Kdo je to?
Kdo je Ondřej Dostál? Životopis Ondřej Dostál, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Ondřej Dostál?

Kdo je Ondřej Dostál? Životopis, informace, biografie, politici

Ondřej Dostál je český právník, vysokoškolský pedagog a politik. Ve své právnické praxi se specializuje na zdravotnické právo.
Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Část studií strávil i na univerzitách v Rakousku a v USA. Na Karlově univerzitě nyní přednáší zdravotnické právo.
Působil na Ministerstvu zdravotnictví, a to jako externí poradce, případně jako člen Legislativní rady ministra zdravotnictví.
Jako právník se věnuje zastupování pacientů ve sporech se zdravotními pojišťovnami nebo ve sporech o náhrady škod způsobených na zdraví při poskytování péče. Aktivně veřejně vystupoval v období koronavirové pandemie a s ní souvisejícího nouzového stavu a kritizoval a napadal některá nařízení vlády jako nezákonná nebo protiústavní.
Je členem České pirátské strany.
Před parlamentními volbami v roce 2021 se o něm spekulovalo jako o budoucím ministrovi zdravotnictví, ale po jeho kontroverzních výrocích souvisejících s očkováním proti covidu-19 nebyl jako kandidát na ministra vůbec navržen.Kdo je Ondřej Dostál? Životopis Ondřej Dostál, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Ondřej Dostál

Národnost: česká
Datum narození: 1979

Líbí se stručný životopis s osobou Ondřej Dostál? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Vtělení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Špecle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ulitý start? Víte co je Solamyl?

Klíčová slova: Ondřej Dostál, vysvětlení, biografie, kdy se narodil Ondřej Dostál?, politici, osobnost, Ondřej Dostál, wiki, kdo je Ondřej Dostál?, wikipedie, datum narození, národnost, životopis, lexikon, informace, život

Pojem Ondřej Dostál je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Ondřej Dostál na Youtube

Hledat slovo Ondřej Dostál ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Ondřej Dostál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Ondřej Dostál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Ondřej Dostál na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Dostál například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Dostál?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ondřej Dostál? Kdy se narodil Ondřej Dostál? Ondřej Dostál je v sekci Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Dostál dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Dostál i v jiné kategorii než je politici.