Kdo je to?
Kdo byla Laura Antonelli? Životopis Laura Antonelli, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo byla Laura Antonelli?

Kdo byla Laura Antonelli? Životopis, informace, biografie, herectví

Laura Antonelli byla italská filmová herečka, sex symbol 80. let a přítelkyně herce Jeana-Paula Belmonda v letech 1972-1980. Antonelli se narodila ve městě Pula (dnešní Chorvatsko), které tehdy patřilo Itálii. Když skončila 2. Světová válka, přestěhovala se s rodinou do italské Neapole. V mládí ji bavila matematika a navštěvovala hodiny gymnastiky. Nakonec matematiku nestudovala, ale stala se z ní instruktorka gymnastiky. Poté se přestěhovala do Říma, kde vyučovala gymnastiku na střední škole. Během života v Říme se spřátelila s lidmi, kteří ji pomohli dostat se do modelingové branže. Později si zahrála v italské televizní reklamě na Coca-Colu.
Antonelli debutovala v italské komedii Le Sedicenni roku 1965. O rok později se objevila v americkém snímku Dr. Goldfoot a jeho sexbomby (1966). Mezi její úspěšné filmy patří Bez motivu, Manželé z roku II (1971), Zlomyslnost (1973), Nevinný (1976), Zdravý nemocný, Tygřice (1979), Vášeň lásky (1981), Zlomky života, V pasti (1985), Obchodní domy, Benátská noc (1986), Luxusní prázdniny (1987), Lakomec (1990). Jejím posledním filmem byl snímek Zlomyslnost 2000 (1991).
V roce 1991 vtrhla do domu Antonelli policie a našla u ní kokain. Byla obviněna z držení a distribuce této drogy. Soud ji udělil 10 let domácího vězení. Roku 2006 se odvolala u odvolacího soudu a následně získala odškodnění ve výši 108 tisíc euro.
Laura Antonelli zemřela 22. 6. 2015 na infarkt. Měla 73 let.Kdo byla Laura Antonelli? Životopis Laura Antonelli, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Laura Antonelli

Národnost: italská
Datum narození: 28. 11. 1941
Místo narození: Pula (dnešní Chorvatsko), tehdejší Itálie
Datum úmrtí: 22. 6. 2015

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Laura Antonelli? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Kružidlo? Znáte termín Archetyp? Znáte definici termínu Syřidlo? Víte, co je to Pemrlice?

Klíčová slova: Kdy zemřela Laura Antonelli, lexikon, herectví, místo narození, Laura Antonelli, kdo to je, datum úmrtí, narození, osobnosti, wiki, Laura Antonelli, osobnost, wikipedie, nežijící, biografie, kdy se narodila Laura Antonelli?

Pojem Laura Antonelli je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Laura Antonelli zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Laura Antonelli ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Laura Antonelli ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Laura Antonelli ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Laura Antonelli ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Laura Antonelli ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Laura Antonelli například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Laura Antonelli

Právě nyní již víte Kdo byla Laura Antonelli? Kdy se narodila Laura Antonelli? Kde se narodila Laura Antonelli? Kdy zemřela Laura Antonelli? Laura Antonelli se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Laura Antonelli řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Laura Antonelli i v jiné kategorii než je herectví.