Kdo je to?
Kdo je to Ivo Jahelka? Životopis Ivo Jahelka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ivo Jahelka?

Kdo je to Ivo Jahelka? Stručný životopis

Ivo Jahelka, nazývaný také zpívající právník, je známý český advokát a také oblíbený lidový písničkář. Je absolventem právnické fakulty a má titul JUDr. Proslavil se především písněmi inspirovanými soudními případy a zajímavými životními příběhy. Jeho písně jsou humorné i poučné, melodie jednoduché a přitažlivé.
Ivo Jahelka je autorem vlastních alb, seriálu o soudnictví a své soudničky vysílá i v Českém rozhlase. Jako advokát působí v Jindřichově Hradci, kde také žije.Kdo je to Ivo Jahelka? Životopis Ivo Jahelka, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Ivo Jahelka

Národnost: česká
Datum narození: 18. července 1954
Místo narození: Dačice

Líbí se stručný životopis s osobou Ivo Jahelka? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Meteorit? Vzpomenete si na definici slova Renta? Vzpomněli byste si na význam slova BFU? Vzpomněli byste si na význam slova Rokoko?

Klíčová slova: Ivo Jahelka, co znamená, heslo, definice, etymologie, pojem, co je to Ivo Jahelka?, kdo je Ivo Jahelka?, wiki, formulace, kdo to je, slovo, informace, odborný výraz, hudba, přesný význam

Pojem Ivo Jahelka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Ivo Jahelka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivo Jahelka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ivo Jahelka ve Wikipedii

Hledat frázi Ivo Jahelka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Jahelka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ivo Jahelka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivo Jahelka? Kdo to byl Ivo Jahelka? Kdy se narodil Ivo Jahelka? Kde se narodil Ivo Jahelka? Ivo Jahelka je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Jahelka například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Jahelka i v jiné kategorii než je hudba.