Kdo je to?
Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Kdo je to Jehovista?

Co znamená a jaký je význam slova Jehovista?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jehovista? s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Špalda? Rozumíte pojmu Nový zákon? Znáte termín Vkladní knížka? Znáte pojem Buňka?

Klíčová slova: slovo, definice, přesný výraz, význam, etymologie, synonymum, původ slova, odborný výraz, termín, přesný význam, význam slova, co znamená, Jehovista, informace, náboženství, formulace

Pojem Jehovista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Jehovista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Jehovista ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Jehovista na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Jehovista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jehovista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehovista například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Jehovista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista je v sekci Náboženství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Jehovista i v jiných kategoriích (než náboženství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.