Kdo je to?
Kdo je Petr Ludwig? Životopis Petr Ludwig, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Petr Ludwig

Kdo je Petr Ludwig? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Petr Ludwig je český podnikatel, konzultant, analytik a spisovatel.
Česká veřejnost jej zná především jako autora knihy Konec prokrastinace, kterou vydal v roce 2013. S tímto tématem se snaží prosadit i v zahraničí a věnuje se mu i na svých přednáškách pro veřejnost a firmy. Prokrastinace je chorobné odkládání povinností a Ludwig ve své knize radí, jak s ní bojovat. Dalším z jeho témat je podpora vzdělání a kritického myšlení.
Vystudoval Fakultu informačních studií na VUT.
Založil firmu GrowJOB, která se specializuje na přednášení, kurzy a konzultace v otázkách osobního a firemního růstu. V těchto oblastech působí i on sám jako poradce a konzultant. Je tvůrcem podcastu Deep Talks a založil iniciativu Hodnotové Česko.
Veřejně se angažoval i po začátku koronavirové pandemie, kdy uveřejňoval predikce vývoje pandemie, a vyjadřoval se k zavedeným protikoronavirovým opatřením.Kdo je Petr Ludwig? Životopis Petr Ludwig, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Petr Ludwig

Národnost: česká
Datum narození: 1. dubna 1986
Místo narození: Pardubice

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Ludwig? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Americký fotbal? Vzpomněli byste si na význam slova Prameniště? Znáte definici termínu Estetika? Znáte definici termínu Samospráva?

Klíčová slova: datum narození, vysvětlení, wikipedie, Petr Ludwig, kde se narodil Petr Ludwig?, popis, biografie, zajímavosti, Petr Ludwig, život, osobnosti, kdy se narodil Petr Ludwig?, podnikání, narození, národnost, životopis

Pojem Petr Ludwig je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Petr Ludwig na Google.cz

Najít termín Petr Ludwig v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Petr Ludwig ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Petr Ludwig ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Petr Ludwig ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Ludwig například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Ludwig

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Petr Ludwig? Kdy se narodil Petr Ludwig? Kde se narodil Petr Ludwig? Petr Ludwig je v sekci Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Ludwig dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Ludwig i v jiné kategorii než je podnikání.