Kdo je to?
Kdo je Ashley Tisdale? Životopis Ashley Tisdale, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Ashley Tisdale?

Kdo je Ashley Tisdale? Životopis, informace, biografie, herectví

Ashley Tisdale je americká herečka, zpěvačka a producentka, která se nevíce proslavila svou rolí v kultovní sérii Muzikál ze střední. Zajímavostí je, že s hereckou kariérou začala v pouhých třech letech a během dětství se objevila ve více než 100 reklamách.
Ashley Michelle Tisdale se narodila v roce 1985 v americkém státě New Jersey, a když jí byly tři roky, všiml si ji v obchodním domě manažer Bill Perlman, který oslovil její rodiče a poté ji poslal na několik konkurzů. V nich malá Ashley uspěla a stala se velmi obsazovanou dětskou reklamní herečkou. Zároveň začala zdokonalovat svůj herecký i pěvecký um a brzy začala účinkovat i v divadelních muzikálech. Ve 12 letech potom zazpívala pro amerického prezidenta Billa Clintona při akci v Bílém domě. Její rodiče se rozhodli její talent zúročit na maximum a celá rodina se tak v roce 2000 přestěhovala do Los Angeles. Tak získala několik menších rolí v seriálech i filmech.
První větší úspěch přišel ve chvíli, kdy ji Disney Channel obsadil do televizního seriálu Sladký život Zacka a Codyho, kde doslova zazářila a stala se miláčkem publika. V roce 2006 pak získala roli v Muzikálu ze střední, což z ní učinilo skutečnou hvězdu a získala za své výkony v sérii několik významných nominací i cen. Následující roky se věnovala spíše pěvecké kariéře, vydala své debutové sólové album a založila vlastní produkční společnost, která úspěšně funguje dodnes. Stále se však věnuje herectví i zpěvu a je také úspěšnou infuencerkou, bloggerkou a návrhářkou kosmetických produktů. Má dceru a jejím manželem je muzikant Christopher French.Kdo je Ashley Tisdale? Životopis Ashley Tisdale, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Ashley Tisdale

Národnost: americká
Datum narození: 2.7.1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ashley Tisdale s jinými lidmina Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Akcie? Znáte definici termínu Plagiát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dilatace? Pamatujete si definici pojmu Hyponymum?

Klíčová slova: kde se narodila Ashley Tisdale?, kdy se narodila Ashley Tisdale?, národnost, místo narození, Ashley Tisdale, narození, datum narození, život, popis, osobnosti, kdo je Ashley Tisdale?, herectví, vysvětlení, osobnost, informace, wikipedie

Pojem Ashley Tisdale je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Ashley Tisdale ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Ashley Tisdale na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ashley Tisdale ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Ashley Tisdale na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Ashley Tisdale ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ashley Tisdale například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ashley Tisdale

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ashley Tisdale? Kdy se narodila Ashley Tisdale? Kde se narodila Ashley Tisdale? Ashley Tisdale je v kategorii Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ashley Tisdale řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ashley Tisdale i v jiné kategorii než je herectví.