Kdo je to?
Kdo je David Suchařípa? Životopis David Suchařípa, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je David Suchařípa?

Kdo je David Suchařípa? Životopis, informace, biografie, herectví

David Suchařípa je český herec.
Vystudoval DAMU. Působí jako herec na volné noze, hrál tak na mnoha českých divadelních prknech, například v Divadle Na Fidlovačce, v Činoherním klubu nebo Divadle Pod Palmovkou, ale i na dalších scénách. Často je obsazován do výrazných shakespearovských rolí (Hamlet, Kent, Král Lear...), hrál i na divácky populárních Letních shakespearovských slavnostech.
Ve filmu získává spíš menší role, zmiňme například krále v oblíbené pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Televizní diváci jej však často mohou vídat v seriálech, např. Ordinace v Růžové zahradě, Zdivočelá země, Helena nebo Temný kraj. V dalších českých seriálech se často objevuje v epizodních rolích. Zajímavý je jeho podíl na slavné mezinárodně obsazené minisérii Bídníci z roku 2000.
Je též znám jako závodník rallye.
Jeho otcem je známý herec Leoš Suchařípa.Kdo je David Suchařípa? Životopis David Suchařípa, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě David Suchařípa

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1965
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Suchařípa? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Vytáčník? Víte, co je to Demi-glace? Znáte definici termínu ŠVP? Rozumíte pojmu Fitness?

Klíčová slova: popis, kde se narodil David Suchařípa?, informace, kdy se narodil David Suchařípa?, život, wikipedie, narození, datum narození, David Suchařípa, národnost, osobnosti, herectví, zajímavosti, osobnost, lexikon, kdo je David Suchařípa?

Pojem David Suchařípa je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Suchařípa ve Wikimedia Commons

Hledat termín David Suchařípa ve Wikipedii

Hledat videa s názvem David Suchařípa na Youtube

Hledejte bez špehování slovo David Suchařípa ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo David Suchařípa na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo David Suchařípa například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to David Suchařípa?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Suchařípa? Kdy se narodil David Suchařípa? Kde se narodil David Suchařípa? David Suchařípa se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka David Suchařípa například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Suchařípa i v jiné kategorii než je herectví.