Kdo je to?
Kdo je to Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Petr Vydra?

Kdo je to Petr Vydra? Stručný životopis

Petr Vydra je herec, moderátor a účinkující v pořadu Na stojáka. Vystudoval herectví a dramaturgii, věnuje se moderování rozhlasového vysílání vážné hudby a vyučuje jako asistent na DAMU, katedra autorské tvorby a pedagogiky. Působil v Městském divadle v Mladé Boleslavi, Divadle F.X. Šaldy v Liberci a jako autor i protagonista v Dejvickém divadle.
Petr Vydra účinkoval také v několika filmech a seriálech, např. Návrat idiota, Padesátka, Trojí život, Taneční, Vyprávěj a jiných.Kdo je to Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Petr Vydra

Národnost: česká
Datum narození: 6.1.1972
Místo narození: Turnov

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Vydra? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Moruše? Víte co je GPRS? Znáte definici termínu Bageta? Vzpomněli byste si co označuje výraz INTERPOL?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, Petr Vydra, vysvětlení, co je to Petr Vydra?, význam slova, popis, popis, význam pojmu, kdo je Petr Vydra?, etymologie, wiki, kdo to je, herectví, definice, přesný výraz

Pojem Petr Vydra je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Petr Vydra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Petr Vydra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Petr Vydra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Petr Vydra ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Vydra například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Petr Vydra? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Vydra? Kdo to byl Petr Vydra? Kdy se narodil Petr Vydra? Kde se narodil Petr Vydra? Petr Vydra se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Petr Vydra kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vydra i v jiné kategorii než je herectví.