Kdo je to?
Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Evžen Korec?

Kdo je Evžen Korec? Životopis, informace, biografie, podnikání

Evžen Korec je významný český podnikatel a vědec.
Vystudoval Molekulární biologii a genetiku na Karlově univerzitě. Získal titul RNDr. Jako vědec se dlouhodobě pohyboval v zahraničí, například na univerzitách v Göttingenu, Londýně a Paříži. Zabývá se onkologickými výzkumy, molekulární biologií a je spoluautorem řady patentů a vědeckých publikací.
V roce 1992 založil developerskou společnost Ekospol, kde se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva. V současné době se jedná o jednu z nejvýznamnější developerských společností u nás.
Je také majitelem a ředitelem ZOO Tábor, kde se věnuje i vědeckému výzkumu.
Mezi jednu z jeho nejúspěšnějších knih patří Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí (2014). Další jeho knihy se týkají právě zmíněné táborské zoo - např.: Jak jsem zachránil ZOO v Táboře (2016). Věnuje se i dalším tématům, viz Chov psů - příručka pro zodpovědné chovatele (2020).Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Evžen Korec

Národnost: česká
Datum narození: 16. září 1956

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Evžen Korec s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Softball? Znáte pojem Skript? Znáte definici termínu Dharma? Vzpomenete si na definici slova Epigram?

Klíčová slova: popis, národnost, Evžen Korec, kdy se narodil Evžen Korec?, vysvětlení, wiki, osobnosti, Evžen Korec, život, wikipedie, datum narození, lexikon, biografie, podnikání, životopis, podnikání

Pojem Evžen Korec je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Evžen Korec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Evžen Korec na Google.cz

Hledat videa s názvem Evžen Korec na Youtube

Hledat heslo Evžen Korec ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Evžen Korec ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Evžen Korec například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Evžen Korec?

Právě jste zjistili Kdo je to Evžen Korec? Kdy se narodil Evžen Korec? Evžen Korec se nachází v sekci Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Evžen Korec kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evžen Korec i v jiné kategorii než je podnikání.