Kdo je to?
Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Geislerová?

Kdo je to Anna Geislerová? Stručný životopis

Aňa Geislerová, vlastním křestním jménem Anna, je úspěšná herečka a nositelka několika Českých lvů. Začínala v modelingu v italském Miláně, nepodařilo se jí však prorazit. Po návratu domů nastoupila na konzervatoř. I když studium neukončila, stala se výraznou a oblíbenou herečkou. Ve čtrnácti letech účinkovala ve filmu Pějme píseň dohola, pak přišlo drama Requiem pro panenku. Za výkon v Návratu idiota obdržela první ocenění. Následovaly role ve filmech Želary, Štěstí, Kráska v nesnázích, Nevinnost, Kytice, Kuře melancholik, Občanský průkaz. Účinkovala i v zahraničních filmech a videoklipech.
Aňa Geislerová spolupracuje i s televizí. Věnovala se také podnikání, vedla vlastní cukrárnu a je spolupořadatelkou charitativních bazarů.Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Anna Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: 17.4.1976
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anna Geislerová sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Liberalismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Idea? Znáte termín Lučavka královská? Víte co je Muškařský prut?

Klíčová slova: význam, definice, lexikon, význam pojmu, Anna Geislerová, přesný výraz, původ slova, etymologie, odborný výraz, popis, heslo, co znamená, pojem, význam slova, synonymum, termín

Pojem Anna Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Anna Geislerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Anna Geislerová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Anna Geislerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Anna Geislerová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Geislerová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Anna Geislerová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Anna Geislerová? Kdo to byl Anna Geislerová? Kdy se narodil Anna Geislerová? Kde se narodil Anna Geislerová? Anna Geislerová se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Anna Geislerová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.