Kdo je to?
Kdo je to, byl Haur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Haur? Lidé, hanlivé

Kdo je to Haur?

Jaký je význam slova Haur? Co to znamená?

Haur je označení pro muže, který má o sobě příliš vysoké mínění a nezapomíná to při každé domněle vhodné příležitosti dávat najevo. O takovém jedinci můžeme též říci, že je nafoukaný, namyšlený nebo namachrovaný. Jeho okolí dobře ví, že skutečnost je zcela odlišná a haur se jenom snaží upoutat na sebe pozornost, ovšem poněkud nešťastným způsobem. Této "virtuální realitě", kterou o sobě vytváří, věří nejspíše jen on sám. Příznivý dojem takovým chováním nevytvoří u nikoho, naopak se to projeví pro haura zcela kontraproduktivně. Bude lidem okolo pro smích, nikdo ho nebude brát vážně a o nějakém společenském uznání si může nechat jen zdát.


Kdo je to, byl Haur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Haur? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Haur? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Věcné břemeno? Víte, co je to Vrubopis? Vzpomenete si na definici slova WinRAR? Rozumíte pojmu Lučavka královská?

Klíčová slova: význam slova, popis, etymologie, popis, definice, význam, formulace, význam pojmu, původ slova, termín, přesný význam, co znamená, slovo, kdo je Haur?, odborný výraz, wiki

Pojem Haur je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Haur zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Haur ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Haur ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Haur na Youtube

Najít výraz Haur ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Haur například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Haur, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Haur? Kdo to byl Haur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Haur? Definice pojmu Haur se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.