Kdo je to?
Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Terence Hill?

Kdo je to Terence Hill? Stručný životopis

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Terence Hill sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Biologický pas? Vzpomněli byste si na význam slova Harissa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flegmóna? Znáte definici termínu Slopestyle?

Klíčová slova: lexikon, definice, význam, popis, kdo je Terence Hill?, Terence Hill, etymologie, popis, přesný význam, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, termín, odborný výraz, význam pojmu, heslo

Pojem Terence Hill je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Terence Hill ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Terence Hill v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Terence Hill ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Terence Hill ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Terence Hill například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Terence Hill? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Terence Hill? Kdo to byl Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Terence Hill dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.