Kdo je to?
Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Patrik Kořenář?

Kdo je to Patrik Kořenář? Stručný životopis

Patrik Kořenář je youtouber a autor různorodých videí. Zaměřuje se například na rozhovory, reportáže, promo videa, volební spoty, image videa, sestřihy událostí, tvorbu youtube pořadů. Má svůj pořad Fakta vítězí, kde se zaměřuje především na hledání a informací a zdrojů pro známé konspirační teorie, kauzy a aktuální události.
Patrik Kořenář také spolupracuje s Martinem Rotou na kanálu Zvědátoři.Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Patrik Kořenář

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Patrik Kořenář s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Umakart? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pluralita? Vzpomenete si na definici slova Psotník? Znáte termín Bowling?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, heslo, význam slova, význam, kdo je Patrik Kořenář?, umělci, slovo, kdo to je, synonymum, etymologie, Patrik Kořenář, co je to Patrik Kořenář?, termín, přesný význam, popis

Pojem Patrik Kořenář je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Patrik Kořenář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Patrik Kořenář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Patrik Kořenář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Patrik Kořenář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Kořenář například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Patrik Kořenář? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Patrik Kořenář? Kdo to byl Patrik Kořenář? Patrik Kořenář se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Patrik Kořenář třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Kořenář i v jiné kategorii než je umělci.