Kdo je to?
Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Terence Hill?

Kdo je to Terence Hill? Stručný životopis

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Terence Hill sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Šedý zákal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Piperin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inverze? Víte co je Oliva?

Klíčová slova: kdo je Terence Hill?, formulace, přesný výraz, slovo, Terence Hill, pojem, popis, heslo, lexikon, význam, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, co je to Terence Hill?, herectví, přesný význam

Pojem Terence Hill je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Terence Hill v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Terence Hill ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Terence Hill ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Terence Hill na Youtube

Najít termín Terence Hill ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Terence Hill například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Terence Hill? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Terence Hill? Kdo to byl Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Terence Hill dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.