Trdlo patří do kategorie Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.