Kdo je to?
Kdo je Adéla Kačerová? Životopis Adéla Kačerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Adéla Kačerová?

Kdo je Adéla Kačerová? Životopis, informace, biografie, herectví

Adéla Kačerová je česká herečka, která se narodila 29. března 1976 v Praze. Pochází z umělecké rodiny, jelikož jejím otcem je český herec a režisér, držitel ceny Thálie, Jan Kačer, mezi jehož nejslavnější projekty patří filmy jako Zločin v Polné, Sentiment, Periferie, mistr Kampanus nebo Člověk proti zkáze. Její matkou je neméně známá herečka Nina Divíšková, kterou mohou diváci znát například jako paní Junkovou z filmu Hodinový manžel, jako babičku Bětu ze seriálu Vyprávěj, jako kartářku Hildu z pohádky V peřině nebo jako paní Holubovou ze snímku Jára Cimrman ležící, spící. Její sestrou je choreografka a tanečnice Klára Cibulková.
Umělecky založená rodina nasměrovala Adélu k její budoucí kariéře. Společně se svým otcem se objevila ve filmu Zločin v Polné. Mezi její filmové zkušenosti patří i snímek Tajnosti a Čas plyne v dešti. Objevila se také v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Černí andělé.
Adéla se však věnuje zejména divadelní tvorbě. Vidět ji můžete na prknech Jihočeského divadla, Studia DVA, Divadla Na Zábradlí, Divadla Bolka Polívky nebo Divadla Kalich aj.
Kromě filmových a divadelních rolí se Kačerová našla v dabingu. Svůj hlas propůjčila nespočtu různých postav. Jmenovat můžeme například dětský film Kouzelná chůva a velký třesk, oblíbené fantasy X-men: Budoucí minulost (Jean Grey), Kráska a zvíře, Vincentův svět, Purpurový vrch, Stážista, Bláznivá dovolená, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti a z novější tvorby Piráti odvedle, Frčíme nebo Záhady slečny dohazovačky: Umění zabíjet.
V současnosti tvoří manželský pár s hercem Martinem Kubačákem, jehož mohou diváci znát například z filmu Rebelové, kde ztvárnil postavu Oldy, nebo ze seriálu První republika, kde si zahrát jednoho z potížistů Bedřicha Vacka.
Adéla Kačerová při práci raději používá jméno svého manžela Kubačáková, jelikož nechce být ihned spojována se svými slavnými rodiči. Má starší dceru Františku, která se narodila v roce 2007, a roku 2011 se stala maminkou i podruhé, když se jí narodila druhá holčička. Ta dostala také krásné české jméno Magdalena.Kdo je Adéla Kačerová? Životopis Adéla Kačerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Adéla Kačerová

Národnost: česká
Datum narození: 29. března 1976
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adéla Kačerová? s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nabídka? Vzpomněli byste si na význam slova Veni vidi vici? Víte, co je to Rozedma plic? Znáte definici termínu Korán?

Klíčová slova: Adéla Kačerová, herectví, kde se narodila Adéla Kačerová?, životopis, lexikon, vysvětlení, herectví, informace, národnost, osobnosti, zajímavosti, popis, biografie, kdy se narodila Adéla Kačerová?, osobnost, datum narození

Pojem Adéla Kačerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Adéla Kačerová v dalších zdrojích

Hledat slovo Adéla Kačerová ve Wikipedii

Vyhledat slovo Adéla Kačerová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Adéla Kačerová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Adéla Kačerová na Google obrázcích

Najít pojem Adéla Kačerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adéla Kačerová například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adéla Kačerová

Právě nyní již víte Kdo je to Adéla Kačerová? Kdy se narodila Adéla Kačerová? Kde se narodila Adéla Kačerová? Adéla Kačerová patří do kategorie Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adéla Kačerová dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adéla Kačerová i v jiné kategorii než je herectví.