Kdo je to?
Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Kdo je to Jehovista?

Jaký je význam slova Jehovista? Co to znamená?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jehovista s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Špalda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Schengenský prostor? Znáte termín Vkladní knížka? Znáte termín Last minute?

Klíčová slova: význam, etymologie, původ slova, heslo, co znamená, přesný výraz, informace, Jehovista, formulace, termín, synonymum, význam slova, odborný výraz, popis, wiki, náboženství

Pojem Jehovista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Jehovista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Jehovista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jehovista na Youtube

Vyhledat termín Jehovista na Google obrázcích

Vyhledat slovo Jehovista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehovista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jehovista

Právě jste zjistili Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista patří do sekce Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.