Kdo je to?
Kdo je to Kreatura? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kreatura? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kreatura?

Co znamená a jaký je význam slova Kreatura?

Slovo kreatura znamená totéž co stvůra. Použít ho můžeme ve dvojím významu: jednak při hodnocení nepochopitelně zlého, krutého chování (násilí, týrání), jednak při hodnocení něčího vzhledu. Ve druhém případě se nabízí daleko širší škála jedinců, které můžeme kvůli jejich vzhledu označit za kreatury než těch, kterým takto říkáme kvůli jejich chování a jednání. Je potřeba uvést, že když už o někom řekneme, že je kreatura, nemíváme tím ani tak na mysli nějaké viditelné a nápadné tělesné postižení, ale především nějaké podivné a rádobyoriginální módní kreace. Potřebu se odlišit oblečením mívá zejména mladší generace a celebrity, případně dámy odmítající si připustit stárnutí. Kvůli tomu si nechávají udělat extravagantní účesy, nosí výstřední oděvy a doplňky a často nechybí ani divoké piercingy a tetování. Aktuálním příkladem módní kreatury je mladá populární zpěvačka Billie Eilish, jejíž zelené vlasy a podivné oděvy ve stylu županů jsou nepřehlédnutelné.


Kdo je to Kreatura? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kreatura? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Kreatura? Pak se podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Niacin? Vzpomněli byste si na význam slova Lekce? Pamatujete si definici pojmu Zkracovačka? Znáte definici termínu Movember?

Klíčová slova: termín, wiki, heslo, definice, lexikon, přesný význam, formulace, původ slova, etymologie, co znamená, slovo, Kreatura, synonymum, informace, vysvětlení, popis

Pojem Kreatura je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Kreatura ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kreatura na Youtube

Hledat frázi Kreatura na Google obrázcích

Hledat frázi Kreatura na Google.cz

Zkusit najít termín Kreatura ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kreatura například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Kreatura, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Kreatura? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kreatura? Definice pojmu Kreatura je v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.