Kdo je to?
Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jeptiška?

Co znamená a jaký je význam slova Jeptiška?

Jeptiška nebo jinak také zvaná řeholnice je členkou ženského církevního řádu, tedy mužský protějšek mnicha. Jeptišky po přijetí do řádu skládají slib. Pokud jej ještě nesložily, jsou označovány jako novicky. Pravidla života v klášteře jsou pro jeptišky stejná jako pro mnichy. Členky klášterní komunity se oslovují "sestro" a jejich představená se nazývá abatyše. Jeptišky nosí typické hábity, které se mírně liší podle příslušnosti k jednotlivým řádům.Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Tento text (Jeptiška) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Šoufek? Víte, co je to Augmentace? Rozumíte pojmu LTD? Rozumíte pojmu Remise?

Klíčová slova: přesný výraz, křesťanství, etymologie, odborný výraz, co znamená, wiki, pojem, popis, význam slova, definice, informace, kdo je Jeptiška?, lexikon, popis, původ slova, synonymum

Pojem Jeptiška je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jeptiška ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jeptiška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Jeptiška ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jeptiška na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeptiška například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jeptiška

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jeptiška? Kdo to byl Jeptiška? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jeptiška? Definice pojmu Jeptiška je v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.