Kdo je to?
Kdo je to Haur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Haur? Lidé, hanlivé

Haur

Co znamená a jaký je význam slova Haur?

Haur je označení pro muže, který má o sobě příliš vysoké mínění a nezapomíná to při každé domněle vhodné příležitosti dávat najevo. O takovém jedinci můžeme též říci, že je nafoukaný, namyšlený nebo namachrovaný. Jeho okolí dobře ví, že skutečnost je zcela odlišná a haur se jenom snaží upoutat na sebe pozornost, ovšem poněkud nešťastným způsobem. Této "virtuální realitě", kterou o sobě vytváří, věří nejspíše jen on sám. Příznivý dojem takovým chováním nevytvoří u nikoho, naopak se to projeví pro haura zcela kontraproduktivně. Bude lidem okolo pro smích, nikdo ho nebude brát vážně a o nějakém společenském uznání si může nechat jen zdát.


Kdo je to Haur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Haur? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Haur? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Dušnost? Vzpomněli byste si na význam slova Oddenek? Vzpomenete si na definici slova Webinář? Znáte definici termínu Fejeton?

Klíčová slova: formulace, hanlivé, pojem, definice, přesný význam, wikipedie, wiki, termín, Haur, hanlivé, význam pojmu, popis, lexikon, heslo, odborný výraz, co znamená

Pojem Haur je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Haur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Haur ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Haur ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Haur na Google obrázcích

Hledat frázi Haur ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Haur například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Haur

Nyní již víte Kdo je to Haur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Haur? Definice pojmu Haur je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodinka, haur, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Haur i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.