Kdo je to?
Kdo je Marian Beník? Životopis Marian Beník, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Marian Beník

Kdo je Marian Beník? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Marian Beník je český herec, který se narodil 5. června 1984 v Ostravě. Jako malý se věnovat tanci, a právě díky němu přišel i ke své jediné, zato však výrazné herecké zkušenosti. V tanečním studiu, kam docházel totiž objevil pozvánku na konkurz, jehož se rozhodl zúčastnit.
Divákům se do paměti zapsal díky své roli Štěpána Kudrny v rodinném seriálu Ranč U Zelené Sedmy. Tento oblíbený seriál vznikal mezi lety 1998 a 2005 a Marian Beník v něm plnil jednak roli jedné z hlavních postav, jednak i důležitou úlohu vypravěče.
V seriálu Ranč U Zelené sedmy se kromě Beníka objevila i celá řada další výrazných herců včetně Mileny Steinmasslové a Mira Nogy, kteří vdechli život Štěpánovým rodičům. Roli jeho mladšího bratra ztvárnil Pavel Zedníček a jejich sestru si zahrála Ivana Škarková. Je zajímavé, že pro všechny tři představitelé sourozenců Kudrnových byl seriál U Zelné sedmy jedinou hereckou zkušeností.
Za dobu natáčení tří řad seriálu Marian Beník spolupracoval s významnými jména tehdejší i současné české herecké scény jako je Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Patricie Pagáčová, Simona Stašová, Robert Jašków.
V jednom díle poslední série se Marián objevil nahý. Byl považován za jednoho z nejpřitažlivějších herců „v českém rybníčku“ a ženy byly připravené na něj stát frontu, nicméně pár let po dotočení poslední klapky seriálu Ranč U Zelené sedmy se v bulváru objevila zpráva, že Marián vystupuje v homosexuálně laděném pornu. Pobouřil tím nejen své fanoušky, ale i některé z hereckých kolegů.
Jelikož jej lákalo výhradně jen filmové herectví a nechtěl hrát v divadle jednu divadelní roli stále dokola, pustil se po zcela jiné kariérní cestě. Vystudoval stavební průmyslovku a poté pokračoval na Vysoké škole báňské v Ostravě. V současnosti stále pracuje ve stavebním odvětví.Kdo je Marian Beník? Životopis Marian Beník, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Marian Beník

Národnost: československá, česká
Datum narození: 5. června 1984
Místo narození: Ostrava

Líbí se stručný životopis s osobou Marian Beník? Pak se podělte s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Skript? Pamatujete si definici pojmu Univerzita? Pamatujete si definici pojmu Loajalita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Interpelace?

Klíčová slova: kdo je Marian Beník?, narození, datum narození, život, životopis, místo narození, Marian Beník, osobnost, popis, národnost, wikipedie, zajímavosti, kde se narodil Marian Beník?, informace, wiki, lexikon

Pojem Marian Beník je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Marian Beník

Hledejte bez špehování slovo Marian Beník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marian Beník ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Marian Beník na Youtube

Zkusit najít Marian Beník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Marian Beník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Marian Beník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marian Beník

Nyní již víte Kdo je to Marian Beník? Kdy se narodil Marian Beník? Kde se narodil Marian Beník? Marian Beník je v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Marian Beník např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marian Beník i v jiné kategorii než je herectví.