Kdo je to?
Kdo je to, byl Nefrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nefrolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Nefrolog?

Jaký je význam slova Nefrolog? Co to znamená?

Nefrolog je odborník – lékař, jehož náplní práce je diagnostika a následné léčení onemocnění ledvin. Zaměřuje se také na dialýzu, její postupy a možnosti, zabývá se i transplantací ledvin.
Sleduje i vývodné močové cesty a bere v úvahu jejich vliv na celkový zdravotní stav pacienta a možnost případných komplikací. Nefrolog pracuje v oddělení vnitřního lékařství.Kdo je to, byl Nefrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nefrolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nefrolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo KWp? Znáte pojem Dědická smlouva? Víte, co je to Červená knihovna? Vzpomenete si na definici slova Apsida?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, pojem, formulace, synonymum, wiki, Nefrolog, vysvětlení, význam, slovo, přesný význam, co znamená, definice, přesný výraz, popis, etymologie

Pojem Nefrolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nefrolog v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Nefrolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Nefrolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Nefrolog ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Nefrolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nefrolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Nefrolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nefrolog? Kdo to byl Nefrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nefrolog? Definice pojmu Nefrolog je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Nefrolog i v jiné kategorii než v lékařství.