Kdo je to?
Kdo je Adéla Kačerová? Životopis Adéla Kačerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Adéla Kačerová

Kdo je Adéla Kačerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Adéla Kačerová je česká herečka, která se narodila 29. března 1976 v Praze. Pochází z umělecké rodiny, jelikož jejím otcem je český herec a režisér, držitel ceny Thálie, Jan Kačer, mezi jehož nejslavnější projekty patří filmy jako Zločin v Polné, Sentiment, Periferie, mistr Kampanus nebo Člověk proti zkáze. Její matkou je neméně známá herečka Nina Divíšková, kterou mohou diváci znát například jako paní Junkovou z filmu Hodinový manžel, jako babičku Bětu ze seriálu Vyprávěj, jako kartářku Hildu z pohádky V peřině nebo jako paní Holubovou ze snímku Jára Cimrman ležící, spící. Její sestrou je choreografka a tanečnice Klára Cibulková.
Umělecky založená rodina nasměrovala Adélu k její budoucí kariéře. Společně se svým otcem se objevila ve filmu Zločin v Polné. Mezi její filmové zkušenosti patří i snímek Tajnosti a Čas plyne v dešti. Objevila se také v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Černí andělé.
Adéla se však věnuje zejména divadelní tvorbě. Vidět ji můžete na prknech Jihočeského divadla, Studia DVA, Divadla Na Zábradlí, Divadla Bolka Polívky nebo Divadla Kalich aj.
Kromě filmových a divadelních rolí se Kačerová našla v dabingu. Svůj hlas propůjčila nespočtu různých postav. Jmenovat můžeme například dětský film Kouzelná chůva a velký třesk, oblíbené fantasy X-men: Budoucí minulost (Jean Grey), Kráska a zvíře, Vincentův svět, Purpurový vrch, Stážista, Bláznivá dovolená, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti a z novější tvorby Piráti odvedle, Frčíme nebo Záhady slečny dohazovačky: Umění zabíjet.
V současnosti tvoří manželský pár s hercem Martinem Kubačákem, jehož mohou diváci znát například z filmu Rebelové, kde ztvárnil postavu Oldy, nebo ze seriálu První republika, kde si zahrát jednoho z potížistů Bedřicha Vacka.
Adéla Kačerová při práci raději používá jméno svého manžela Kubačáková, jelikož nechce být ihned spojována se svými slavnými rodiči. Má starší dceru Františku, která se narodila v roce 2007, a roku 2011 se stala maminkou i podruhé, když se jí narodila druhá holčička. Ta dostala také krásné české jméno Magdalena.Kdo je Adéla Kačerová? Životopis Adéla Kačerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Adéla Kačerová

Národnost: česká
Datum narození: 29. března 1976
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adéla Kačerová? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Šílenství? Vzpomněli byste si co označuje výraz Islámský stát? Víte, co je to Žďárák? Znáte termín Vzduch?

Klíčová slova: informace, kdy se narodila Adéla Kačerová?, lexikon, životopis, biografie, zajímavosti, datum narození, wiki, místo narození, osobnost, Adéla Kačerová, osobnosti, kde se narodila Adéla Kačerová?, kdo je Adéla Kačerová?, narození, popis

Pojem Adéla Kačerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Adéla Kačerová ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Adéla Kačerová ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Adéla Kačerová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adéla Kačerová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Adéla Kačerová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Adéla Kačerová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Adéla Kačerová? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Adéla Kačerová? Kdy se narodila Adéla Kačerová? Kde se narodila Adéla Kačerová? Adéla Kačerová patří do sekce Herectví

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Adéla Kačerová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adéla Kačerová i v jiné kategorii než je herectví.