Kdo je to?
Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Kdo je to Copywriter?

Jaký je význam slova Copywriter? Co to znamená?

V užším smyslu je copywriter textař, který vymýšlí texty k reklamě a pro účely marketingu. Takový člověk musí být kreativní a musí mít dobrý odhad na to, co tzv. "zabere" na potencionální zákazníky. V širším smyslu je copywriterem každý, kdo píše texty na webové stránky. Texty na web jsou trochu jiného charakteru než texty určené např. do tištěných periodik a to je potřeba při jejich tvorbě zohlednit.Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Definici slova Copywriter můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Karma? Znáte definici termínu Firmware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohanka? Pamatujete si definici pojmu Chanuka?

Klíčová slova: termín, co je to Copywriter?, vysvětlení, wiki, co znamená, informace, význam, kdo to je, význam slova, pojem, Copywriter, formulace, přesný význam, kdo je Copywriter?, definice, lexikon

Pojem Copywriter je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Copywriter

Vyhledat pojem Copywriter ve Wikislovníku

Najít heslo Copywriter ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Copywriter ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Copywriter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Copywriter například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Copywriter

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Copywriter? Kdo to byl Copywriter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Copywriter? Definice pojmu Copywriter patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?