Kdo je to?
Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Patrik Kořenář?

Kdo je to Patrik Kořenář? Stručný životopis

Patrik Kořenář je youtouber a autor různorodých videí. Zaměřuje se například na rozhovory, reportáže, promo videa, volební spoty, image videa, sestřihy událostí, tvorbu youtube pořadů. Má svůj pořad Fakta vítězí, kde se zaměřuje především na hledání a informací a zdrojů pro známé konspirační teorie, kauzy a aktuální události.
Patrik Kořenář také spolupracuje s Martinem Rotou na kanálu Zvědátoři.Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Patrik Kořenář

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Patrik Kořenář sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Occamova břitva? Znáte termín Nonsens? Vzpomenete si na definici slova Motúčko? Víte, co je to Bageta?

Klíčová slova: význam, termín, popis, význam pojmu, popis, co je to Patrik Kořenář?, informace, synonymum, etymologie, přesný výraz, co znamená, formulace, přesný význam, slovo, lexikon, význam slova

Pojem Patrik Kořenář je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Patrik Kořenář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Kořenář ve Wikimedia Commons

Najít výraz Patrik Kořenář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Patrik Kořenář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Kořenář například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Kořenář?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Patrik Kořenář? Kdo to byl Patrik Kořenář? Patrik Kořenář patří do sekce umělci. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Patrik Kořenář kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Kořenář i v jiné kategorii než je umělci.