Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Kdo je to Jehovista?

Jaký je význam slova Jehovista? Co to znamená?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Jehovista s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Herpes? Rozumíte pojmu Notebook? Znáte termín Dmychadlo? Znáte pojem Kóma?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam, Jehovista, synonymum, informace, definice, heslo, kdo je Jehovista?, význam pojmu, náboženství, popis, slovo, pojem, vysvětlení, wiki

Pojem Jehovista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jehovista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jehovista ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Jehovista na Google.cz

Vyhledat termín Jehovista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehovista například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jehovista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jehovista? Kdo to byl Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Jehovista v jiné sekci než náboženství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.