Kdo je to?
Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Terence Hill?

Kdo je to Terence Hill? Stručný životopis

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Terence Hill? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Šedý zákal? Rozumíte pojmu Groteska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inverze? Znáte pojem Kupole?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, wiki, odborný výraz, heslo, původ slova, Terence Hill, vysvětlení, informace, popis, co je to Terence Hill?, pojem, přesný význam, etymologie, kdo to je, herectví

Pojem Terence Hill je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Terence Hill ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Terence Hill ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Terence Hill na Youtube

Najít výraz Terence Hill ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Terence Hill například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Terence Hill

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Terence Hill? Kdo to byl Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Terence Hill např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.