Kdo je to?
Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Kdo je to Klerik?

Jaký je význam slova Klerik? Co to znamená?

Klerik je obecné označení pro člena kléru, církve. Tento pojem se používá v souvislosti s křesťanstvím a jeho synonymem je výraz duchovní.Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Klerik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Derivace? Rozumíte pojmu Sousloví? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rotunda? Znáte pojem Veřejná zakázka?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, význam slova, Klerik, odborný výraz, heslo, kdo to je, popis, slovo, informace, definice, etymologie, popis, co je to Klerik?, wiki, přesný výraz

Pojem Klerik je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Klerik ve Wikislovníku

Hledat frázi Klerik ve Wikipedii

Najít heslo Klerik ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klerik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Klerik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Klerik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Klerik? Kdo to byl Klerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klerik? Definice pojmu Klerik je v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?