Kdo je to?
Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Kdo je to Garant?

Jaký je význam slova Garant? Co to znamená?

Garant znamená česky ručitel,tj. někdo, kdo poskytuje záruku za něco.Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Garant? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Deprese? Víte co je Portské víno? Vzpomněli byste si na význam slova Družstvo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Daňová evidence?

Klíčová slova: etymologie, popis, popis, státní správa, původ slova, lexikon, Garant, formulace, wiki, slovo, definice, co je to Garant?, co znamená, přesný význam, informace, odborný výraz

Pojem Garant je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Garant

Hledat heslo Garant ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Garant ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Garant na Youtube

Najít termín Garant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Garant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Garant? Kdo to byl Garant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Garant? Definice pojmu Garant je v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Garant i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.