Kdo je to?
Kdo je to Kreatura? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kreatura? Lidé, hanlivé

Kreatura

Jaký je význam slova Kreatura? Co to znamená?

Slovo kreatura znamená totéž co stvůra. Použít ho můžeme ve dvojím významu: jednak při hodnocení nepochopitelně zlého, krutého chování (násilí, týrání), jednak při hodnocení něčího vzhledu. Ve druhém případě se nabízí daleko širší škála jedinců, které můžeme kvůli jejich vzhledu označit za kreatury než těch, kterým takto říkáme kvůli jejich chování a jednání. Je potřeba uvést, že když už o někom řekneme, že je kreatura, nemíváme tím ani tak na mysli nějaké viditelné a nápadné tělesné postižení, ale především nějaké podivné a rádobyoriginální módní kreace. Potřebu se odlišit oblečením mívá zejména mladší generace a celebrity, případně dámy odmítající si připustit stárnutí. Kvůli tomu si nechávají udělat extravagantní účesy, nosí výstřední oděvy a doplňky a často nechybí ani divoké piercingy a tetování. Aktuálním příkladem módní kreatury je mladá populární zpěvačka Billie Eilish, jejíž zelené vlasy a podivné oděvy ve stylu županů jsou nepřehlédnutelné.


Kdo je to Kreatura? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kreatura? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kreatura sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Estragon? Pamatujete si definici pojmu Nezisková organizace? Pamatujete si definici pojmu Metronom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Popeleční středa?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, vysvětlení, hanlivé, etymologie, pojem, co znamená, wikipedie, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, hanlivé, význam, význam slova, informace, wiki

Pojem Kreatura je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Kreatura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Kreatura ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kreatura ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Kreatura ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kreatura ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kreatura například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kreatura

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kreatura? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kreatura? Definice pojmu Kreatura patří do sekce Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít informace výraz, text, termín, pojem řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Kreatura i v jiné kategorii než v hanlivé.