Kdo je to?
Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Kdo je to Uprchlík?

Jaký je význam slova Uprchlík? Co to znamená?

Uprchlík nebo také běženec je označení pro člověka, který nedobrovolně opustil zemi, v níž žil, protože byl ohrožen jeho život, případně svoboda. Uprchlíci utíkají ze zemí, kde probíhá válečný konflikt, občanská válka nebo kde jim hrozí vězení za jejich politické názory či aktivity, případně pronásledování kvůli jejich víře či barvě pleti. Uprchlíci mají podle mezinárodních dohod právo požádat o azyl v cizí zemi. V Evropě se nyní jedná o velmi aktuální problém s naprostou absencí možných (a realizovatelných) řešení.



Kdo je to, byl Uprchlík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uprchlík? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Uprchlík s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ketóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Power jóga? Znáte termín Ragby? Znáte termín Hurikán?

Klíčová slova: politika, lexikon, Uprchlík, synonymum, kdo to je, původ slova, kdo je Uprchlík?, přesný výraz, popis, etymologie, význam slova, informace, slovo, heslo, wiki, odborný výraz

Pojem Uprchlík je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Uprchlík ve vyhledávači Yandex

Najít termín Uprchlík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uprchlík ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Uprchlík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Uprchlík například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Uprchlík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Uprchlík? Kdo to byl Uprchlík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uprchlík? Definice pojmu Uprchlík patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.