Kdo je to?
Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Kdo je to Klerik?

Jaký je význam slova Klerik? Co to znamená?

Klerik je obecné označení pro člena kléru, církve. Tento pojem se používá v souvislosti s křesťanstvím a jeho synonymem je výraz duchovní.Kdo je to, byl Klerik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klerik? Lidé, náboženství

Definici slova Klerik můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Derivace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Disimulace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rotunda? Víte co je Suflé?

Klíčová slova: wiki, popis, definice, lexikon, termín, heslo, kdo je Klerik?, přesný výraz, náboženství, synonymum, co znamená, etymologie, význam, formulace, význam slova, vysvětlení

Pojem Klerik je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Klerik v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klerik ve Wikimedia Commons

Najít heslo Klerik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Klerik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Klerik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Klerik například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Klerik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Klerik? Kdo to byl Klerik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klerik? Definice pojmu Klerik patří do sekce náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?