Kdo je to?
Kdo je Alice Jandová? Životopis Alice Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Alice Jandová

Kdo je Alice Jandová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Alice Jandová je třetí manželka známého zpěváka, frontmana oblíbené hudební skupiny Olympic, Petra Jandy. Za svobodna se jmenovala Fojtíková a je absolventkou zdravotní školy.
V roce 2022 oslavil známý rocker Petr Janda osmdesátku a při té příležitosti promluvil o začátcích jejich společného vztahu. Když totiž tehdy osmnáctiletá Alice přišla požádat o dvě generace staršího hudebníka o podpis, ihned mu učarovala. Sám říká, že se tehdy modlil, aby byla starší. I přes čtyřicetiletý věkový rozdíl se ale dali dohromady a vydrželi spolu dva roky.
Poté se jejich vztah rozpadl, respektive Petr jej ukončil, jelikož nechtěl mladé Alici stát v cestě a kazit jí život. Alice poté odjela do Ameriky, kde získávala zkušenosti jako au pair. Po pouhých dvou měsících si však zavolali a celá romance začala zase nanovo.
V tomto osudovém telefonátu totiž Petr Alici řekl, ať se vrátí domů do České republiky, že si ji vezme za ženu a založí spolu rodinu. Alici nabídka velmi zaskočila, už za hodinu měla ale jasno a souhlasila. A stalo se. Petra Jandu si Alice vzala v roce 2009 a ještě 2. srpna téhož roku mu porodila dceru Anežku.
V současné době jsou spolu již více než dvě desetiletí a mají dvě společné dcery. Starší Anežku a mladší Rozárku. V současné době spolu žijí v Propasti nedaleko Jevan, v době plném zvířat a šumu.Kdo je Alice Jandová? Životopis Alice Jandová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Alice Jandová

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Alice Jandová s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Hyperurikémie? Víte co je Chytrý telefon? Víte co je Adobe Photoshop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Harlem shake?

Klíčová slova: životopis, národnost, Alice Jandová, hudba, hudba, osobnost, lexikon, biografie, vysvětlení, informace, kdo je Alice Jandová?, Alice Jandová, popis, život, zajímavosti, wiki

Pojem Alice Jandová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Alice Jandová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Alice Jandová na Youtube

Zkusit najít pojem Alice Jandová ve Wikipedii

Najít výraz Alice Jandová ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Alice Jandová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Jandová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Alice Jandová? Stručná biografie

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Alice Jandová? Alice Jandová patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, pikola, alice Jandová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Alice Jandová třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Jandová i v jiné kategorii než je hudba.