Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Alfred Hitchcock

Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Líbí se stručný životopis s osobou Alfred Hitchcock? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to ICT? Vzpomněli byste si na význam slova Geografie? Vzpomněli byste si na význam slova Velký pátek? Znáte definici termínu Polyp?

Klíčová slova: osobnosti, Alfred Hitchcock, národnost, umělci, datum úmrtí, osobnost, životopis, umělci, wiki, kde se narodil Alfred Hitchcock?, Alfred Hitchcock, biografie, kdo je Alfred Hitchcock?, Kdy zemřel Alfred Hitchcock, vysvětlení, kdy se narodil Alfred Hitchcock?

Pojem Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Alfred Hitchcock ve Wikipedii

Hledat termín Alfred Hitchcock ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Alfred Hitchcock na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Alfred Hitchcock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Alfred Hitchcock ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfred Hitchcock například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Alfred Hitchcock?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci

Kategorie umělci, grafička, alfred Hitchcock, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?