Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Alfred Hitchcock?

Kdo to byl Alfred Hitchcock? Stručný životopis

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Sdílejte tuto stránku s osobností Alfred Hitchcock se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to CVV? Znáte termín Nonsens? Vzpomněli byste si na význam slova Myrha? Víte, co je to Skutková podstata?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, co je to Alfred Hitchcock?, umělci, význam pojmu, slovo, původ slova, wiki, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, etymologie, heslo, popis, lexikon, pojem

Pojem Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Alfred Hitchcock ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Alfred Hitchcock ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Alfred Hitchcock na Google.cz

Hledat heslo Alfred Hitchcock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfred Hitchcock například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alfred Hitchcock

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alfred Hitchcock? Kdo to byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock je v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?