Kdo je to?
Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Terence Hill?

Kdo je to Terence Hill? Stručný životopis

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Sdílejte tuto stránku s osobností Terence Hill s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Biologický pas? Víte, co je to Mandel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flegmóna? Rozumíte pojmu Užitná plocha?

Klíčová slova: význam slova, popis, wiki, pojem, odborný výraz, etymologie, význam, přesný výraz, formulace, definice, co je to Terence Hill?, původ slova, popis, herectví, heslo, význam pojmu

Pojem Terence Hill je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Terence Hill ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Terence Hill ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Terence Hill ve Wikipedii

Vyhledat slovo Terence Hill na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Terence Hill například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Terence Hill?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Terence Hill? Kdo to byl Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Terence Hill třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.