Kdo je to?
Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Geislerová?

Kdo je to Anna Geislerová? Stručný životopis

Aňa Geislerová, vlastním křestním jménem Anna, je úspěšná herečka a nositelka několika Českých lvů. Začínala v modelingu v italském Miláně, nepodařilo se jí však prorazit. Po návratu domů nastoupila na konzervatoř. I když studium neukončila, stala se výraznou a oblíbenou herečkou. Ve čtrnácti letech účinkovala ve filmu Pějme píseň dohola, pak přišlo drama Requiem pro panenku. Za výkon v Návratu idiota obdržela první ocenění. Následovaly role ve filmech Želary, Štěstí, Kráska v nesnázích, Nevinnost, Kytice, Kuře melancholik, Občanský průkaz. Účinkovala i v zahraničních filmech a videoklipech.
Aňa Geislerová spolupracuje i s televizí. Věnovala se také podnikání, vedla vlastní cukrárnu a je spolupořadatelkou charitativních bazarů.Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Anna Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: 17.4.1976
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anna Geislerová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu CreepyPasta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lodyha? Znáte termín Emotikon? Víte co je Aura?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, popis, kdo je Anna Geislerová?, formulace, definice, popis, slovo, co znamená, lexikon, původ slova, etymologie, vysvětlení, Anna Geislerová, wiki, synonymum

Pojem Anna Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Anna Geislerová zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Anna Geislerová ve Wikipedii

Najít slovo Anna Geislerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Anna Geislerová ve Wikislovníku

Hledat výraz Anna Geislerová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Geislerová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Geislerová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anna Geislerová? Kdo to byl Anna Geislerová? Kdy se narodil Anna Geislerová? Kde se narodil Anna Geislerová? Anna Geislerová se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anna Geislerová řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.