Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psycholog? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Římsa? Znáte definici termínu Palmarín? Znáte pojem Argot? Pamatujete si definici pojmu Slovní zásoba?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, pojem, slovo, lexikon, wiki, synonymum, co je to Psycholog?, původ slova, popis, etymologie, odborný výraz, Psycholog, význam pojmu, informace, vysvětlení

Pojem Psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Psycholog ve vyhledávači Qwant

Najít termín Psycholog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Psycholog ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Psycholog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Psycholog například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Psycholog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog je v sekci psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Psycholog v jiné sekci než psychologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?