Kdo je to?
Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Kdo je to Uprchlík?

Jaký je význam slova Uprchlík? Co to znamená?

Uprchlík nebo také běženec je označení pro člověka, který nedobrovolně opustil zemi, v níž žil, protože byl ohrožen jeho život, případně svoboda. Uprchlíci utíkají ze zemí, kde probíhá válečný konflikt, občanská válka nebo kde jim hrozí vězení za jejich politické názory či aktivity, případně pronásledování kvůli jejich víře či barvě pleti. Uprchlíci mají podle mezinárodních dohod právo požádat o azyl v cizí zemi. V Evropě se nyní jedná o velmi aktuální problém s naprostou absencí možných (a realizovatelných) řešení.Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Uprchlík sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Myom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Maturita? Znáte termín Tortilla? Víte co je Advokátská káva?

Klíčová slova: heslo, slovo, Uprchlík, význam slova, definice, politika, etymologie, wiki, co znamená, formulace, kdo to je, lexikon, synonymum, popis, co je to Uprchlík?, popis

Pojem Uprchlík je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Uprchlík

Hledat videa s názvem Uprchlík na Youtube

Hledat výraz Uprchlík ve Wikislovníku

Hledat frázi Uprchlík na Google.cz

Zkusit najít slovo Uprchlík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Uprchlík například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Uprchlík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Uprchlík? Kdo to byl Uprchlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uprchlík? Definice pojmu Uprchlík se nachází v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.