Kdo je to?
Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.


Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Nekrofil? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Daň z nemovitosti? Rozumíte pojmu Workout? Pamatujete si definici pojmu Burza? Znáte pojem Banner?

Klíčová slova: popis, co znamená, původ slova, definice, přesný výraz, synonymum, pojem, co je to Nekrofil?, kdo je Nekrofil?, kdo to je, informace, přesný význam, popis, Nekrofil, vysvětlení, etymologie

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Nekrofil ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Nekrofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Nekrofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Nekrofil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Nekrofil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nekrofil? Kdo to byl Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil se nachází v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Nekrofil i jinde než v sekci než v poruchy.