Kdo je to?
Kdo je Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Anna Geislerová

Kdo je Anna Geislerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Aňa Geislerová, vlastním křestním jménem Anna, je úspěšná herečka a nositelka několika Českých lvů. Začínala v modelingu v italském Miláně, nepodařilo se jí však prorazit. Po návratu domů nastoupila na konzervatoř. I když studium neukončila, stala se výraznou a oblíbenou herečkou. Ve čtrnácti letech účinkovala ve filmu Pějme píseň dohola, pak přišlo drama Requiem pro panenku. Za výkon v Návratu idiota obdržela první ocenění. Následovaly role ve filmech Želary, Štěstí, Kráska v nesnázích, Nevinnost, Kytice, Kuře melancholik, Občanský průkaz. Účinkovala i v zahraničních filmech a videoklipech.
Aňa Geislerová spolupracuje i s televizí. Věnovala se také podnikání, vedla vlastní cukrárnu a je spolupořadatelkou charitativních bazarů.Kdo je Anna Geislerová? Životopis Anna Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Anna Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: 17.4.1976
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anna Geislerová sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Dehonestace? Pamatujete si definici pojmu Fair trade? Znáte termín Plná moc? Vzpomněli byste si co znamená slovo Editace?

Klíčová slova: lexikon, osobnosti, místo narození, vysvětlení, kde se narodila Anna Geislerová?, popis, kdy se narodila Anna Geislerová?, herectví, wikipedie, národnost, kdo je Anna Geislerová?, biografie, zajímavosti, informace, datum narození, životopis

Pojem Anna Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Anna Geislerová

Hledat heslo Anna Geislerová ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Anna Geislerová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Anna Geislerová na Youtube

Hledat pojem Anna Geislerová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anna Geislerová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Geislerová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Anna Geislerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anna Geislerová? Kdy se narodila Anna Geislerová? Kde se narodila Anna Geislerová? Anna Geislerová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, set blondýnka, anna Geislerová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Anna Geislerová například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.