Kdo je to?
Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.


Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nekrofil s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Suchý cider? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kortikoidy? Pamatujete si definici pojmu Cashback? Znáte termín Pluralita?

Klíčová slova: slovo, definice, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, přesný význam, lexikon, co znamená, Nekrofil, odborný výraz, popis, synonymum, poruchy, heslo, význam, Nekrofil

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nekrofil lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Nekrofil ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Nekrofil ve Wikipedii

Vyhledat pojem Nekrofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nekrofil ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Nekrofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil je v kategorii Poruchy

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nekrofil v jiné sekci než poruchy.