Kdo je to?
Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Kdo je to Klerik?

Jaký je význam slova Klerik? Co to znamená?

Klerik je obecné označení pro člena kléru, církve. Tento pojem se používá v souvislosti s křesťanstvím a jeho synonymem je výraz duchovní.Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klerik s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Derivace? Znáte termín Amarant? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acerola? Víte, co je to Velký pátek?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam slova, slovo, popis, lexikon, kdo je Klerik?, informace, přesný význam, definice, wiki, pojem, heslo, odborný výraz, kdo to je, význam pojmu

Pojem Klerik je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Klerik ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Klerik na Youtube

Vyhledat výraz Klerik ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Klerik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Klerik například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Klerik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Klerik? Kdo to byl Klerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klerik? Definice pojmu Klerik se nachází v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?