Kdo je to?
Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Kdo je to Garant?

Jaký je význam slova Garant? Co to znamená?

Garant znamená česky ručitel,tj. někdo, kdo poskytuje záruku za něco.Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Garant? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Demokracie? Pamatujete si definici pojmu Hysterektomie? Vzpomněli byste si na význam slova Družstvo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Směnka?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, synonymum, informace, termín, formulace, státní správa, co znamená, popis, wiki, slovo, pojem, kdo to je, co je to Garant?, heslo, přesný výraz

Pojem Garant je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Garant v následujících zdrojích

Najít výraz Garant ve vyhledávači Qwant

Najít termín Garant na Google.cz

Najít pojem Garant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Garant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Garant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Garant? Kdo to byl Garant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Garant? Definice pojmu Garant je v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Garant i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.