Kdo je to?
Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Geislerová?

Kdo je to Anna Geislerová? Stručný životopis

Aňa Geislerová, vlastním křestním jménem Anna, je úspěšná herečka a nositelka několika Českých lvů. Začínala v modelingu v italském Miláně, nepodařilo se jí však prorazit. Po návratu domů nastoupila na konzervatoř. I když studium neukončila, stala se výraznou a oblíbenou herečkou. Ve čtrnácti letech účinkovala ve filmu Pějme píseň dohola, pak přišlo drama Requiem pro panenku. Za výkon v Návratu idiota obdržela první ocenění. Následovaly role ve filmech Želary, Štěstí, Kráska v nesnázích, Nevinnost, Kytice, Kuře melancholik, Občanský průkaz. Účinkovala i v zahraničních filmech a videoklipech.
Aňa Geislerová spolupracuje i s televizí. Věnovala se také podnikání, vedla vlastní cukrárnu a je spolupořadatelkou charitativních bazarů.Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Anna Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: 17.4.1976
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Anna Geislerová? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu CreepyPasta? Rozumíte pojmu Osmóza? Znáte termín Emotikon? Znáte pojem Silverlight?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, definice, synonymum, význam pojmu, původ slova, kdo je Anna Geislerová?, informace, herectví, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, slovo, heslo, Anna Geislerová, kdo to je

Pojem Anna Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Anna Geislerová na Google.cz

Hledat termín Anna Geislerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Geislerová ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Anna Geislerová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Geislerová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Anna Geislerová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Anna Geislerová? Kdo to byl Anna Geislerová? Kdy se narodil Anna Geislerová? Kde se narodil Anna Geislerová? Anna Geislerová se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Anna Geislerová kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.