Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Alfred Hitchcock?

Kdo to byl Alfred Hitchcock? Stručný životopis

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Zaujala vás biografie osobnosti Alfred Hitchcock? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Seraf? Vzpomněli byste si na význam slova Astenik? Vzpomněli byste si na význam slova Kvadriatlon? Znáte definici termínu Impotence?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, popis, popis, formulace, význam pojmu, synonymum, přesný význam, informace, wiki, přesný výraz, co je to Alfred Hitchcock?, umělci, původ slova, pojem, odborný výraz

Pojem Alfred Hitchcock je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Alfred Hitchcock ve Wikislovníku

Hledat pojem Alfred Hitchcock v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alfred Hitchcock ve Wikimedia Commons

Najít termín Alfred Hitchcock ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alfred Hitchcock například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alfred Hitchcock

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alfred Hitchcock? Kdo to byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock se nachází v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?