Kdo je to?
Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Kdo je to Klerik?

Jaký je význam slova Klerik? Co to znamená?

Klerik je obecné označení pro člena kléru, církve. Tento pojem se používá v souvislosti s křesťanstvím a jeho synonymem je výraz duchovní.Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Klerik? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Aproximace? Vzpomenete si na definici slova Guacamole? Vzpomněli byste si co znamená slovo USB-C? Vzpomněli byste si na význam slova Ripple?

Klíčová slova: slovo, definice, odborný výraz, co je to Klerik?, vysvětlení, význam slova, Klerik, přesný výraz, popis, kdo to je, pojem, přesný význam, formulace, lexikon, náboženství, heslo

Pojem Klerik je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Klerik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Klerik na Youtube

Vyhledat pojem Klerik ve Wikipedii

Najít termín Klerik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klerik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Klerik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Klerik? Kdo to byl Klerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klerik? Definice pojmu Klerik je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?