Kdo je to?
Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Terence Hill?

Kdo je to Terence Hill? Stručný životopis

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Líbí se stručný životopis s osobou Terence Hill? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Biologický pas? Vzpomenete si na definici slova Kondenzační kotel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flegmóna? Vzpomněli byste si na význam slova All inclusive?

Klíčová slova: informace, popis, slovo, co znamená, etymologie, co je to Terence Hill?, heslo, formulace, vysvětlení, kdo to je, Terence Hill, kdo je Terence Hill?, synonymum, herectví, přesný význam, pojem

Pojem Terence Hill je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Terence Hill ve Wikimedia Commons

Najít slovo Terence Hill ve Wikislovníku

Najít termín Terence Hill ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Terence Hill v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Terence Hill například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Terence Hill? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Terence Hill? Kdo to byl Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Terence Hill třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.