Kdo je to?
Kdo je Gérard Depardieu? Životopis Gérard Depardieu, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Gérard Depardieu?

Kdo je Gérard Depardieu? Životopis, informace, biografie, herectví

Gérard Depardieu, celým jménem Gérard Xavier Marcel Depardieu, je herec působící v divadle, televizi i filmu. Jeho momentálním bydlištěm je Rusko, protože se chtěl vyhnout zaplacení milionářské daně. Po nelehkém dětství začal na popud přítele studovat herectví a velmi brzy se stal úspěšným především v divadelních rolích.
S filmem začal až později, i jako filmový herec získal rychle popularitu a byl oceněn různými vyznamenáními i cenami, Césary a Zlatým glóbem. Gérard Depardieu nejčastěji hraje v komediích, ale je schopen ztvárnit jakoukoli roli. K jeho nejznámějším filmům patří například Zelená karta, Cyrano z Bergeracu, 1492: Dobytí ráje a další.Kdo je Gérard Depardieu? Životopis Gérard Depardieu, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Gérard Depardieu

Národnost: francouzská
Datum narození: 27. prosince 1948
Místo narození: Châteauroux

Zaujala vás biografie osobnosti Gérard Depardieu? Potom se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Didaktický test? Víte, co je to Dotační podvod? Vzpomenete si na definici slova Bulimie? Rozumíte pojmu Obligace?

Klíčová slova: herectví, kde se narodil Gérard Depardieu?, wikipedie, biografie, život, vysvětlení, wiki, místo narození, popis, herectví, zajímavosti, národnost, informace, osobnost, kdy se narodil Gérard Depardieu?, osobnosti

Pojem Gérard Depardieu je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Gérard Depardieu ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Gérard Depardieu na Google obrázcích

Hledat heslo Gérard Depardieu ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Gérard Depardieu ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Gérard Depardieu ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gérard Depardieu například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Gérard Depardieu?

Právě jste zjistili Kdo je to Gérard Depardieu? Kdy se narodil Gérard Depardieu? Kde se narodil Gérard Depardieu? Gérard Depardieu se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Gérard Depardieu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gérard Depardieu i v jiné kategorii než je herectví.