Kdo je to?
Kdo je Terence Hill? Životopis Terence Hill, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Terence Hill?

Kdo je Terence Hill? Životopis, informace, biografie, herectví

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je Terence Hill? Životopis Terence Hill, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Terence Hill sdílet s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Biologický pas? Vzpomněli byste si na význam slova Play off? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zrychlení? Znáte definici termínu Dermatovenerologie?

Klíčová slova: biografie, vysvětlení, popis, zajímavosti, wiki, osobnosti, Terence Hill, wikipedie, životopis, život, herectví, Terence Hill, národnost, herectví, osobnost, informace

Pojem Terence Hill je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Terence Hill ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Terence Hill na Google.cz

Najít heslo Terence Hill ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Terence Hill na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Terence Hill ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Terence Hill například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Terence Hill? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill patří do kategorie Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Terence Hill dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.