Kdo je to?
Kdo je to, byl Nefrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nefrolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Nefrolog?

Jaký je význam slova Nefrolog? Co to znamená?

Nefrolog je odborník – lékař, jehož náplní práce je diagnostika a následné léčení onemocnění ledvin. Zaměřuje se také na dialýzu, její postupy a možnosti, zabývá se i transplantací ledvin.
Sleduje i vývodné močové cesty a bere v úvahu jejich vliv na celkový zdravotní stav pacienta a možnost případných komplikací. Nefrolog pracuje v oddělení vnitřního lékařství.Kdo je to, byl Nefrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nefrolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nefrolog sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo KWp? Znáte termín Portské víno? Víte, co je to Červená knihovna? Víte, co je to Omachel?

Klíčová slova: synonymum, co je to Nefrolog?, pojem, co znamená, původ slova, přesný význam, přesný výraz, heslo, význam pojmu, termín, popis, kdo je Nefrolog?, vysvětlení, Nefrolog, význam, slovo

Pojem Nefrolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nefrolog

Vyhledat heslo Nefrolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Nefrolog na Youtube

Vyhledat výraz Nefrolog ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nefrolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nefrolog například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nefrolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nefrolog? Kdo to byl Nefrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nefrolog? Definice pojmu Nefrolog patří do sekce lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).