Kdo je to?
Kdo je Nikola Kokyová? Životopis Nikola Kokyová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Nikola Kokyová

Kdo je Nikola Kokyová? Životopis, informace, biografie, modeling

Nikola Kokyová vybojovala v roce 2019 dvojnásobné prvenství. V tomto roce vyhrála národní soutěž krásy Miss České republiky. Titul královny krásy získala jako vůbec první Romka v celé historii soutěže. Ačkoliv je pouze poloviční Romka, a to ze strany otce romského původu za Slovenska, hrdě se k tomuto etniku hlásí. Rodina Nikoly je vzdělaná. Její otec vystudoval vysokou školu (politologii), působil v armádě, dokonce kandidoval do Senátu za pirátskou stranu. Matka je zdravotní sestra. Nikola má staršího bratra, který stejně jako ona vystudoval vysokou školu. Ona ekonomickou školu na Univerzitě v Pardubicích po absolvování Hotelové školy v Poděbradech, bratr zdárně ukončil Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.
Nikola Kokyová se již jako malé, pohybově nadané dítě věnovala tanci. Nejen že celkem osm let tančila latinskoamerické tance na Akademii tanečního umění a sportu Duende, oblíbila si i hru na flétnu, břišní tance a nějaký čas se dokonce věnovala i atletice.
Po dobu studia nezahálela a věnovala se i práci redaktorky v regionální televizi Kolín. Vyzkoušela si kariéru průvodkyně v cestovní kanceláři, díky níž pracovně cestovala například do Španělska a Itálie. Pracovala také pro portál Svoboda.
V roce 2014, kdy bylo Kokyové pouhých 15 let, nastartovala svoji modelingovou kariéru, a to v regionální soutěži krásy Miss Kolínska. Zde získala titul l. Vicemiss. Poté se probojovala až ke svému vítězství v Miss České republiky. Díky tomuto prvenství získala bezplatný roční pronájem osobního auta, postup na mezinárodní soutěž krásy a jako bonus obdržela možnost postgraduálního studia na European Institute. Její vizí do budoucna je boj za vylepšení společenského obrazu Romů v naší společnosti.Kdo je Nikola Kokyová? Životopis Nikola Kokyová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Nikola Kokyová

Národnost: česká
Datum narození: 1999
Místo narození: Kolín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Nikola Kokyová sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Charta 77? Znáte definici termínu Nesesér? Víte co je Foyer? Pamatujete si definici pojmu Týrání zvířat?

Klíčová slova: modeling, lexikon, datum narození, zajímavosti, modeling, biografie, informace, kdy se narodila Nikola Kokyová?, kde se narodila Nikola Kokyová?, život, wikipedie, wiki, životopis, Nikola Kokyová, kdo je Nikola Kokyová?, místo narození

Pojem Nikola Kokyová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Nikola Kokyová ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Nikola Kokyová na Google obrázcích

Najít termín Nikola Kokyová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nikola Kokyová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Nikola Kokyová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikola Kokyová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Nikola Kokyová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nikola Kokyová? Kdy se narodila Nikola Kokyová? Kde se narodila Nikola Kokyová? Nikola Kokyová je v kategorii Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Nikola Kokyová řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikola Kokyová i v jiné kategorii než je modeling.