Kdo je to?
Kdo je to Chirurg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chirurg? Lidé, lékařství

Kdo je to Chirurg?

Jaký je význam slova Chirurg? Co to znamená?

Chirurg je odborným lékařem v oboru chirurgie. Provádí léčbu nemocí a úrazů především ručním operativním ošetřením s pomocí různých nástrojů.
Možnosti práce chirurga se rozšířily s používáním anestezie v běžné praxi, což chirurgovi umožnilo provádět náročnější a dlouhotrvající operace, podobně jako následné ošetření proti sepsi s případným použitím antibiotik.Kdo je to Chirurg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chirurg? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chirurg s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Plná moc? Znáte termín Antonymum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Špýchar? Víte, co je to Ostění?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, Chirurg, odborný výraz, informace, popis, význam, lexikon, lékařství, význam slova, přesný výraz, co znamená, wikipedie, Chirurg, definice, přesný výraz

Pojem Chirurg je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Chirurg ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Chirurg ve Wikipedii

Hledat termín Chirurg ve Wikislovníku

Hledat výraz Chirurg ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Chirurg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chirurg například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chirurg

Právě jste zjistili Kdo je to Chirurg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chirurg? Definice pojmu Chirurg je v kategorii Lékařství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství.