Kdo je to?
Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Evžen Korec?

Kdo je Evžen Korec? Životopis, informace, biografie, podnikání

Evžen Korec je významný český podnikatel a vědec.
Vystudoval Molekulární biologii a genetiku na Karlově univerzitě. Získal titul RNDr. Jako vědec se dlouhodobě pohyboval v zahraničí, například na univerzitách v Göttingenu, Londýně a Paříži. Zabývá se onkologickými výzkumy, molekulární biologií a je spoluautorem řady patentů a vědeckých publikací.
V roce 1992 založil developerskou společnost Ekospol, kde se stal generálním ředitelem a předsedou představenstva. V současné době se jedná o jednu z nejvýznamnější developerských společností u nás.
Je také majitelem a ředitelem ZOO Tábor, kde se věnuje i vědeckému výzkumu.
Mezi jednu z jeho nejúspěšnějších knih patří Co je v domě, není pro mě! aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí (2014). Další jeho knihy se týkají právě zmíněné táborské zoo - např.: Jak jsem zachránil ZOO v Táboře (2016). Věnuje se i dalším tématům, viz Chov psů - příručka pro zodpovědné chovatele (2020).Kdo je Evžen Korec? Životopis Evžen Korec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Evžen Korec

Národnost: česká
Datum narození: 16. září 1956

Popis osobnosti Evžen Korec můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Softball? Znáte termín SWIFT? Znáte definici termínu Banka? Víte, co je to IQ?

Klíčová slova: Evžen Korec, osobnost, Evžen Korec, datum narození, wikipedie, osobnosti, popis, zajímavosti, kdy se narodil Evžen Korec?, život, informace, biografie, životopis, národnost, vysvětlení, wiki

Pojem Evžen Korec je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Evžen Korec v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Evžen Korec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Evžen Korec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Evžen Korec na Google.cz

Hledat výraz Evžen Korec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Evžen Korec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Evžen Korec například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Evžen Korec

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Evžen Korec? Kdy se narodil Evžen Korec? Evžen Korec je v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Evžen Korec řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evžen Korec i v jiné kategorii než je podnikání.