Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Alfred Hitchcock?

Kdo to byl Alfred Hitchcock? Stručný životopis

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Sdílejte tuto stránku s osobností Alfred Hitchcock s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lobotomie? Znáte termín Akupunktura? Vzpomněli byste si na význam slova Michelinská hvězda? Víte, co je to Býlí?

Klíčová slova: informace, popis, kdo je Alfred Hitchcock?, význam, lexikon, termín, etymologie, význam pojmu, kdo to je, synonymum, odborný výraz, pojem, co je to Alfred Hitchcock?, Alfred Hitchcock, přesný výraz, wiki

Pojem Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Alfred Hitchcock ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Alfred Hitchcock ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Alfred Hitchcock ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Alfred Hitchcock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfred Hitchcock například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Alfred Hitchcock?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alfred Hitchcock? Kdo to byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?