Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Kdo je to Jehovista?

Jaký je význam slova Jehovista? Co to znamená?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Jehovista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Herpes? Pamatujete si definici pojmu Holotropní dýchání? Znáte termín Dmychadlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Appeasement?

Klíčová slova: kdo je Jehovista?, význam, význam pojmu, slovo, Jehovista, původ slova, synonymum, kdo to je, wiki, termín, formulace, definice, popis, náboženství, co je to Jehovista?, přesný výraz

Pojem Jehovista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jehovista v následujících zdrojích

Zkusit najít Jehovista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jehovista ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Jehovista ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jehovista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehovista například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Jehovista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jehovista? Kdo to byl Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista je v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Jehovista hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.