Kdo je to?
Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Kdo je to Psycholog?

Jaký je význam slova Psycholog? Co to znamená?

Psycholog je odborník, který pomáhá lidem s psychickými (duševními) problémy, jako jsou např. důsledky stresu nebo obtížné životní situace (rozvod apod.). Jedná se o tzv. pomáhající profesi. Psycholog poskytuje poradenství a na rozdíl od psychiatra nepředepisuje léky - psychofarmaka. K psychologovi zpravidla chodí lidé, u nichž nelze hovořit o psychických onemocněních. Ta léčí psychiatr. Psycholog také nemá na rozdíl od psychiatra lékařské vzdělání. Psychologie jako obor se dá studovat buď samostatně, nebo jako součást celé řady jiných oborů (např. pedagogických).Kdo je to, byl Psycholog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psycholog? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Psycholog s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Quartz? Víte co je Mikroklima? Znáte pojem Slzovka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dekadence?

Klíčová slova: informace, synonymum, heslo, termín, Psycholog, význam, definice, slovo, psychologie, význam pojmu, wiki, popis, přesný význam, kdo je Psycholog?, co znamená, kdo to je

Pojem Psycholog je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Psycholog ve Wikipedii

Hledat frázi Psycholog ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Psycholog ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Psycholog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Psycholog například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psycholog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Psycholog? Kdo to byl Psycholog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psycholog? Definice pojmu Psycholog patří do sekce psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Psycholog i v jiné sekci než v psychologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?