Kdo je to?
Kdo je Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Patrik Kořenář?

Kdo je Patrik Kořenář? Životopis, informace, biografie, umělci

Patrik Kořenář je youtouber a autor různorodých videí. Zaměřuje se například na rozhovory, reportáže, promo videa, volební spoty, image videa, sestřihy událostí, tvorbu youtube pořadů. Má svůj pořad Fakta vítězí, kde se zaměřuje především na hledání a informací a zdrojů pro známé konspirační teorie, kauzy a aktuální události.
Patrik Kořenář také spolupracuje s Martinem Rotou na kanálu Zvědátoři.Kdo je Patrik Kořenář? Životopis Patrik Kořenář, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Patrik Kořenář

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Patrik Kořenář s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Gnocchi? Víte co je Římsa? Vzpomenete si na definici slova Iluze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trdelník?

Klíčová slova: život, informace, osobnosti, Patrik Kořenář, kdo je Patrik Kořenář?, biografie, Patrik Kořenář, wiki, osobnost, umělci, lexikon, životopis, umělci, wikipedie, popis, zajímavosti

Pojem Patrik Kořenář je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Patrik Kořenář

Vyhledat výraz Patrik Kořenář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Patrik Kořenář na Youtube

Zkusit najít pojem Patrik Kořenář ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Patrik Kořenář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Kořenář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Kořenář například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patrik Kořenář

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Patrik Kořenář? Patrik Kořenář se nachází v sekci Umělci

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Patrik Kořenář řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Kořenář i v jiné kategorii než je umělci.