Kdo je to?
Kdo je Ondřej Dostál? Životopis Ondřej Dostál, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Ondřej Dostál

Kdo je Ondřej Dostál? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Ondřej Dostál je český právník, vysokoškolský pedagog a politik. Ve své právnické praxi se specializuje na zdravotnické právo.
Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Část studií strávil i na univerzitách v Rakousku a v USA. Na Karlově univerzitě nyní přednáší zdravotnické právo.
Působil na Ministerstvu zdravotnictví, a to jako externí poradce, případně jako člen Legislativní rady ministra zdravotnictví.
Jako právník se věnuje zastupování pacientů ve sporech se zdravotními pojišťovnami nebo ve sporech o náhrady škod způsobených na zdraví při poskytování péče. Aktivně veřejně vystupoval v období koronavirové pandemie a s ní souvisejícího nouzového stavu a kritizoval a napadal některá nařízení vlády jako nezákonná nebo protiústavní.
Je členem České pirátské strany.
Před parlamentními volbami v roce 2021 se o něm spekulovalo jako o budoucím ministrovi zdravotnictví, ale po jeho kontroverzních výrocích souvisejících s očkováním proti covidu-19 nebyl jako kandidát na ministra vůbec navržen.Kdo je Ondřej Dostál? Životopis Ondřej Dostál, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Ondřej Dostál

Národnost: česká
Datum narození: 1979

Popis osobnosti Ondřej Dostál můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Šídlo? Pamatujete si definici pojmu Materialismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inkognito? Vzpomněli byste si co znamená slovo Baklava?

Klíčová slova: kdy se narodil Ondřej Dostál?, kdo je Ondřej Dostál?, Ondřej Dostál, osobnosti, životopis, život, osobnost, wikipedie, politici, politici, Ondřej Dostál, biografie, wiki, lexikon, vysvětlení, národnost

Pojem Ondřej Dostál je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ondřej Dostál lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Ondřej Dostál na Youtube

Hledat heslo Ondřej Dostál na Google obrázcích

Vyhledat termín Ondřej Dostál ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Ondřej Dostál ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Ondřej Dostál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Dostál například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Ondřej Dostál? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Ondřej Dostál? Kdy se narodil Ondřej Dostál? Ondřej Dostál je v sekci Politici

Kategorie politici, kongresmenka v růžovém, ondřej Dostál, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Dostál dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Dostál i v jiné kategorii než je politici.