Kdo je to?
Kdo je Marek Lambora? Životopis Marek Lambora, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Marek Lambora?

Kdo je Marek Lambora? Životopis, informace, biografie, herectví

Marek Lambora je herc pocházející z Ústí nad Labem. Po gymnáziu vystudoval konzervatoř a začal hrát v Černém divadle Jiřího Srnce. Populární zde byl v projektu Antologia a také v roli Romea či hrách Pygmalion, Nepřítel lidu nebo Její pastorkyňa v Divadle na Vinohradech. Vystupuje na řadě scén, v Národním divadle, Divadle Hybernia a dalších. Hraje i ve filmech a seriálech, například v Expozituře, Přístavu nebo Lovcích záhad.
Marek Lambora natáčí i reklamy a studentské filmy.Kdo je Marek Lambora? Životopis Marek Lambora, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Marek Lambora

Národnost: česká
Datum narození: 23.5.1995
Místo narození: Ústí nad Labem

Popis osobnosti Marek Lambora můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Hanopis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Keylogger? Znáte definici termínu Pískavice? Víte co je Halal?

Klíčová slova: Marek Lambora, datum narození, herectví, wikipedie, kde se narodil Marek Lambora?, osobnost, Marek Lambora, národnost, životopis, kdo je Marek Lambora?, biografie, zajímavosti, herectví, místo narození, wiki, lexikon

Pojem Marek Lambora je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Marek Lambora ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Marek Lambora ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Marek Lambora ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Lambora ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Marek Lambora ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Lambora například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Marek Lambora? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Marek Lambora? Kdy se narodil Marek Lambora? Kde se narodil Marek Lambora? Marek Lambora je v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Marek Lambora kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Lambora i v jiné kategorii než je herectví.