Kdo je to?
Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Patrik Kořenář?

Kdo je to Patrik Kořenář? Stručný životopis

Patrik Kořenář je youtouber a autor různorodých videí. Zaměřuje se například na rozhovory, reportáže, promo videa, volební spoty, image videa, sestřihy událostí, tvorbu youtube pořadů. Má svůj pořad Fakta vítězí, kde se zaměřuje především na hledání a informací a zdrojů pro známé konspirační teorie, kauzy a aktuální události.
Patrik Kořenář také spolupracuje s Martinem Rotou na kanálu Zvědátoři.Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Patrik Kořenář

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Patrik Kořenář se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Gnocchi? Pamatujete si definici pojmu Parusie? Vzpomenete si na definici slova Basejump? Vzpomněli byste si co znamená slovo Džuveč?

Klíčová slova: termín, význam slova, odborný výraz, význam, pojem, popis, kdo je Patrik Kořenář?, Patrik Kořenář, lexikon, wiki, co je to Patrik Kořenář?, etymologie, význam pojmu, kdo to je, umělci, heslo

Pojem Patrik Kořenář je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Patrik Kořenář

Hledat videa s názvem Patrik Kořenář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Patrik Kořenář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Kořenář ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Patrik Kořenář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Kořenář například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patrik Kořenář

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Patrik Kořenář? Kdo to byl Patrik Kořenář? Patrik Kořenář je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Patrik Kořenář řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Kořenář i v jiné kategorii než je umělci.