Kdo je to?
Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Tento text (Nekrofil) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysplazie? Vzpomněli byste si na význam slova Postulát? Pamatujete si definici pojmu Dýha? Znáte definici termínu Novela?

Klíčová slova: význam slova, informace, původ slova, kdo to je, popis, význam pojmu, definice, formulace, synonymum, význam, etymologie, co znamená, co je to Nekrofil?, heslo, odborný výraz, pojem

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Nekrofil ve Wikipedii

Hledat slovo Nekrofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nekrofil ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Nekrofil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nekrofil

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nekrofil? Kdo to byl Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil je v kategorii poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Nekrofil hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).