Kdo je to?
Kdo je to Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Petr Vydra?

Kdo je to Petr Vydra? Stručný životopis

Petr Vydra je herec, moderátor a účinkující v pořadu Na stojáka. Vystudoval herectví a dramaturgii, věnuje se moderování rozhlasového vysílání vážné hudby a vyučuje jako asistent na DAMU, katedra autorské tvorby a pedagogiky. Působil v Městském divadle v Mladé Boleslavi, Divadle F.X. Šaldy v Liberci a jako autor i protagonista v Dejvickém divadle.
Petr Vydra účinkoval také v několika filmech a seriálech, např. Návrat idiota, Padesátka, Trojí život, Taneční, Vyprávěj a jiných.Kdo je to Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Petr Vydra

Národnost: česká
Datum narození: 6.1.1972
Místo narození: Turnov

Sdílejte tuto stránku s osobností Petr Vydra s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Zadní rýma? Pamatujete si definici pojmu Psychohygiena? Znáte definici termínu Vermut? Vzpomněli byste si co znamená slovo Portské víno?

Klíčová slova: synonymum, heslo, informace, význam slova, popis, vysvětlení, přesný význam, odborný výraz, původ slova, wiki, význam pojmu, slovo, Petr Vydra, kdo je Petr Vydra?, význam, definice

Pojem Petr Vydra je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Petr Vydra

Vyhledat termín Petr Vydra ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Petr Vydra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Petr Vydra ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Petr Vydra ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Vydra například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Petr Vydra? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Vydra? Kdo to byl Petr Vydra? Kdy se narodil Petr Vydra? Kde se narodil Petr Vydra? Petr Vydra je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Petr Vydra třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vydra i v jiné kategorii než je herectví.