Kdo je to?
Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Jehovista

Co znamená a jaký je význam slova Jehovista?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu BMI? Znáte definici termínu Brojler? Znáte termín Dětská skupina? Pamatujete si definici pojmu Římsa?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, slovo, wikipedie, Jehovista, náboženství, wiki, co znamená, přesný výraz, definice, lexikon, termín, náboženství, původ slova, odborný výraz, popis

Pojem Jehovista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Jehovista na Youtube

Zkusit najít heslo Jehovista ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Jehovista na Google obrázcích

Najít pojem Jehovista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jehovista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehovista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jehovista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista se nachází v kategorii Náboženství

Kategorie náboženství, křesťanství, jehovista, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, výraznapříklad v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Náboženství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.