Kdo je to?
Kdo je to, byl Kreativec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kreativec? Lidé, profese

Kdo je to Kreativec?

Jaký je význam slova Kreativec? Co to znamená?

Kreativec je název profese z oblasti reklamy a marketingu. Náplní kreativce je vytváření zajímavých, originálních a nápaditých reklamních konceptů a sloganů. Práce kreativce vyžaduje schopnost jednání s klienty, originalitu a časovou flexibilitu. Kreativec může být zaměstnán v reklamní agentuře na hlavní pracovní poměr nebo může pracovat externě na živnostenský list.Kdo je to, byl Kreativec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kreativec? Lidé, profese

Tento text (Kreativec) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hemoglobin? Vzpomněli byste si na význam slova Ochechule? Víte co je Nohejbal? Znáte definici termínu Amarant?

Klíčová slova: formulace, profese, etymologie, popis, lexikon, význam slova, heslo, kdo to je, vysvětlení, informace, termín, pojem, popis, co je to Kreativec?, přesný význam, slovo

Pojem Kreativec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Kreativec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kreativec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kreativec na Google.cz

Hledat termín Kreativec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kreativec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Kreativec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kreativec? Kdo to byl Kreativec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kreativec? Definice pojmu Kreativec je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kreativec i jinde než v sekci než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?