Kdo je to?
Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Nekrofil

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.


Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekrofil? Lidé, poruchy

Zaujala vás definice slova Nekrofil? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Virus Zika? Víte co je Akciová společnost? Pamatujete si definici pojmu Diskvalifikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prohlášení o shodě?

Klíčová slova: wiki, význam slova, termín, lexikon, heslo, přesný výraz, původ slova, přesný výraz, odborný výraz, pojem, přesný význam, význam pojmu, wikipedie, definice, informace, Nekrofil

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Nekrofil ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Nekrofil ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nekrofil ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Nekrofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Nekrofil na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nekrofil

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, nymfomanka zrzka, nekrofil, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.