Kdo je to?
Kdo je to, byl Nefrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nefrolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Nefrolog?

Jaký je význam slova Nefrolog? Co to znamená?

Nefrolog je odborník – lékař, jehož náplní práce je diagnostika a následné léčení onemocnění ledvin. Zaměřuje se také na dialýzu, její postupy a možnosti, zabývá se i transplantací ledvin.
Sleduje i vývodné močové cesty a bere v úvahu jejich vliv na celkový zdravotní stav pacienta a možnost případných komplikací. Nefrolog pracuje v oddělení vnitřního lékařství.Kdo je to, byl Nefrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nefrolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nefrolog s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo KWp? Znáte definici termínu Ostropestřec mariánský? Víte, co je to Červená knihovna? Pamatujete si definici pojmu HORECA?

Klíčová slova: kdo je Nefrolog?, lékařství, význam, přesný výraz, heslo, co je to Nefrolog?, přesný význam, wiki, popis, význam pojmu, termín, pojem, etymologie, co znamená, Nefrolog, odborný výraz

Pojem Nefrolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Nefrolog

Hledat výraz Nefrolog ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Nefrolog na Youtube

Hledat pojem Nefrolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nefrolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nefrolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Nefrolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nefrolog? Kdo to byl Nefrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nefrolog? Definice pojmu Nefrolog se nachází v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).