Kdo je to?
Kdo je to, byl Chirurg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chirurg? Lidé, lékařství

Kdo je to Chirurg?

Co znamená a jaký je význam slova Chirurg?

Chirurg je odborným lékařem v oboru chirurgie. Provádí léčbu nemocí a úrazů především ručním operativním ošetřením s pomocí různých nástrojů.
Možnosti práce chirurga se rozšířily s používáním anestezie v běžné praxi, což chirurgovi umožnilo provádět náročnější a dlouhotrvající operace, podobně jako následné ošetření proti sepsi s případným použitím antibiotik.Kdo je to, byl Chirurg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chirurg? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chirurg s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Charčo? Víte co je Hydroponie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zálohová faktura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epifyt?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, význam slova, přesný výraz, význam, pojem, Chirurg, popis, lékařství, synonymum, co je to Chirurg?, termín, přesný význam, informace, odborný výraz, wiki

Pojem Chirurg je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Chirurg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Chirurg na Youtube

Vyhledat heslo Chirurg ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Chirurg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurg například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Chirurg? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Chirurg? Kdo to byl Chirurg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chirurg? Definice pojmu Chirurg se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).