Kdo je to?
Kdo je Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Anna Geislerová?

Kdo je Anna Geislerová? Životopis, informace, biografie, herectví

Aňa Geislerová, vlastním křestním jménem Anna, je úspěšná herečka a nositelka několika Českých lvů. Začínala v modelingu v italském Miláně, nepodařilo se jí však prorazit. Po návratu domů nastoupila na konzervatoř. I když studium neukončila, stala se výraznou a oblíbenou herečkou. Ve čtrnácti letech účinkovala ve filmu Pějme píseň dohola, pak přišlo drama Requiem pro panenku. Za výkon v Návratu idiota obdržela první ocenění. Následovaly role ve filmech Želary, Štěstí, Kráska v nesnázích, Nevinnost, Kytice, Kuře melancholik, Občanský průkaz. Účinkovala i v zahraničních filmech a videoklipech.
Aňa Geislerová spolupracuje i s televizí. Věnovala se také podnikání, vedla vlastní cukrárnu a je spolupořadatelkou charitativních bazarů.Kdo je Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Anna Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: 17.4.1976
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Anna Geislerová? Potom se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Liberalismus? Víte co je Baklava? Znáte termín Snowkiting? Vzpomněli byste si co označuje výraz Andragogika?

Klíčová slova: osobnost, Anna Geislerová, život, herectví, Anna Geislerová, informace, narození, datum narození, kde se narodila Anna Geislerová?, místo narození, kdy se narodila Anna Geislerová?, wikipedie, vysvětlení, zajímavosti, wiki, popis

Pojem Anna Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Anna Geislerová zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Anna Geislerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Anna Geislerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Anna Geislerová na Youtube

Najít slovo Anna Geislerová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Geislerová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Geislerová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Anna Geislerová? Kdy se narodila Anna Geislerová? Kde se narodila Anna Geislerová? Anna Geislerová je v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Anna Geislerová řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.