Kdo je to?
Kdo je Marek Lambora? Životopis Marek Lambora, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Marek Lambora

Kdo je Marek Lambora? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Marek Lambora je herc pocházející z Ústí nad Labem. Po gymnáziu vystudoval konzervatoř a začal hrát v Černém divadle Jiřího Srnce. Populární zde byl v projektu Antologia a také v roli Romea či hrách Pygmalion, Nepřítel lidu nebo Její pastorkyňa v Divadle na Vinohradech. Vystupuje na řadě scén, v Národním divadle, Divadle Hybernia a dalších. Hraje i ve filmech a seriálech, například v Expozituře, Přístavu nebo Lovcích záhad.
Marek Lambora natáčí i reklamy a studentské filmy.Kdo je Marek Lambora? Životopis Marek Lambora, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Marek Lambora

Národnost: česká
Datum narození: 23.5.1995
Místo narození: Ústí nad Labem

Tento text (Marek Lambora) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Botox? Víte co je Indiánská rýže? Znáte definici termínu Osmifinále? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybridní televize?

Klíčová slova: wikipedie, Marek Lambora, wiki, Marek Lambora, vysvětlení, kdy se narodil Marek Lambora?, životopis, datum narození, život, popis, národnost, herectví, lexikon, narození, kde se narodil Marek Lambora?, místo narození

Pojem Marek Lambora je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Marek Lambora

Zkusit najít frázi Marek Lambora ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Marek Lambora na Google.cz

Hledat slovo Marek Lambora ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Marek Lambora ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Marek Lambora na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Lambora například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Lambora

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Marek Lambora? Kdy se narodil Marek Lambora? Kde se narodil Marek Lambora? Marek Lambora patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, kávové vlasy, marek Lambora, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Marek Lambora dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Lambora i v jiné kategorii než je herectví.