Kdo je to?
Kdo je Ben Shapiro? Životopis Ben Shapiro, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Ben Shapiro

Kdo je Ben Shapiro? Životopis, informace, biografie, novináři

Ben Shapiro je americký novinář a politický komentátor.
Pochází z židovské rodiny, která má kořeny v Rusku a v Pobaltí. Vystudoval politické vědy a právo.
Ben Shapiro je známý svými konzervativními názory a aktivně vystupuje proti liberálně-levicové politice a postojům. Působí jako konzervativní politický a společenský komentátor, případně jako novinář. Pracoval například pro pravicově konzervativní Breitbart News, odtud ale po neshodách odešel.
Dlouhodobě prezentuje názor, že americké univerzity jsou pod vlivem levicové propagandy. Podporuje zákaz potratů, patří k odpůrcům manželství stejnopohlavních párů a jeho názory na LGBT komunitu jsou považovány za kontroverzní, stejně jako celá řada jeho dalších postojů. Jako praktikující ortodoxní Žid bývá kvůli svým názorům často terčem antisemitských útoků.
Je autorem několika knih, ve kterých se tomuto tématu věnuje. Proslavila ho hned jeho první publikace z roku 2004: Brainwashed: How Universities Indoctrinate America’s Youth. Následovaly například Primetime Propaganda: The True Hollywood Story of How the Left Took Over Your TV (2011) nebo How to Destroy America in Three Easy Steps (2020).
V roce 2020 vyšla česky jeho kniha Jak zachránit západní civilizaci.Kdo je Ben Shapiro? Životopis Ben Shapiro, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Ben Shapiro

Národnost: americká
Datum narození: 15. ledna 1984
Místo narození: Los Angeles, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ben Shapiro? s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Červená čísla? Rozumíte pojmu Fixace hypotéky? Víte, co je to Holistické krmivo? Znáte pojem Gmail?

Klíčová slova: informace, kdo je Ben Shapiro?, místo narození, osobnosti, popis, národnost, novináři, životopis, zajímavosti, biografie, wiki, novináři, Ben Shapiro, lexikon, datum narození, vysvětlení

Pojem Ben Shapiro je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ben Shapiro zkuste tyto odkazy

Najít pojem Ben Shapiro ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ben Shapiro ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Ben Shapiro ve Wikipedii

Hledat heslo Ben Shapiro v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Ben Shapiro na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Shapiro například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ben Shapiro

Právě nyní již víte Kdo je to Ben Shapiro? Kdy se narodil Ben Shapiro? Kde se narodil Ben Shapiro? Ben Shapiro je v sekci Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Ben Shapiro např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Shapiro i v jiné kategorii než je novináři.