Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psycholog? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Quartz? Znáte definici termínu Kung-fu? Znáte pojem Slzovka? Pamatujete si definici pojmu Kolísavý tlak?

Klíčová slova: slovo, definice, odborný výraz, vysvětlení, psychologie, Psycholog, význam pojmu, co znamená, co je to Psycholog?, termín, lexikon, heslo, přesný význam, význam slova, formulace, popis

Pojem Psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Psycholog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Psycholog ve Wikipedii

Vyhledat heslo Psycholog ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Psycholog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Psycholog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Psycholog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog je v sekci psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Psycholog i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?