Kdo je to?
Kdo je Alice Jandová? Životopis Alice Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alice Jandová?

Kdo je Alice Jandová? Životopis, informace, biografie, hudba

Alice Jandová je třetí manželka známého zpěváka, frontmana oblíbené hudební skupiny Olympic, Petra Jandy. Za svobodna se jmenovala Fojtíková a je absolventkou zdravotní školy.
V roce 2022 oslavil známý rocker Petr Janda osmdesátku a při té příležitosti promluvil o začátcích jejich společného vztahu. Když totiž tehdy osmnáctiletá Alice přišla požádat o dvě generace staršího hudebníka o podpis, ihned mu učarovala. Sám říká, že se tehdy modlil, aby byla starší. I přes čtyřicetiletý věkový rozdíl se ale dali dohromady a vydrželi spolu dva roky.
Poté se jejich vztah rozpadl, respektive Petr jej ukončil, jelikož nechtěl mladé Alici stát v cestě a kazit jí život. Alice poté odjela do Ameriky, kde získávala zkušenosti jako au pair. Po pouhých dvou měsících si však zavolali a celá romance začala zase nanovo.
V tomto osudovém telefonátu totiž Petr Alici řekl, ať se vrátí domů do České republiky, že si ji vezme za ženu a založí spolu rodinu. Alici nabídka velmi zaskočila, už za hodinu měla ale jasno a souhlasila. A stalo se. Petra Jandu si Alice vzala v roce 2009 a ještě 2. srpna téhož roku mu porodila dceru Anežku.
V současné době jsou spolu již více než dvě desetiletí a mají dvě společné dcery. Starší Anežku a mladší Rozárku. V současné době spolu žijí v Propasti nedaleko Jevan, v době plném zvířat a šumu.Kdo je Alice Jandová? Životopis Alice Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Alice Jandová

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alice Jandová sdílet s ostatnímina sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Ketamin? Pamatujete si definici pojmu Investice? Víte co je Hierarchie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Discord?

Klíčová slova: lexikon, životopis, informace, zajímavosti, život, wiki, hudba, popis, hudba, biografie, wikipedie, kdo je Alice Jandová?, národnost, osobnosti, vysvětlení, osobnost

Pojem Alice Jandová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Alice Jandová zkuste tyto odkazy

Najít slovo Alice Jandová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Alice Jandová na Youtube

Vyhledat heslo Alice Jandová ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Alice Jandová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Alice Jandová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Jandová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alice Jandová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Alice Jandová? Alice Jandová se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alice Jandová řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Jandová i v jiné kategorii než je hudba.