Kdo je to?
Kdo je Linda Bartošová? Životopis Linda Bartošová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Linda Bartošová?

Kdo je Linda Bartošová? Životopis, informace, biografie, novináři

Linda Bartošová je česká novinářka, televizní moderátorka a bývalá modelka.
Vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.
V roce 2012 se účastnila modelingové soutěže Česká Miss, dostala se do finále a následně reprezentovala Českou republiku i na Miss World. Modelingu se však dál nevěnovala a vydala se cestou novinařiny.
Při studiích působila v Pardubickém deníku. V roce 2013 nastoupila jako novinářka do České televize a v následujících letech působila v její zahraniční redakci. Od roku 2020 uvádí na České televizi hlavní zpravodajskou relaci Události a také navazující pořadu Události, komentáře a stala se tak jednou z výrazných tvářích zpravodajství České televize.
V souvislosti se svou prací na televizních obrazovkách se často vyjadřuje k tématu sexismu ve veřejném prostoru.
Jejím partnerem je fotbalista a rapper Tomáš Kučera.Kdo je Linda Bartošová? Životopis Linda Bartošová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Linda Bartošová

Národnost: česká
Datum narození: 4. května 1993
Místo narození: Vysoké Mýto

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Linda Bartošová s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Vratidlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vlys? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dyspraxie? Znáte termín HbbTV?

Klíčová slova: vysvětlení, novináři, osobnost, novináři, narození, osobnosti, wiki, zajímavosti, kde se narodila Linda Bartošová?, popis, kdy se narodila Linda Bartošová?, místo narození, životopis, wikipedie, kdo je Linda Bartošová?, lexikon

Pojem Linda Bartošová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Linda Bartošová na Google.cz

Zkusit najít termín Linda Bartošová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Linda Bartošová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Linda Bartošová ve Wikipedii

Hledat termín Linda Bartošová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Bartošová například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Linda Bartošová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Linda Bartošová? Kdy se narodila Linda Bartošová? Kde se narodila Linda Bartošová? Linda Bartošová patří do kategorie Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Linda Bartošová dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Bartošová i v jiné kategorii než je novináři.