Kdo je to?
Kdo je Terence Hill? Životopis Terence Hill, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Terence Hill

Kdo je Terence Hill? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.



Kdo je Terence Hill? Životopis Terence Hill, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Sdílejte tuto stránku s osobností Terence Hill s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Retro? Víte co je Chladítko? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sofistikovaný? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inline hokej?

Klíčová slova: kdy se narodil Terence Hill?, život, popis, životopis, Terence Hill, vysvětlení, datum narození, herectví, kde se narodil Terence Hill?, wiki, zajímavosti, herectví, kdo je Terence Hill?, místo narození, lexikon, Terence Hill

Pojem Terence Hill je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Terence Hill v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Terence Hill ve Wikipedii

Hledat termín Terence Hill na Google obrázcích

Hledat heslo Terence Hill ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Terence Hill na Google.cz

Zkusit najít heslo Terence Hill v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Terence Hill například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Terence Hill

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, herec hnědé oči, terence Hill, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Terence Hill dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.