Kdo je to?
Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jeptiška?

Co znamená a jaký je význam slova Jeptiška?

Jeptiška nebo jinak také zvaná řeholnice je členkou ženského církevního řádu, tedy mužský protějšek mnicha. Jeptišky po přijetí do řádu skládají slib. Pokud jej ještě nesložily, jsou označovány jako novicky. Pravidla života v klášteře jsou pro jeptišky stejná jako pro mnichy. Členky klášterní komunity se oslovují "sestro" a jejich představená se nazývá abatyše. Jeptišky nosí typické hábity, které se mírně liší podle příslušnosti k jednotlivým řádům.Kdo je to, byl Jeptiška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeptiška? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Jeptiška? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abolice? Víte co je Lufa? Rozumíte pojmu Piniové oříšky? Vzpomněli byste si co označuje výraz Populismus?

Klíčová slova: křesťanství, význam pojmu, význam, etymologie, vysvětlení, co je to Jeptiška?, formulace, slovo, kdo to je, informace, odborný výraz, přesný význam, Jeptiška, heslo, přesný výraz, co znamená

Pojem Jeptiška je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Jeptiška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Jeptiška ve Wikislovníku

Najít heslo Jeptiška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jeptiška ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeptiška například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Jeptiška, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jeptiška? Kdo to byl Jeptiška? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jeptiška? Definice pojmu Jeptiška je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.