Kdo je to?
Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Evžen Korec

Kdo je Evžen Korec? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Evžen Korec je významný český podnikatel a vědec.
Vystudoval Molekulární biologii a genetiku na Karlově univerzitě. Získal titul RNDr. Jako vědec se dlouhodobě pohyboval v zahraničí, například na univerzitách v Göttingenu, Londýně a Paříži. Zabývá se onkologickými výzkumy, molekulární biologií a je spoluautorem řady patentů a vědeckých publikací.
V roce 1992 založil developerskou společnost Ekospol, kde se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva. V současné době se jedná o jednu z nejvýznamnější developerských společností u nás.
Je také majitelem a ředitelem ZOO Tábor, kde se věnuje i vědeckému výzkumu.
Mezi jednu z jeho nejúspěšnějších knih patří Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí (2014). Další jeho knihy se týkají právě zmíněné táborské zoo - např.: Jak jsem zachránil ZOO v Táboře (2016). Věnuje se i dalším tématům, viz Chov psů - příručka pro zodpovědné chovatele (2020).Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Evžen Korec

Národnost: česká
Datum narození: 16. září 1956

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Evžen Korec? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Trudnomyslnost? Vzpomněli byste si na význam slova Syřidlo? Znáte definici termínu PSPad? Znáte definici termínu Léze?

Klíčová slova: životopis, biografie, lexikon, informace, osobnosti, popis, Evžen Korec, osobnost, Evžen Korec, zajímavosti, kdo je Evžen Korec?, vysvětlení, podnikání, národnost, datum narození, wikipedie

Pojem Evžen Korec je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Evžen Korec ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Evžen Korec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Evžen Korec na Google.cz

Hledat slovo Evžen Korec ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Evžen Korec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Evžen Korec například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Evžen Korec?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Evžen Korec? Kdy se narodil Evžen Korec? Evžen Korec je v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel prezentace, evžen Korec, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Evžen Korec kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evžen Korec i v jiné kategorii než je podnikání.