Kdo je to?
Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Evžen Korec?

Kdo je Evžen Korec? Životopis, informace, biografie, podnikání

Evžen Korec je významný český podnikatel a vědec.
Vystudoval Molekulární biologii a genetiku na Karlově univerzitě. Získal titul RNDr. Jako vědec se dlouhodobě pohyboval v zahraničí, například na univerzitách v Göttingenu, Londýně a Paříži. Zabývá se onkologickými výzkumy, molekulární biologií a je spoluautorem řady patentů a vědeckých publikací.
V roce 1992 založil developerskou společnost Ekospol, kde se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva. V současné době se jedná o jednu z nejvýznamnější developerských společností u nás.
Je také majitelem a ředitelem ZOO Tábor, kde se věnuje i vědeckému výzkumu.
Mezi jednu z jeho nejúspěšnějších knih patří Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí (2014). Další jeho knihy se týkají právě zmíněné táborské zoo - např.: Jak jsem zachránil ZOO v Táboře (2016). Věnuje se i dalším tématům, viz Chov psů - příručka pro zodpovědné chovatele (2020).Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Evžen Korec

Národnost: česká
Datum narození: 16. září 1956

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Evžen Korec? s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Gesce? Znáte definici termínu Osobní údaj? Znáte definici termínu Destilace? Pamatujete si definici pojmu Belvedér?

Klíčová slova: vysvětlení, podnikání, biografie, Evžen Korec, kdo je Evžen Korec?, osobnosti, osobnost, lexikon, zajímavosti, život, kdy se narodil Evžen Korec?, popis, životopis, informace, datum narození, wiki

Pojem Evžen Korec je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Evžen Korec na Youtube

Zkusit najít Evžen Korec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Evžen Korec ve Wikislovníku

Hledat pojem Evžen Korec ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Evžen Korec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Evžen Korec například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Evžen Korec?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Evžen Korec? Kdy se narodil Evžen Korec? Evžen Korec je v sekci Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Evžen Korec například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evžen Korec i v jiné kategorii než je podnikání.