Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Haščák? Životopis Jaroslav Haščák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Jaroslav Haščák?

Kdo je Jaroslav Haščák? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jaroslav Haščák je podnikatel, který ve spolupráci s Markem Dospivou založil a vlastní investiční skupinu Penta Investments. Je absolventem Pekingské univerzity a Moskevského státního institutu mezinárodních vztahů.
Již v době studia začínal s podnikáním, dovozem textilu z Číny do československých obchodních řetězců. Později se Jaroslav Haščák věnoval obchodu s cennými papíry prostřednictvím společnost Penta Brokers, kde s Markem Dospivou přibrali ještě 3 další partnery. Odmítl svou účast v případu Gorila, kdy se jednalo o úplatky a provize slovenským politikům a úředníkům.Kdo je Jaroslav Haščák? Životopis Jaroslav Haščák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Jaroslav Haščák

Národnost: slovenská
Datum narození: 30. srpna 1969
Místo narození: Ďurková

Líbí se stručný životopis s osobou Jaroslav Haščák? Pak se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Osoba blízká? Znáte pojem Zajištěná cesta? Vzpomenete si na definici slova Hepatitida? Vzpomenete si na definici slova COC list?

Klíčová slova: lexikon, život, narození, biografie, wiki, podnikání, wikipedie, vysvětlení, kdo je Jaroslav Haščák?, místo narození, podnikání, Jaroslav Haščák, informace, popis, národnost, životopis

Pojem Jaroslav Haščák je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Haščák ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Haščák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Jaroslav Haščák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Jaroslav Haščák na Google.cz

Najít slovo Jaroslav Haščák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Haščák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jaroslav Haščák? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jaroslav Haščák? Kdy se narodil Jaroslav Haščák? Kde se narodil Jaroslav Haščák? Jaroslav Haščák je v sekci Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jaroslav Haščák třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Haščák i v jiné kategorii než je podnikání.