Kdo je to?
Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.


Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Suchý cider? Pamatujete si definici pojmu Akontace? Pamatujete si definici pojmu Konifery? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skiatlon?

Klíčová slova: přesný výraz, Nekrofil, wiki, význam slova, synonymum, popis, informace, poruchy, přesný výraz, formulace, slovo, pojem, co znamená, přesný význam, definice, význam

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Nekrofil hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Nekrofil ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Nekrofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Nekrofil ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Nekrofil ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Nekrofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Nekrofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil se nachází v sekci Poruchy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Poruchy).