Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Kdo je to Jehovista?

Jaký je význam slova Jehovista? Co to znamená?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to, byl Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehovista? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Jehovista? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Herpes? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nihilismus? Znáte termín Dmychadlo? Znáte termín Smalt?

Klíčová slova: význam, formulace, původ slova, co je to Jehovista?, informace, co znamená, význam pojmu, synonymum, náboženství, popis, popis, význam slova, termín, přesný výraz, slovo, pojem

Pojem Jehovista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Jehovista ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jehovista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jehovista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Jehovista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehovista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Jehovista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jehovista? Kdo to byl Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.