Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Haščák? Životopis Jaroslav Haščák, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jaroslav Haščák?

Kdo je to Jaroslav Haščák? Stručný životopis

Jaroslav Haščák je podnikatel, který ve spolupráci s Markem Dospivou založil a vlastní investiční skupinu Penta Investments. Je absolventem Pekingské univerzity a Moskevského státního institutu mezinárodních vztahů.
Již v době studia začínal s podnikáním, dovozem textilu z Číny do československých obchodních řetězců. Později se Jaroslav Haščák věnoval obchodu s cennými papíry prostřednictvím společnost Penta Brokers, kde s Markem Dospivou přibrali ještě 3 další partnery. Odmítl svou účast v případu Gorila, kdy se jednalo o úplatky a provize slovenským politikům a úředníkům.Kdo je to Jaroslav Haščák? Životopis Jaroslav Haščák, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Jaroslav Haščák

Národnost: slovenská
Datum narození: 30. srpna 1969
Místo narození: Ďurková

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaroslav Haščák? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kondenzované mléko? Znáte termín Anno Domini? Vzpomenete si na definici slova Cuvée? Víte, co je to Úmoří?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, podnikání, Jaroslav Haščák, popis, odborný výraz, co znamená, pojem, lexikon, kdo je Jaroslav Haščák?, přesný význam, popis, informace, vysvětlení, heslo, význam

Pojem Jaroslav Haščák je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Jaroslav Haščák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Jaroslav Haščák ve Wikislovníku

Najít výraz Jaroslav Haščák na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Haščák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Haščák například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaroslav Haščák

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jaroslav Haščák? Kdo to byl Jaroslav Haščák? Kdy se narodil Jaroslav Haščák? Kde se narodil Jaroslav Haščák? Jaroslav Haščák je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Haščák např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Haščák i v jiné kategorii než je podnikání.