Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Definici slova Psycholog můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Quartz? Víte co je Esovka? Znáte pojem Marakuja? Vzpomněli byste si co označuje výraz Brynza?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, co znamená, odborný výraz, kdo je Psycholog?, termín, definice, lexikon, co je to Psycholog?, kdo to je, wiki, význam, přesný výraz, pojem, etymologie, synonymum

Pojem Psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Psycholog ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Psycholog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Psycholog na Youtube

Vyhledat heslo Psycholog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Psycholog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Psycholog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog se nachází v kategorii psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Psycholog v jiné sekci než psychologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?