Kdo je to?
Kdo je to, byl Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Religionista? Lidé, věda

Kdo je to Religionista?

Jaký je význam slova Religionista? Co to znamená?

Religionista je člověk, který se zabývá studiem náboženství. Nehodnotí ani neposuzuje jednotlivé druhy náboženství, pouze popisuje a systematicky třídí a zamýšlí se i nad svými možnostmi.
Religionista se snaží vyřešit problém s definicí religionistiky jako vědy i definicí náboženství jako takového. Používá různé metody a přístupy a využívá i poznatků dalších věd.Kdo je to, byl Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Religionista? Lidé, věda

Definici slova Religionista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pesto? Vzpomněli byste si na význam slova Luneta? Víte co je Mapa? Znáte definici termínu Hláska?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, co znamená, přesný význam, původ slova, kdo to je, Religionista, věda, formulace, lexikon, popis, co je to Religionista?, význam slova, heslo, etymologie, popis

Pojem Religionista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Religionista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Religionista ve Wikimedia Commons

Najít slovo Religionista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Religionista ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Religionista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Religionista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Religionista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Religionista? Kdo to byl Religionista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Religionista? Definice pojmu Religionista se nachází v sekci věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.