Kdo je to?
Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Kdo je to Copywriter?

Jaký je význam slova Copywriter? Co to znamená?

V užším smyslu je copywriter textař, který vymýšlí texty k reklamě a pro účely marketingu. Takový člověk musí být kreativní a musí mít dobrý odhad na to, co tzv. "zabere" na potencionální zákazníky. V širším smyslu je copywriterem každý, kdo píše texty na webové stránky. Texty na web jsou trochu jiného charakteru než texty určené např. do tištěných periodik a to je potřeba při jejich tvorbě zohlednit.Kdo je to, byl Copywriter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Copywriter? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Copywriter? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Koleda? Vzpomněli byste si na význam slova Atom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Warez? Znáte definici termínu Metafora?

Klíčová slova: pojem, popis, původ slova, formulace, profese, kdo to je, co je to Copywriter?, termín, popis, význam slova, lexikon, přesný výraz, heslo, vysvětlení, wiki, etymologie

Pojem Copywriter je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Copywriter ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Copywriter na Youtube

Zkusit najít slovo Copywriter na Google.cz

Hledat pojem Copywriter ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Copywriter například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Copywriter, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Copywriter? Kdo to byl Copywriter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Copywriter? Definice pojmu Copywriter se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, text, definici, např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Copywriter i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?