Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Alfred Hitchcock?

Kdo to byl Alfred Hitchcock? Stručný životopis

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Zaujala vás biografie osobnosti Alfred Hitchcock? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to CVV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pravý úhel? Vzpomněli byste si na význam slova Myrha? Víte co je Pirohy?

Klíčová slova: význam, heslo, slovo, přesný výraz, význam slova, popis, lexikon, definice, popis, informace, přesný význam, synonymum, co je to Alfred Hitchcock?, pojem, umělci, vysvětlení

Pojem Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Alfred Hitchcock zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alfred Hitchcock ve Wikimedia Commons

Najít termín Alfred Hitchcock na Google.cz

Najít pojem Alfred Hitchcock ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Alfred Hitchcock ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfred Hitchcock například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Alfred Hitchcock?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alfred Hitchcock? Kdo to byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock patří do sekce umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?