Kdo je to?
Kdo je Ben Shapiro? Životopis Ben Shapiro, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Ben Shapiro?

Kdo je Ben Shapiro? Životopis, informace, biografie, novináři

Ben Shapiro je americký novinář a politický komentátor.
Pochází z židovské rodiny, která má kořeny v Rusku a v Pobaltí. Vystudoval politické vědy a právo.
Ben Shapiro je známý svými konzervativními názory a aktivně vystupuje proti liberálně-levicové politice a postojům. Působí jako konzervativní politický a společenský komentátor, případně jako novinář. Pracoval například pro pravicově konzervativní Breitbart News, odtud ale po neshodách odešel.
Dlouhodobě prezentuje názor, že americké univerzity jsou pod vlivem levicové propagandy. Podporuje zákaz potratů, patří k odpůrcům manželství stejnopohlavních párů a jeho názory na LGBT komunitu jsou považovány za kontroverzní, stejně jako celá řada jeho dalších postojů. Jako praktikující ortodoxní Žid bývá kvůli svým názorům často terčem antisemitských útoků.
Je autorem několika knih, ve kterých se tomuto tématu věnuje. Proslavila ho hned jeho první publikace z roku 2004: Brainwashed: How Universities Indoctrinate America\'s Youth. Následovaly například Primetime Propaganda: The True Hollywood Story of How the Left Took Over Your TV (2011) nebo How to Destroy America in Three Easy Steps (2020).
V roce 2020 vyšla česky jeho kniha Jak zachránit západní civilizaci.Kdo je Ben Shapiro? Životopis Ben Shapiro, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Ben Shapiro

Národnost: americká
Datum narození: 15. ledna 1984
Místo narození: Los Angeles, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Ben Shapiro s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Notářská úschova? Pamatujete si definici pojmu Emoční inteligence? Víte, co je to Lýkovec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Předhypoteční úvěr?

Klíčová slova: zajímavosti, popis, místo narození, wiki, kdy se narodil Ben Shapiro?, osobnost, Ben Shapiro, informace, kde se narodil Ben Shapiro?, novináři, wikipedie, život, narození, vysvětlení, kdo je Ben Shapiro?, lexikon

Pojem Ben Shapiro je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Ben Shapiro ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Ben Shapiro na Google.cz

Hledat heslo Ben Shapiro ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Ben Shapiro ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Ben Shapiro ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Shapiro například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ben Shapiro?

Nyní již víte Kdo je to Ben Shapiro? Kdy se narodil Ben Shapiro? Kde se narodil Ben Shapiro? Ben Shapiro je v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ben Shapiro dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Shapiro i v jiné kategorii než je novináři.