Kdo je to?
Kdo je Hana Moučková? Životopis Hana Moučková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hana Moučková

Kdo je Hana Moučková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Hana Moučková je starostka České obce sokolské, členka výkonného výboru Českého olympijského výboru a dalších sportovních organizací.
Hana se narodila 21. srpna 1961 v malé vesničce pod Řípem, kde i vyrůstala a chodila do školy. Jako vysokou školu vystudovala VŠE a má inženýrský titul. Od té doby žije v Praze, konkrétně ve čtvrti Karlín. Sokolkou je od mládí, dostala se k této organizaci přes dědečka, který byl v Sokole náčelníkem. Pro Českou obec sokolskou začala pracovat od roku 1993, a to nejprve v oblasti investiční výstavby, potom jako vedoucí majetko-správního oddělení. Členkou předsednictva se stala roku 2004. V únoru 2011 byla po rezignaci starosty Jaroslava Bernarda (v souvislosti s pádem společnosti Sazka) zvolena starostkou, a to jako první žena v historii Sokola vůbec. Od té doby byla zvolena starostkou ještě třikrát. Jejími hlavními myšlenkami je, že Sokol je jako rodina a je tu pro všechny a že sport přináší skvělé zážitky, emoce a přátelství na celý život. Kromě starostky České obce sokolské je také členkou výkonného výboru ČOV, předsedkyní Komise sportu pro ČOV a členkou Národní rady pro sport v rámci Národní sportovní agentury.
Za svou práci byla oceněna Medailí za zásluhy 1. stupně. Ve volném čase sportuje, provozuje turistiku, jezdí na kolečkových bruslích a věnuje se sportovní střelbě.Kdo je Hana Moučková? Životopis Hana Moučková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní údaje o osobě Hana Moučková

Národnost: česká
Datum narození: 21. 8. 1961

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hana Moučková s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Úrok? Znáte termín Julmust? Vzpomněli byste si na význam slova Hřích? Víte, co je to Fiála?

Klíčová slova: informace, wiki, osobnost, kdy se narodila Hana Moučková?, wikipedie, Hana Moučková, národnost, sport, zajímavosti, sport, biografie, život, datum narození, životopis, kdo je Hana Moučková?, vysvětlení

Pojem Hana Moučková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hana Moučková

Hledat termín Hana Moučková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Hana Moučková ve Wikipedii

Najít pojem Hana Moučková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Hana Moučková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Hana Moučková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Moučková například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Moučková

Právě jste zjistili Kdo je to Hana Moučková? Kdy se narodila Hana Moučková? Hana Moučková se nachází v kategorii Sport

Kategorie sport, lyžař, hana Moučková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Hana Moučková řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Moučková i v jiné kategorii než je sport.