Kdo je to?
Kdo je to Jiří Mádl? Životopis Jiří Mádl, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jiří Mádl?

Kdo je to Jiří Mádl? Stručný životopis

Jiří Mádl je herec, scénárista a režisér. Jako herec vynikl ve filmech Konfident, Colette, Snowboarďáci, Gympl, Probudím se včera, Děti noci či v mezinárodních projektech jako např, Borgia. Oceňovaný je jeho film Jedeme k moři, kde byl režisérem i scénáristou. Jeho dalším dílem je film Na střeše.
Jiří Mádl získal Křišťálový globus jako nejmladší herec. Občas hraje také v mládežnických divadlech a videoklipech. Je zakladatelem ArteFondu, jehož prostřednictvím jsou podporovány děti z dětských domovů, které mají umělecké nadání. Věnuje se i dalším charitativním aktivitám.Kdo je to Jiří Mádl? Životopis Jiří Mádl, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jiří Mádl

Národnost: česká
Datum narození: 23. října 1986
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Jiří Mádl můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Resin? Znáte definici termínu Voál? Vzpomněli byste si na význam slova Šašlik? Pamatujete si definici pojmu LTV?

Klíčová slova: co znamená, Jiří Mádl, přesný výraz, přesný význam, heslo, pojem, kdo to je, etymologie, synonymum, význam, kdo je Jiří Mádl?, herectví, slovo, význam slova, význam pojmu, informace

Pojem Jiří Mádl je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jiří Mádl v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Jiří Mádl ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Jiří Mádl ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Jiří Mádl ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jiří Mádl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Mádl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jiří Mádl? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jiří Mádl? Kdo to byl Jiří Mádl? Kdy se narodil Jiří Mádl? Kde se narodil Jiří Mádl? Jiří Mádl se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Mádl dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Mádl i v jiné kategorii než je herectví.