Kdo je to?
Kdo je to, byl Kreativec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kreativec? Lidé, profese

Kdo je to Kreativec?

Jaký je význam slova Kreativec? Co to znamená?

Kreativec je název profese z oblasti reklamy a marketingu. Náplní kreativce je vytváření zajímavých, originálních a nápaditých reklamních konceptů a sloganů. Práce kreativce vyžaduje schopnost jednání s klienty, originalitu a časovou flexibilitu. Kreativec může být zaměstnán v reklamní agentuře na hlavní pracovní poměr nebo může pracovat externě na živnostenský list.Kdo je to, byl Kreativec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kreativec? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kreativec? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Džuveč? Vzpomenete si na definici slova Studená válka? Víte co je Mikrovlákno? Vzpomněli byste si na význam slova Rychta?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, co je to Kreativec?, význam pojmu, význam slova, kdo je Kreativec?, popis, Kreativec, formulace, termín, vysvětlení, etymologie, popis, synonymum, heslo, definice

Pojem Kreativec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kreativec v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Kreativec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kreativec ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Kreativec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Kreativec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kreativec například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Kreativec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kreativec? Kdo to byl Kreativec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kreativec? Definice pojmu Kreativec je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kreativec i jinde než v sekci než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?