Kdo je to?
Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Geislerová?

Kdo je to Anna Geislerová? Stručný životopis

Aňa Geislerová, vlastním křestním jménem Anna, je úspěšná herečka a nositelka několika Českých lvů. Začínala v modelingu v italském Miláně, nepodařilo se jí však prorazit. Po návratu domů nastoupila na konzervatoř. I když studium neukončila, stala se výraznou a oblíbenou herečkou. Ve čtrnácti letech účinkovala ve filmu Pějme píseň dohola, pak přišlo drama Requiem pro panenku. Za výkon v Návratu idiota obdržela první ocenění. Následovaly role ve filmech Želary, Štěstí, Kráska v nesnázích, Nevinnost, Kytice, Kuře melancholik, Občanský průkaz. Účinkovala i v zahraničních filmech a videoklipech.
Aňa Geislerová spolupracuje i s televizí. Věnovala se také podnikání, vedla vlastní cukrárnu a je spolupořadatelkou charitativních bazarů.Kdo je to Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Anna Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: 17.4.1976
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anna Geislerová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Brynza? Vzpomněli byste si na význam slova Nádvoří? Znáte termín Hadicová vodováha? Znáte definici termínu Tenisový loket?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Anna Geislerová?, formulace, synonymum, Anna Geislerová, kdo je Anna Geislerová?, přesný význam, informace, přesný výraz, význam, původ slova, vysvětlení, pojem, co znamená, herectví, význam slova

Pojem Anna Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Anna Geislerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Anna Geislerová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Geislerová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Anna Geislerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Geislerová například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Geislerová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anna Geislerová? Kdo to byl Anna Geislerová? Kdy se narodil Anna Geislerová? Kde se narodil Anna Geislerová? Anna Geislerová je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Anna Geislerová řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.