Kdo je to?
Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Kdo je to Uprchlík?

Jaký je význam slova Uprchlík? Co to znamená?

Uprchlík nebo také běženec je označení pro člověka, který nedobrovolně opustil zemi, v níž žil, protože byl ohrožen jeho život, případně svoboda. Uprchlíci utíkají ze zemí, kde probíhá válečný konflikt, občanská válka nebo kde jim hrozí vězení za jejich politické názory či aktivity, případně pronásledování kvůli jejich víře či barvě pleti. Uprchlíci mají podle mezinárodních dohod právo požádat o azyl v cizí zemi. V Evropě se nyní jedná o velmi aktuální problém s naprostou absencí možných (a realizovatelných) řešení.Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Uprchlík sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sacharidy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Secese? Znáte termín Cukrovka? Víte co je Vlys?

Klíčová slova: formulace, význam slova, pojem, politika, termín, lexikon, co znamená, přesný výraz, heslo, popis, význam, kdo je Uprchlík?, co je to Uprchlík?, popis, slovo, význam pojmu

Pojem Uprchlík je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Uprchlík

Hledat výraz Uprchlík ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Uprchlík na Google.cz

Vyhledat termín Uprchlík ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Uprchlík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Uprchlík například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Uprchlík, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Uprchlík? Kdo to byl Uprchlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uprchlík? Definice pojmu Uprchlík se nachází v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Uprchlík i v jiné kategorii než v politika.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.