Kdo je to?
Kdo je Jiří Mádl? Životopis Jiří Mádl, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jiří Mádl?

Kdo je Jiří Mádl? Životopis, informace, biografie, herectví

Jiří Mádl je herec, scénárista a režisér. Jako herec vynikl ve filmech Konfident, Colette, Snowboarďáci, Gympl, Probudím se včera, Děti noci či v mezinárodních projektech jako např, Borgia. Oceňovaný je jeho film Jedeme k moři, kde byl režisérem i scénáristou. Jeho dalším dílem je film Na střeše.
Jiří Mádl získal Křišťálový globus jako nejmladší herec. Občas hraje také v mládežnických divadlech a videoklipech. Je zakladatelem ArteFondu, jehož prostřednictvím jsou podporovány děti z dětských domovů, které mají umělecké nadání. Věnuje se i dalším charitativním aktivitám.Kdo je Jiří Mádl? Životopis Jiří Mádl, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Jiří Mádl

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1986
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Mádl se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Resin? Vzpomněli byste si na význam slova Mansarda? Vzpomněli byste si na význam slova OMG? Znáte definici termínu Sametová revoluce?

Klíčová slova: život, popis, vysvětlení, herectví, Jiří Mádl, životopis, datum narození, místo narození, Jiří Mádl, lexikon, národnost, informace, osobnosti, biografie, wikipedie, osobnost

Pojem Jiří Mádl je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jiří Mádl

Hledat termín Jiří Mádl ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jiří Mádl na Youtube

Vyhledat slovo Jiří Mádl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jiří Mádl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Mádl například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Mádl

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jiří Mádl? Kdy se narodil Jiří Mádl? Kde se narodil Jiří Mádl? Jiří Mádl patří do sekce Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Mádl řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Mádl i v jiné kategorii než je herectví.