Kdo je to?
Kdo je to Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Religionista? Lidé, věda

Kdo je to Religionista?

Jaký je význam slova Religionista? Co to znamená?

Religionista je člověk, který se zabývá studiem náboženství. Nehodnotí ani neposuzuje jednotlivé druhy náboženství, pouze popisuje a systematicky třídí a zamýšlí se i nad svými možnostmi.
Religionista se snaží vyřešit problém s definicí religionistiky jako vědy i definicí náboženství jako takového. Používá různé metody a přístupy a využívá i poznatků dalších věd.Kdo je to Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Religionista? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Religionista sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Lecitin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alpaka? Víte co je Osamělost? Víte co je BlueMotion?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, význam, etymologie, popis, wiki, definice, původ slova, odborný výraz, termín, přesný výraz, význam slova, slovo, Religionista, informace, co znamená

Pojem Religionista je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Religionista lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Religionista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Religionista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Religionista na Google.cz

Najít termín Religionista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Religionista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Religionista například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Religionista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Religionista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Religionista? Definice pojmu Religionista patří do kategorie Věda

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Religionista i v jiné sekci než v věda.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.