Kdo je to?
Kdo je Ashley Tisdale? Životopis Ashley Tisdale, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Ashley Tisdale

Kdo je Ashley Tisdale? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Ashley Tisdale je americká herečka, zpěvačka a producentka, která se nevíce proslavila svou rolí v kultovní sérii Muzikál ze střední. Zajímavostí je, že s hereckou kariérou začala v pouhých třech letech a během dětství se objevila ve více než 100 reklamách.
Ashley Michelle Tisdale se narodila v roce 1985 v americkém státě New Jersey, a když jí byly tři roky, všiml si ji v obchodním domě manažer Bill Perlman, který oslovil její rodiče a poté ji poslal na několik konkurzů. V nich malá Ashley uspěla a stala se velmi obsazovanou dětskou reklamní herečkou. Zároveň začala zdokonalovat svůj herecký i pěvecký um a brzy začala účinkovat i v divadelních muzikálech. Ve 12 letech potom zazpívala pro amerického prezidenta Billa Clintona při akci v Bílém domě. Její rodiče se rozhodli její talent zúročit na maximum a celá rodina se tak v roce 2000 přestěhovala do Los Angeles. Tak získala několik menších rolí v seriálech i filmech.
První větší úspěch přišel ve chvíli, kdy ji Disney Channel obsadil do televizního seriálu Sladký život Zacka a Codyho, kde doslova zazářila a stala se miláčkem publika. V roce 2006 pak získala roli v Muzikálu ze střední, což z ní učinilo skutečnou hvězdu a získala za své výkony v sérii několik významných nominací i cen. Následující roky se věnovala spíše pěvecké kariéře, vydala své debutové sólové album a založila vlastní produkční společnost, která úspěšně funguje dodnes. Stále se však věnuje herectví i zpěvu a je také úspěšnou infuencerkou, bloggerkou a návrhářkou kosmetických produktů. Má dceru a jejím manželem je muzikant Christopher French.Kdo je Ashley Tisdale? Životopis Ashley Tisdale, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Ashley Tisdale

Národnost: americká
Datum narození: 2.7.1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ashley Tisdale s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Evoluce? Znáte termín Laktóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Didaktika? Víte, co je to Lajkovat?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, informace, herectví, kdo je Ashley Tisdale?, Ashley Tisdale, národnost, Ashley Tisdale, zajímavosti, kde se narodila Ashley Tisdale?, datum narození, život, popis, osobnosti, wiki, wikipedie

Pojem Ashley Tisdale je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ashley Tisdale hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Ashley Tisdale ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Ashley Tisdale na Google.cz

Hledat pojem Ashley Tisdale ve Wikipedii

Vyhledat pojem Ashley Tisdale ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Ashley Tisdale ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ashley Tisdale například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Ashley Tisdale? Stručná biografie

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Ashley Tisdale? Kdy se narodila Ashley Tisdale? Kde se narodila Ashley Tisdale? Ashley Tisdale se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, zelenooká žena, ashley Tisdale, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ashley Tisdale dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ashley Tisdale i v jiné kategorii než je herectví.