Kdo je to?
Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Kdo je to Klerik?

Jaký je význam slova Klerik? Co to znamená?

Klerik je obecné označení pro člena kléru, církve. Tento pojem se používá v souvislosti s křesťanstvím a jeho synonymem je výraz duchovní.Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Klerik? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Derivace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Řopík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acerola? Víte co je Promoce?

Klíčová slova: formulace, slovo, kdo to je, termín, popis, synonymum, pojem, původ slova, co znamená, lexikon, přesný výraz, etymologie, význam, co je to Klerik?, Klerik, heslo

Pojem Klerik je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Klerik ve Wikipedii

Hledat termín Klerik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Klerik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Klerik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klerik například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Klerik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Klerik? Kdo to byl Klerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klerik? Definice pojmu Klerik je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?