Kdo je to?
Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Kdo je to Garant?

Jaký je význam slova Garant? Co to znamená?

Garant znamená česky ručitel,tj. někdo, kdo poskytuje záruku za něco.Kdo je to, byl Garant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Garant? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Garant s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Deprese? Víte, co je to Dědická smlouva? Vzpomněli byste si na význam slova Družstvo? Rozumíte pojmu Chanuka?

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, význam, heslo, pojem, co je to Garant?, co znamená, přesný význam, lexikon, kdo to je, státní správa, etymologie, Garant, informace, kdo je Garant?, slovo

Pojem Garant je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Garant v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Garant ve Wikislovníku

Najít slovo Garant ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Garant ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Garant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Garant například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Garant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Garant? Kdo to byl Garant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Garant? Definice pojmu Garant se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Garant hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.