Kdo je to?
Kdo je Ben Shapiro? Životopis Ben Shapiro, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Ben Shapiro?

Kdo je Ben Shapiro? Životopis, informace, biografie, novináři

Ben Shapiro je americký novinář a politický komentátor.
Pochází z židovské rodiny, která má kořeny v Rusku a v Pobaltí. Vystudoval politické vědy a právo.
Ben Shapiro je známý svými konzervativními názory a aktivně vystupuje proti liberálně-levicové politice a postojům. Působí jako konzervativní politický a společenský komentátor, případně jako novinář. Pracoval například pro pravicově konzervativní Breitbart News, odtud ale po neshodách odešel.
Dlouhodobě prezentuje názor, že americké univerzity jsou pod vlivem levicové propagandy. Podporuje zákaz potratů, patří k odpůrcům manželství stejnopohlavních párů a jeho názory na LGBT komunitu jsou považovány za kontroverzní, stejně jako celá řada jeho dalších postojů. Jako praktikující ortodoxní Žid bývá kvůli svým názorům často terčem antisemitských útoků.
Je autorem několika knih, ve kterých se tomuto tématu věnuje. Proslavila ho hned jeho první publikace z roku 2004: Brainwashed: How Universities Indoctrinate America’s Youth. Následovaly například Primetime Propaganda: The True Hollywood Story of How the Left Took Over Your TV (2011) nebo How to Destroy America in Three Easy Steps (2020).
V roce 2020 vyšla česky jeho kniha Jak zachránit západní civilizaci.Kdo je Ben Shapiro? Životopis Ben Shapiro, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Ben Shapiro

Národnost: americká
Datum narození: 15. ledna 1984
Místo narození: Los Angeles, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Ben Shapiro? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Notářská úschova? Vzpomenete si na definici slova Účetní zůstatek? Víte, co je to Orgonit? Vzpomněli byste si na význam slova Ampér?

Klíčová slova: místo narození, biografie, Ben Shapiro, kdy se narodil Ben Shapiro?, zajímavosti, wiki, datum narození, osobnost, novináři, osobnosti, popis, vysvětlení, lexikon, wikipedie, narození, Ben Shapiro

Pojem Ben Shapiro je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ben Shapiro hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo Ben Shapiro na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Ben Shapiro na Youtube

Najít výraz Ben Shapiro ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Ben Shapiro ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Ben Shapiro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Shapiro například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Ben Shapiro? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ben Shapiro? Kdy se narodil Ben Shapiro? Kde se narodil Ben Shapiro? Ben Shapiro patří do sekce Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Ben Shapiro kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Shapiro i v jiné kategorii než je novináři.