Kdo je to?
Kdo je Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Petr Vydra

Kdo je Petr Vydra? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Petr Vydra je herec, moderátor a účinkující v pořadu Na stojáka. Vystudoval herectví a dramaturgii, věnuje se moderování rozhlasového vysílání vážné hudby a vyučuje jako asistent na DAMU, katedra autorské tvorby a pedagogiky. Působil v Městském divadle v Mladé Boleslavi, Divadle F.X. Šaldy v Liberci a jako autor i protagonista v Dejvickém divadle.
Petr Vydra účinkoval také v několika filmech a seriálech, např. Návrat idiota, Padesátka, Trojí život, Taneční, Vyprávěj a jiných.Kdo je Petr Vydra? Životopis Petr Vydra, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Petr Vydra

Národnost: česká
Datum narození: 6.1.1972
Místo narození: Turnov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Vydra? s dalšími lidmi na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu LGBT? Vzpomněli byste si co znamená slovo Palindrom? Znáte definici termínu Holokaust? Víte co je Elaborát?

Klíčová slova: wikipedie, popis, herectví, místo narození, Petr Vydra, vysvětlení, herectví, zajímavosti, národnost, informace, datum narození, osobnost, životopis, Petr Vydra, kde se narodil Petr Vydra?, wiki

Pojem Petr Vydra je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Petr Vydra ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Petr Vydra na Google obrázcích

Vyhledat výraz Petr Vydra ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Petr Vydra ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Petr Vydra na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Vydra například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Petr Vydra? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Petr Vydra? Kdy se narodil Petr Vydra? Kde se narodil Petr Vydra? Petr Vydra je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Vydra dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vydra i v jiné kategorii než je herectví.