Kdo je to?
Kdo je to Ivo Jahelka? Životopis Ivo Jahelka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ivo Jahelka?

Kdo je to Ivo Jahelka? Stručný životopis

Ivo Jahelka, nazývaný také zpívající právník, je známý český advokát a také oblíbený lidový písničkář. Je absolventem právnické fakulty a má titul JUDr. Proslavil se především písněmi inspirovanými soudními případy a zajímavými životními příběhy. Jeho písně jsou humorné i poučné, melodie jednoduché a přitažlivé.
Ivo Jahelka je autorem vlastních alb, seriálu o soudnictví a své soudničky vysílá i v Českém rozhlase. Jako advokát působí v Jindřichově Hradci, kde také žije.Kdo je to Ivo Jahelka? Životopis Ivo Jahelka, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Ivo Jahelka

Národnost: česká
Datum narození: 18. července 1954
Místo narození: Dačice

Zaujala vás biografie osobnosti Ivo Jahelka? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Road movie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Konotace? Vzpomněli byste si na význam slova Obezita? Znáte termín Zubrovka?

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, co je to Ivo Jahelka?, kdo je Ivo Jahelka?, význam pojmu, přesný výraz, význam, kdo to je, co znamená, Ivo Jahelka, pojem, význam slova, wiki, popis, etymologie, vysvětlení

Pojem Ivo Jahelka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ivo Jahelka

Vyhledat slovo Ivo Jahelka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ivo Jahelka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ivo Jahelka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Ivo Jahelka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Jahelka například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ivo Jahelka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivo Jahelka? Kdo to byl Ivo Jahelka? Kdy se narodil Ivo Jahelka? Kde se narodil Ivo Jahelka? Ivo Jahelka patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Jahelka dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Jahelka i v jiné kategorii než je hudba.