Kdo je to?
Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Kdo je to Uprchlík?

Jaký je význam slova Uprchlík? Co to znamená?

Uprchlík nebo také běženec je označení pro člověka, který nedobrovolně opustil zemi, v níž žil, protože byl ohrožen jeho život, případně svoboda. Uprchlíci utíkají ze zemí, kde probíhá válečný konflikt, občanská válka nebo kde jim hrozí vězení za jejich politické názory či aktivity, případně pronásledování kvůli jejich víře či barvě pleti. Uprchlíci mají podle mezinárodních dohod právo požádat o azyl v cizí zemi. V Evropě se nyní jedná o velmi aktuální problém s naprostou absencí možných (a realizovatelných) řešení.Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Uprchlík? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ketóza? Vzpomněli byste si na význam slova Přeslice? Znáte termín Ragby? Znáte definici termínu Pleonasmus?

Klíčová slova: pojem, politika, přesný výraz, popis, popis, přesný význam, heslo, wiki, kdo to je, význam, termín, etymologie, definice, původ slova, kdo je Uprchlík?, synonymum

Pojem Uprchlík je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Uprchlík ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Uprchlík ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Uprchlík ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Uprchlík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Uprchlík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Uprchlík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Uprchlík? Kdo to byl Uprchlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uprchlík? Definice pojmu Uprchlík je v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.