Kdo je to?
Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nekrofil s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysplazie? Rozumíte pojmu Chromatická aberace? Pamatujete si definici pojmu Dýha? Znáte pojem Runy?

Klíčová slova: kdo je Nekrofil?, význam, vysvětlení, wiki, původ slova, přesný výraz, význam slova, popis, odborný výraz, přesný význam, lexikon, pojem, informace, popis, slovo, formulace

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nekrofil v následujících zdrojích

Hledat pojem Nekrofil ve Wikislovníku

Najít termín Nekrofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Nekrofil ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Nekrofil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Nekrofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nekrofil? Kdo to byl Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil se nachází v kategorii poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Nekrofil i v jiné kategorii než je sekce poruchy.