Kdo je to?
Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.


Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Nekrofil? Pak se podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Suchý cider? Vzpomněli byste si na význam slova Hydrops žlučníku? Pamatujete si definici pojmu Cashback? Znáte definici termínu Artefakt?

Klíčová slova: význam, Nekrofil, přesný výraz, pojem, termín, význam pojmu, vysvětlení, slovo, informace, význam slova, lexikon, wiki, etymologie, co znamená, heslo, poruchy

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Nekrofil hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nekrofil ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Nekrofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Nekrofil na Google.cz

Hledat frázi Nekrofil na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Nekrofil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Nekrofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil se nachází v sekci Poruchy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Nekrofil i v jiné sekci než v poruchy.