Kdo je to?
Kdo je Gérard Depardieu? Životopis Gérard Depardieu, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Gérard Depardieu

Kdo je Gérard Depardieu? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Gérard Depardieu, celým jménem Gérard Xavier Marcel Depardieu, je herec působící v divadle, televizi i filmu. Jeho momentálním bydlištěm je Rusko, protože se chtěl vyhnout zaplacení milionářské daně. Po nelehkém dětství začal na popud přítele studovat herectví a velmi brzy se stal úspěšným především v divadelních rolích.
S filmem začal až později, i jako filmový herec získal rychle popularitu a byl oceněn různými vyznamenáními i cenami, Césary a Zlatým glóbem. Gérard Depardieu nejčastěji hraje v komediích, ale je schopen ztvárnit jakoukoli roli. K jeho nejznámějším filmům patří například Zelená karta, Cyrano z Bergeracu, 1492: Dobytí ráje a další.Kdo je Gérard Depardieu? Životopis Gérard Depardieu, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Gérard Depardieu

Národnost: francouzská
Datum narození: 27. prosince 1948
Místo narození: Châteauroux

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Gérard Depardieu? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Oukrop? Znáte pojem Kapavka? Vzpomenete si na definici slova Morálka? Vzpomenete si na definici slova Tamaryšek?

Klíčová slova: Gérard Depardieu, národnost, Gérard Depardieu, zajímavosti, herectví, herectví, kde se narodil Gérard Depardieu?, informace, wiki, osobnosti, život, popis, datum narození, místo narození, vysvětlení, lexikon

Pojem Gérard Depardieu je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Gérard Depardieu na Google.cz

Zkusit najít Gérard Depardieu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Gérard Depardieu ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Gérard Depardieu na Youtube

Vyhledat heslo Gérard Depardieu ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gérard Depardieu například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Gérard Depardieu?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gérard Depardieu? Kdy se narodil Gérard Depardieu? Kde se narodil Gérard Depardieu? Gérard Depardieu je v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Gérard Depardieu dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gérard Depardieu i v jiné kategorii než je herectví.