Kdo je to?
Kdo je to Gérard Depardieu? Životopis Gérard Depardieu, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Gérard Depardieu?

Kdo je to Gérard Depardieu? Stručný životopis

Gérard Depardieu, celým jménem Gérard Xavier Marcel Depardieu, je herec působící v divadle, televizi i filmu. Jeho momentálním bydlištěm je Rusko, protože se chtěl vyhnout zaplacení milionářské daně. Po nelehkém dětství začal na popud přítele studovat herectví a velmi brzy se stal úspěšným především v divadelních rolích.
S filmem začal až později, i jako filmový herec získal rychle popularitu a byl oceněn různými vyznamenáními i cenami, Césary a Zlatým glóbem. Gérard Depardieu nejčastěji hraje v komediích, ale je schopen ztvárnit jakoukoli roli. K jeho nejznámějším filmům patří například Zelená karta, Cyrano z Bergeracu, 1492: Dobytí ráje a další.Kdo je to Gérard Depardieu? Životopis Gérard Depardieu, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Gérard Depardieu

Národnost: francouzská
Datum narození: 27. prosince 1948
Místo narození: Châteauroux

Zaujala vás biografie osobnosti Gérard Depardieu? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Smysl života? Znáte pojem Balada? Vzpomenete si na definici slova Arkýř? Vzpomenete si na definici slova Public domain?

Klíčová slova: formulace, slovo, co je to Gérard Depardieu?, význam slova, popis, kdo je Gérard Depardieu?, Gérard Depardieu, popis, etymologie, wiki, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, lexikon, co znamená

Pojem Gérard Depardieu je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Gérard Depardieu lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Gérard Depardieu ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Gérard Depardieu ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Gérard Depardieu ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Gérard Depardieu ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gérard Depardieu například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Gérard Depardieu? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gérard Depardieu? Kdo to byl Gérard Depardieu? Kdy se narodil Gérard Depardieu? Kde se narodil Gérard Depardieu? Gérard Depardieu se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Gérard Depardieu dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gérard Depardieu i v jiné kategorii než je herectví.