Kdo je to?
Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Patrik Kořenář?

Kdo je to Patrik Kořenář? Stručný životopis

Patrik Kořenář je youtouber a autor různorodých videí. Zaměřuje se například na rozhovory, reportáže, promo videa, volební spoty, image videa, sestřihy událostí, tvorbu youtube pořadů. Má svůj pořad Fakta vítězí, kde se zaměřuje především na hledání a informací a zdrojů pro známé konspirační teorie, kauzy a aktuální události.
Patrik Kořenář také spolupracuje s Martinem Rotou na kanálu Zvědátoři.Kdo je to Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Patrik Kořenář

Národnost: česká

Tento text (Patrik Kořenář) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Umakart? Rozumíte pojmu Idea? Vzpomenete si na definici slova Psotník? Znáte pojem Panna cotta?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo je Patrik Kořenář?, informace, umělci, slovo, pojem, původ slova, lexikon, popis, definice, formulace, význam, Patrik Kořenář, přesný význam, wiki, význam pojmu

Pojem Patrik Kořenář je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Patrik Kořenář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Patrik Kořenář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Patrik Kořenář ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Patrik Kořenář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Kořenář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Kořenář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Kořenář?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patrik Kořenář? Kdo to byl Patrik Kořenář? Patrik Kořenář je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Patrik Kořenář řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Kořenář i v jiné kategorii než je umělci.