Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo byl Alfred Hitchcock?

Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis, informace, biografie, umělci

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alfred Hitchcock s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Seraf? Znáte pojem Rozeta? Vzpomněli byste si na význam slova Osoba blízká? Vzpomenete si na definici slova Dadaismus?

Klíčová slova: místo narození, Kdy zemřel Alfred Hitchcock, datum narození, kdo to je, nežijící, život, umělci, popis, kdy se narodil Alfred Hitchcock?, národnost, biografie, kdo je Alfred Hitchcock?, osobnosti, wikipedie, kde se narodil Alfred Hitchcock?, Alfred Hitchcock

Pojem Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Alfred Hitchcock zkuste tyto odkazy

Zkusit najít pojem Alfred Hitchcock v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Alfred Hitchcock ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Alfred Hitchcock ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Alfred Hitchcock na Youtube

Hledat frázi Alfred Hitchcock ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfred Hitchcock například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alfred Hitchcock

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock se nachází v kategorii Umělci

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?