Kdo je to?
Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Kdo je to Jehovista?

Jaký je význam slova Jehovista? Co to znamená?

Jehovista je příslušník náboženského společenství Svědkové Jehovovi. Původní jehovisté pocházeli z Pensylvánie a jednalo se o úzký okruh lidí, kteří se společně zaměřovali na studium témat z Bible. Jako Svědkové Jehovovi vystupují přívrženci tohoto náboženství od roku 1931. Za svůj cíl prohlašují obnovu křesťanství podle počáteční víry.
Jehovisté šíří zdarma vlastní překlad Bible a také časopisy své víry – Strážná věž a Probuďte se! Jehovisté se věnují také publikační činnosti, známé je například jejich odmítání krevních transfúzí nebo vojenské služby a politiky.Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jehovista? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jehovista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Špalda? Znáte definici termínu Web? Znáte termín Vkladní knížka? Pamatujete si definici pojmu Seraf?

Klíčová slova: Jehovista, popis, vysvětlení, význam slova, wikipedie, přesný výraz, wiki, náboženství, termín, slovo, náboženství, etymologie, pojem, synonymum, lexikon, význam pojmu

Pojem Jehovista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Jehovista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Jehovista na Google.cz

Vyhledat pojem Jehovista ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Jehovista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehovista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Jehovista, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Jehovista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehovista? Definice pojmu Jehovista se nachází v kategorii Náboženství

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.