Kdo je to?
Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Kdo je to Copywriter?

Jaký je význam slova Copywriter? Co to znamená?

V užším smyslu je copywriter textař, který vymýšlí texty k reklamě a pro účely marketingu. Takový člověk musí být kreativní a musí mít dobrý odhad na to, co tzv. "zabere" na potencionální zákazníky. V širším smyslu je copywriterem každý, kdo píše texty na webové stránky. Texty na web jsou trochu jiného charakteru než texty určené např. do tištěných periodik a to je potřeba při jejich tvorbě zohlednit.Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Copywriter se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Komunikace? Rozumíte pojmu Foton? Vzpomněli byste si co označuje výraz Valuta? Znáte pojem Melancholik?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, odborný výraz, lexikon, kdo je Copywriter?, význam slova, termín, definice, kdo to je, popis, co znamená, slovo, vysvětlení, profese, informace, přesný význam

Pojem Copywriter je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Copywriter v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Copywriter ve Wikipedii

Najít pojem Copywriter ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Copywriter ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Copywriter ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Copywriter například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Copywriter, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Copywriter? Kdo to byl Copywriter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Copywriter? Definice pojmu Copywriter je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Copywriter v jiné sekci než profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?