Kdo je to?
Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Kdo je to Uprchlík?

Jaký je význam slova Uprchlík? Co to znamená?

Uprchlík nebo také běženec je označení pro člověka, který nedobrovolně opustil zemi, v níž žil, protože byl ohrožen jeho život, případně svoboda. Uprchlíci utíkají ze zemí, kde probíhá válečný konflikt, občanská válka nebo kde jim hrozí vězení za jejich politické názory či aktivity, případně pronásledování kvůli jejich víře či barvě pleti. Uprchlíci mají podle mezinárodních dohod právo požádat o azyl v cizí zemi. V Evropě se nyní jedná o velmi aktuální problém s naprostou absencí možných (a realizovatelných) řešení.Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Uprchlík s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sacharidy? Vzpomněli byste si na význam slova Ytong? Znáte termín Cukrovka? Znáte definici termínu Blockchain?

Klíčová slova: význam slova, termín, význam, co znamená, kdo to je, politika, přesný výraz, popis, wiki, odborný výraz, formulace, pojem, co je to Uprchlík?, Uprchlík, slovo, přesný význam

Pojem Uprchlík je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Uprchlík v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Uprchlík na Youtube

Hledat termín Uprchlík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Uprchlík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Uprchlík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Uprchlík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Uprchlík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Uprchlík? Kdo to byl Uprchlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uprchlík? Definice pojmu Uprchlík je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.