Kdo je to?
Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Nekrofil?

Co znamená a jaký je význam slova Nekrofil?

Nekrofil je druh sexuální úchylky, jejímž projevem je láska k tělům mrtvých. Tato úchylka se vyskytuje i u zvířat, mezi lidmi bývá často diagnostikována u zaměstnanců pohřebních ústavů.
Jednání nekrofila bývá označováno jako nekrofilní chování, především jako pohlavní styk s mrtvolami. Často se jedná o nahrazování uspokojení sexuálních potřeb s živými. Někdy se takto projevují sadisté, protože jim toto jednání dodává pocit bezvýhradné moci. Pokud není mrtvola získána vraždou, nepovažuje se nekrofilie za výrazně společensky nebezpečnou, může však být trestným činem, který se trestá odnětím svobody nebo peněžitou pokutou.Kdo je to, byl Nekrofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nekrofil? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nekrofil sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysplazie? Pamatujete si definici pojmu Kreditní riziko? Pamatujete si definici pojmu Dýha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pokora?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Nekrofil?, význam pojmu, odborný výraz, informace, význam slova, formulace, popis, přesný výraz, etymologie, pojem, synonymum, přesný význam, poruchy, termín, význam

Pojem Nekrofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Nekrofil

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nekrofil ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Nekrofil ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Nekrofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Nekrofil ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekrofil například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nekrofil

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nekrofil? Kdo to byl Nekrofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekrofil? Definice pojmu Nekrofil patří do sekce poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Nekrofil i v jiné sekci než je kategorie poruchy.