Kdo je to?
Kdo je to Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Religionista? Lidé, věda

Religionista

Co znamená a jaký je význam slova Religionista?

Religionista je člověk, který se zabývá studiem náboženství. Nehodnotí ani neposuzuje jednotlivé druhy náboženství, pouze popisuje a systematicky třídí a zamýšlí se i nad svými možnostmi.
Religionista se snaží vyřešit problém s definicí religionistiky jako vědy i definicí náboženství jako takového. Používá různé metody a přístupy a využívá i poznatků dalších věd.Kdo je to Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Religionista? Lidé, věda

Sdílejte tento text s heslem Religionista s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Cappuccino? Znáte definici termínu BCAA? Víte co je Mléčná dráha? Pamatujete si definici pojmu Raiffeisenbank?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, věda, přesný výraz, co znamená, definice, pojem, informace, význam pojmu, popis, wikipedie, Religionista, heslo, odborný výraz, přesný výraz, Religionista

Pojem Religionista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Religionista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Religionista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Religionista ve Wikipedii

Hledat heslo Religionista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Religionista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Religionista například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Religionista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Religionista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Religionista? Definice pojmu Religionista patří do kategorie Věda

Text vytvořen pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.