Kdo je to?
Kdo je to Martin Zounar? Životopis Martin Zounar, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Martin Zounar?

Kdo je to Martin Zounar? Stručný životopis

Martin Zounar je herec a moderátor, hercem je i jeho otec. K jeho prvním rolím patřil voják v seriálu Chlapci a chlapi, dále Vekslák, Pták Ohnivák, později ztvárnil seriálové role ve Velmi křehkých vztazích, Vyprávěj a Rodinných poutech. Již několik let představuje lékaře Bohdana Švarce v seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Martin Zounar je také oblíbeným moderátorem, věnuje se především pořadům s tématikou vaření, jako je Prima vařečka. Úspěšný je také jako dabér a rozhlasový moderátor.Kdo je to Martin Zounar? Životopis Martin Zounar, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Martin Zounar

Národnost: česká
Datum narození: 26. května 1967
Místo narození: Hradec Králové

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Zounar? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Apnoe? Znáte pojem Špejchar? Pamatujete si definici pojmu Diktafon? Vzpomenete si na definici slova Dural?

Klíčová slova: Martin Zounar, formulace, herectví, původ slova, význam, synonymum, termín, lexikon, přesný výraz, význam pojmu, slovo, etymologie, popis, heslo, co je to Martin Zounar?, popis

Pojem Martin Zounar je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Martin Zounar v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Martin Zounar na Youtube

Najít výraz Martin Zounar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Martin Zounar ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Martin Zounar ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Zounar například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Martin Zounar? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Zounar? Kdo to byl Martin Zounar? Kdy se narodil Martin Zounar? Kde se narodil Martin Zounar? Martin Zounar je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Martin Zounar dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Zounar i v jiné kategorii než je herectví.