Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Psycholog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Quartz? Znáte pojem Loch? Znáte pojem Slzovka? Vzpomenete si na definici slova Mediální výchova?

Klíčová slova: psychologie, definice, pojem, co je to Psycholog?, přesný význam, synonymum, odborný výraz, formulace, popis, slovo, lexikon, popis, etymologie, termín, co znamená, heslo

Pojem Psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Psycholog zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Psycholog ve Wikislovníku

Najít slovo Psycholog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Psycholog na Youtube

Vyhledat pojem Psycholog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Psycholog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Psycholog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog se nachází v sekci psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Psycholog i jinde než v sekci než v psychologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?