Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Tento text (Psycholog) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Římsa? Znáte pojem Postřikovač? Znáte pojem Argot? Vzpomenete si na definici slova Trafika?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, popis, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, termín, co znamená, kdo je Psycholog?, informace, definice, význam, heslo, Psycholog, psychologie

Pojem Psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi Psycholog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Psycholog ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Psycholog ve Wikimedia Commons

Najít slovo Psycholog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Psycholog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psycholog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog je v kategorii psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?