Kdo je to?
Kdo je Martin Zounar? Životopis Martin Zounar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Martin Zounar?

Kdo je Martin Zounar? Životopis, informace, biografie, herectví

Martin Zounar je herec a moderátor, hercem je i jeho otec. K jeho prvním rolím patřil voják v seriálu Chlapci a chlapi, dále Vekslák, Pták Ohnivák, později ztvárnil seriálové role ve Velmi křehkých vztazích, Vyprávěj a Rodinných poutech. Již několik let představuje lékaře Bohdana Švarce v seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Martin Zounar je také oblíbeným moderátorem, věnuje se především pořadům s tématikou vaření, jako je Prima vařečka. Úspěšný je také jako dabér a rozhlasový moderátor.Kdo je Martin Zounar? Životopis Martin Zounar, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Martin Zounar

Národnost: česká
Datum narození: 26. května 1967
Místo narození: Hradec Králové

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Zounar s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Osmóza? Rozumíte pojmu Výchovný ústav? Pamatujete si definici pojmu Mozaika? Znáte pojem Logická indukce?

Klíčová slova: Martin Zounar, místo narození, narození, biografie, osobnosti, popis, život, herectví, vysvětlení, národnost, kde se narodil Martin Zounar?, lexikon, herectví, informace, Martin Zounar, kdy se narodil Martin Zounar?

Pojem Martin Zounar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Martin Zounar v následujících zdrojích

Hledat heslo Martin Zounar ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Martin Zounar ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Martin Zounar ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Martin Zounar na Google obrázcích

Hledat pojem Martin Zounar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Zounar například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Martin Zounar? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Martin Zounar? Kdy se narodil Martin Zounar? Kde se narodil Martin Zounar? Martin Zounar se nachází v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Martin Zounar dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Zounar i v jiné kategorii než je herectví.