Kdo je to?
Kdo je to Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Petr Vydra?

Kdo je to Petr Vydra? Stručný životopis

Petr Vydra je herec, moderátor a účinkující v pořadu Na stojáka. Vystudoval herectví a dramaturgii, věnuje se moderování rozhlasového vysílání vážné hudby a vyučuje jako asistent na DAMU, katedra autorské tvorby a pedagogiky. Působil v Městském divadle v Mladé Boleslavi, Divadle F.X. Šaldy v Liberci a jako autor i protagonista v Dejvickém divadle.
Petr Vydra účinkoval také v několika filmech a seriálech, např. Návrat idiota, Padesátka, Trojí život, Taneční, Vyprávěj a jiných.Kdo je to Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Petr Vydra) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Petr Vydra

Národnost: česká
Datum narození: 6.1.1972
Místo narození: Turnov

Znáte pojem Sčítanec? Vzpomněli byste si na význam slova Bazaliom? Víte, co je to Canting? Znáte pojem LPG?

Klíčová slova: pojem, definice, Petr Vydra, formulace, informace, termín, kdo to je, heslo, slovo, význam, popis, co znamená, popis, herectví, význam slova

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Petr Vydra? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Vydra? Kdo to byl Petr Vydra? Kdy se narodil Petr Vydra? Kde se narodil Petr Vydra? Petr Vydra je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Vydra třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vydra i v jiné kategorii než je herectví.