Kdo je to?
Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Kdo je to Copywriter?

Jaký je význam slova Copywriter? Co to znamená?

V užším smyslu je copywriter textař, který vymýšlí texty k reklamě a pro účely marketingu. Takový člověk musí být kreativní a musí mít dobrý odhad na to, co tzv. "zabere" na potencionální zákazníky. V širším smyslu je copywriterem každý, kdo píše texty na webové stránky. Texty na web jsou trochu jiného charakteru než texty určené např. do tištěných periodik a to je potřeba při jejich tvorbě zohlednit.Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Copywriter s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Koleda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Korporátní daň? Vzpomněli byste si co označuje výraz Warez? Znáte termín Činžovní dům?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, lexikon, popis, vysvětlení, kdo to je, co je to Copywriter?, termín, profese, význam, význam pojmu, informace, formulace, synonymum, definice, přesný výraz

Pojem Copywriter je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Copywriter ve Wikipedii

Najít výraz Copywriter ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Copywriter na Youtube

Vyhledat pojem Copywriter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Copywriter například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Copywriter

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Copywriter? Kdo to byl Copywriter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Copywriter? Definice pojmu Copywriter je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Copywriter i v jiné sekci než v profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?