Kdo je to?
Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jeptiška?

Co znamená a jaký je význam slova Jeptiška?

Jeptiška nebo jinak také zvaná řeholnice je členkou ženského církevního řádu, tedy mužský protějšek mnicha. Jeptišky po přijetí do řádu skládají slib. Pokud jej ještě nesložily, jsou označovány jako novicky. Pravidla života v klášteře jsou pro jeptišky stejná jako pro mnichy. Členky klášterní komunity se oslovují "sestro" a jejich představená se nazývá abatyše. Jeptišky nosí typické hábity, které se mírně liší podle příslušnosti k jednotlivým řádům.Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Jeptiška? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abolice? Znáte pojem CreepyPasta? Rozumíte pojmu Piniové oříšky? Vzpomenete si na definici slova Oddenek?

Klíčová slova: definice, význam slova, informace, vysvětlení, kdo je Jeptiška?, slovo, kdo to je, formulace, křesťanství, co je to Jeptiška?, etymologie, odborný výraz, význam, Jeptiška, přesný výraz, popis

Pojem Jeptiška je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Jeptiška na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jeptiška ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jeptiška ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Jeptiška ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeptiška například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jeptiška

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jeptiška? Kdo to byl Jeptiška? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jeptiška? Definice pojmu Jeptiška patří do sekce křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.