Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo byl Alfred Hitchcock?

Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis, informace, biografie, umělci

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alfred Hitchcock sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Seraf? Vzpomenete si na definici slova Frita? Vzpomněli byste si na význam slova Absolutní? Vzpomněli byste si na význam slova Aniont?

Klíčová slova: lexikon, biografie, národnost, wikipedie, život, místo narození, nežijící, kdo je Alfred Hitchcock?, umělci, Alfred Hitchcock, narození, Kdy zemřel Alfred Hitchcock, zajímavosti, Alfred Hitchcock, popis, kde se narodil Alfred Hitchcock?

Pojem Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Alfred Hitchcock ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Alfred Hitchcock ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Alfred Hitchcock na Google.cz

Najít heslo Alfred Hitchcock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Alfred Hitchcock ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfred Hitchcock například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Alfred Hitchcock?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock se nachází v kategorii Umělci

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?