Kdo je to?
Kdo je Jiří X. Doležal? Životopis Jiří X. Doležal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Jiří X. Doležal?

Kdo je Jiří X. Doležal? Životopis, informace, biografie, novináři

Jiří X. Doležal vystupující často pod zkratkou JXD je redaktor, publicista, fotograf a aktivista, který je znám jako zastánce legalizace užívání marihuany. Je absolventem oboru psychologie na FF UK. Jako redaktor pracoval například v Občanském deníku, týdeníku Fórum a v časopise Reflex. Zde patří k nepopulárnějším redaktorům.
Jiří X. Doležal se často vyjadřuje k problematice drog, extrémizmu, náboženských sekt, zákonům k omezení obchodu s ohroženými druhy zvířat, tzv. šmejdů a podobně. Je autorem většího počtu projektů, z nichž některé jsou považovány za kontroverzní.Kdo je Jiří X. Doležal? Životopis Jiří X. Doležal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Jiří X. Doležal

Národnost: česká
Datum narození: 28. února 1965
Místo narození: Jindřichův Hradec

Popis osobnosti Jiří X. Doležal můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Trestný čin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Notářská úschova? Pamatujete si definici pojmu Crossbody? Víte co je Daňový bonus?

Klíčová slova: národnost, Jiří X. Doležal, wiki, narození, novináři, kdy se narodil Jiří X. Doležal?, zajímavosti, popis, wikipedie, kde se narodil Jiří X. Doležal?, lexikon, Jiří X. Doležal, osobnosti, místo narození, novináři, informace

Pojem Jiří X. Doležal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Jiří X. Doležal na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří X. Doležal ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Jiří X. Doležal na Google.cz

Hledat slovo Jiří X. Doležal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Jiří X. Doležal ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří X. Doležal například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jiří X. Doležal?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jiří X. Doležal? Kdy se narodil Jiří X. Doležal? Kde se narodil Jiří X. Doležal? Jiří X. Doležal patří do kategorie Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří X. Doležal například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří X. Doležal i v jiné kategorii než je novináři.