Kdo je to?
Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.


Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Nekrofil? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Daň z nemovitosti? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sezam? Pamatujete si definici pojmu Burza? Víte co je Visa?

Klíčová slova: synonymum, slovo, heslo, Nekrofil, význam pojmu, lexikon, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, popis, termín, význam, wiki, poruchy, formulace, původ slova

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Nekrofil ve Wikipedii

Hledat pojem Nekrofil ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Nekrofil na Youtube

Najít heslo Nekrofil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Nekrofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nekrofil? Kdo to byl Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil je v sekci poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.