Kdo je to?
Kdo je Vojtěch Efler? Životopis Vojtěch Efler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Vojtěch Efler

Kdo je Vojtěch Efler? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Vojtěch Efler je český divadelní a seriálový herec, moderátor, redaktor a skladatel. Efler se narodil v Litoměřicích. Po maturitě na gymnáziu se rozhodl pro uměleckou kariéru. Nejprve pracoval v Městském divadle Karlovy Vary, kde se objevil např. v divadelních hrách Largo desolato, Faust a Markétka nebo Kouzelná flétna. Poté, co bylo karlovarské divadlo zrušeno, odstěhoval se Efler do Prahy. V současnosti je členem divadla Na tahu a Divadla Metro. V Praze si zahrál v divadelní komedii Poslední šanci.
Efler pracuje také jako moderátor Radia City a zprávař Expresrádia. Dále psal kulturní rubriky a články pro internetový portál idnes.cz. Spolu se svou přítelkyní Ivou Leckou uvádí na rádiu Bonton pořad S úsměvem do nového dne.
Efler si zahrál v televizních seriálech Expozitura (2009), Ordinace v růžové zahradě (2014-2015 a 2017-2018), Jetelín (2016), Ohnivý kuře (2018), Modrý kód (2018-2020), Slunečná (2020) a 1. MISE (2021-2022).Kdo je Vojtěch Efler? Životopis Vojtěch Efler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Vojtěch Efler

Národnost: česká
Datum narození: 11. 1. 1980
Místo narození: Litoměřice, Československo

Sdílejte tuto stránku s osobností Vojtěch Efler s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Jaderná velmoc? Víte co je Dharma? Vzpomněli byste si na význam slova Objem? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zrychlení?

Klíčová slova: wikipedie, kde se narodil Vojtěch Efler?, biografie, zajímavosti, místo narození, herectví, vysvětlení, život, osobnosti, osobnost, lexikon, kdy se narodil Vojtěch Efler?, Vojtěch Efler, Vojtěch Efler, herectví, popis

Pojem Vojtěch Efler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Vojtěch Efler

Zkusit najít Vojtěch Efler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Vojtěch Efler ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Vojtěch Efler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Vojtěch Efler na Youtube

Vyhledat výraz Vojtěch Efler ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Efler například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Vojtěch Efler? Stručná biografie

Právě jste zjistili Kdo je to Vojtěch Efler? Kdy se narodil Vojtěch Efler? Kde se narodil Vojtěch Efler? Vojtěch Efler patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, muž modré vlasy, vojtěch Efler, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Vojtěch Efler dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Efler i v jiné kategorii než je herectví.