Kdo je to?
Kdo je Petr Říbal? Životopis Petr Říbal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Petr Říbal

Kdo je Petr Říbal? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Moderátor Petr Říbal se narodil ve znamení Ryby. Začínal na rádiu Most, hit rádiu FM a rádiu Gama. Na Evropě 2 působí od roku 2013, ve své hlavě má však pocit, že je součástí týmů Evropy 2 od nepaměti. Na rádiu Evropa 2 moderuje každé pondělí až středu a každý pátek od šesti do osmi relaci Večer na maXXimum.
Kromě rádia mohou posluchači svého oblíbeného moderátora vidět také v relaci Snídaně s Novou na TV Nova.
Jeho služby si však lze objednat také na soukromé akce. K živému moderování se dostal již na svém maturitním plese a v současnosti si jej lze objednat. Spolupracuje s firmou promaturak.cz, díky čemuž moderuje plno maturitních plesů. Za 15 let dokázal nasbírat plno zkušeností a dokáže přetvořit seriózní akci na neuvěřitelnou jízdu.
Ve svých šestatřiceti letech prodělal plastickou operaci nosu. Nechal si odborníkem odstranit vadu, kostní výrůstek, jenž ho už dlouho trápila.
Jako host se objevil v zábavném vědomostním pořadu Zázraky přírody po boku Martina Krause, Josefa Maršálka a Jitky Ježkové.
4. července 2021 si Petr Říbal vzal za ženu svou snoubenku, finalistku soutěže miss, Michaelu Hávovou. Jejich romantická svatba proběhla na Olomoucku v Našem mlýně a „Ano“ si řekli na mole. Petr Říbal si za svého svědka vybral kolegu z rádia moderátora Ondřeje Urbana.
Manželé Říbalovi společně „vychovávají“ fenku Missi.Kdo je Petr Říbal? Životopis Petr Říbal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Petr Říbal

Národnost: česká
Datum narození: 1985
Místo narození: Most

Sdílejte tuto stránku s osobností Petr Říbal s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín ADHD? Víte co je Superhrubá mzda? Vzpomenete si na definici slova Reductil? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysartrie?

Klíčová slova: kdy se narodil Petr Říbal?, osobnost, narození, popis, wiki, zajímavosti, místo narození, Petr Říbal, wikipedie, novináři, datum narození, novináři, život, lexikon, informace, kde se narodil Petr Říbal?

Pojem Petr Říbal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Petr Říbal na Google obrázcích

Hledat heslo Petr Říbal ve Wikislovníku

Hledat slovo Petr Říbal ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Petr Říbal ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Říbal ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Říbal například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Petr Říbal?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Petr Říbal? Kdy se narodil Petr Říbal? Kde se narodil Petr Říbal? Petr Říbal patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, editor šéf, petr Říbal, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Říbal například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Říbal i v jiné kategorii než je novináři.