Kdo je to?
Kdo je to Haur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Haur? Lidé, hanlivé

Kdo je to Haur?

Co znamená a jaký je význam slova Haur?

Haur je označení pro muže, který má o sobě příliš vysoké mínění a nezapomíná to při každé domněle vhodné příležitosti dávat najevo. O takovém jedinci můžeme též říci, že je nafoukaný, namyšlený nebo namachrovaný. Jeho okolí dobře ví, že skutečnost je zcela odlišná a haur se jenom snaží upoutat na sebe pozornost, ovšem poněkud nešťastným způsobem. Této "virtuální realitě", kterou o sobě vytváří, věří nejspíše jen on sám. Příznivý dojem takovým chováním nevytvoří u nikoho, naopak se to projeví pro haura zcela kontraproduktivně. Bude lidem okolo pro smích, nikdo ho nebude brát vážně a o nějakém společenském uznání si může nechat jen zdát.


Kdo je to Haur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Haur? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Haur doporučujeme sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Věcné břemeno? Vzpomněli byste si na význam slova Nezisková organizace? Vzpomenete si na definici slova Apple ID? Znáte definici termínu Žalm?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, co znamená, přesný výraz, hanlivé, lexikon, informace, význam pojmu, význam, odborný výraz, hanlivé, vysvětlení, popis, Haur, význam slova, termín

Pojem Haur je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Haur na Google obrázcích

Hledat heslo Haur ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Haur ve Wikipedii

Hledat frázi Haur ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Haur ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Haur například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Haur

Nyní již víte Kdo je to Haur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Haur? Definice pojmu Haur se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Haur i v jiných kategoriích (než hanlivé).