Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Psycholog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Quartz? Znáte pojem Promlčený dluh? Znáte pojem Marakuja? Vzpomenete si na definici slova Quo vadis?

Klíčová slova: slovo, co je to Psycholog?, přesný význam, kdo to je, přesný výraz, Psycholog, význam slova, kdo je Psycholog?, význam, popis, definice, termín, pojem, informace, wiki, původ slova

Pojem Psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Psycholog zkuste tyto odkazy

Najít výraz Psycholog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Psycholog ve Wikislovníku

Hledat frázi Psycholog ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Psycholog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Psycholog například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Psycholog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog je v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Psycholog i v jiné kategorii než je sekce psychologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?