Kdo je to?
Kdo je Jindřich Rajchl? Životopis Jindřich Rajchl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jindřich Rajchl

Kdo je Jindřich Rajchl? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jindřich Rajchl je český právník, aktivista, fotbalový funkcionář a politik.
Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.
V mládí se věnoval profesionálně fotbalu. Později se začal angažovat ve vedení fotbalu. Byl mimo jiné výkonným ředitelem FK Chmel Blšany. Snažil se také prosadit do vedení FAČR, kde působil jako místopředseda, nicméně neúspěšně. Známý byl také jako komentátor amerického fotbalu.
Jeho politická kariéra začala okolo roku 2020. Nejdříve se jako aktivista vymezoval proti nařízením vlády souvisejícím s opatřeními proti šíření Covidu-19 během celosvětové pandemie, později se začal angažovat na protivládních demonstracích a na demonstracích namířených proti vládní pomoci Ukrajině ve válce s Ruskem.
Působil v hnutí Trikolora, které měl ambici i vést, ale z volby předsedy sám v roce 2022 odstoupil. O pár měsíců později si založil vlastní politický projekt Právo, Respekt, Odbornost, známější pod zkratkou PRO 2022.
Jindřich Rajchl se prezentuje výraznými konzervativními a národoveckými postoji. V roce 2022 se zpočátku spojil s aktivitami iniciativy Česká republika na 1. místě, po neshodách uvnitř národovecké scény se však od organizátorů distancoval a začal pořádat vlastní demonstrace a aktivity. Na demonstracích, případně sociálních sítích často sdílí zavádějící až dezinformační zprávy zaměřené především na kritiku české vlády, války na Ukrajině, opatřením proti Covidu-19, očkování apod. Některé jeho názory lze vnímat jako silně proruské, tuto interpretaci (stejně jako označení dezinformátor) však Rajchl zásadně odmítá.Kdo je Jindřich Rajchl? Životopis Jindřich Rajchl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Jindřich Rajchl

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1976
Místo narození: Hradec Králové

Popis osobnosti Jindřich Rajchl můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Mai Tai? Pamatujete si definici pojmu Výročí svatby? Víte co je Vysokoškolský index? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kračun?

Klíčová slova: životopis, Jindřich Rajchl, politici, osobnosti, život, narození, zajímavosti, kdy se narodil Jindřich Rajchl?, kde se narodil Jindřich Rajchl?, wiki, národnost, wikipedie, popis, politici, biografie, datum narození

Pojem Jindřich Rajchl je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Jindřich Rajchl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Jindřich Rajchl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jindřich Rajchl na Youtube

Zkusit najít frázi Jindřich Rajchl ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jindřich Rajchl ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřich Rajchl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jindřich Rajchl?

Teďka už zajisté víte Kdo je to Jindřich Rajchl? Kdy se narodil Jindřich Rajchl? Kde se narodil Jindřich Rajchl? Jindřich Rajchl je v sekci Politici

Kategorie politici, prezident, jindřich Rajchl, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jindřich Rajchl třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřich Rajchl i v jiné kategorii než je politici.