Kdo je to?
Kdo je to Martin Zounar? Životopis Martin Zounar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Zounar?

Kdo je to Martin Zounar? Stručný životopis

Martin Zounar je herec a moderátor, hercem je i jeho otec. K jeho prvním rolím patřil voják v seriálu Chlapci a chlapi, dále Vekslák, Pták Ohnivák, později ztvárnil seriálové role ve Velmi křehkých vztazích, Vyprávěj a Rodinných poutech. Již několik let představuje lékaře Bohdana Švarce v seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Martin Zounar je také oblíbeným moderátorem, věnuje se především pořadům s tématikou vaření, jako je Prima vařečka. Úspěšný je také jako dabér a rozhlasový moderátor.Kdo je to Martin Zounar? Životopis Martin Zounar, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Martin Zounar

Národnost: česká
Datum narození: 26. května 1967
Místo narození: Hradec Králové

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Zounar s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Permakultura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cupcake? Pamatujete si definici pojmu Hybnost? Znáte termín MeToo?

Klíčová slova: původ slova, význam pojmu, pojem, význam slova, formulace, heslo, vysvětlení, popis, informace, přesný výraz, popis, slovo, Martin Zounar, kdo je Martin Zounar?, co je to Martin Zounar?, přesný význam

Pojem Martin Zounar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Martin Zounar ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Martin Zounar ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Martin Zounar ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Martin Zounar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Zounar například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Martin Zounar? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martin Zounar? Kdo to byl Martin Zounar? Kdy se narodil Martin Zounar? Kde se narodil Martin Zounar? Martin Zounar se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Martin Zounar dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Zounar i v jiné kategorii než je herectví.