Kdo je to?
Kdo je to Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vlkodlak?

Co znamená a jaký je význam slova Vlkodlak?

Vlkodlak je člověk proměněný ve vlka. Ve vlčí podobě se přestává chovat jako člověk, a proto je vhodným námětem pro hororové filmy a literaturu. Ve vlka se člověk proměňuje za úplňku, takže pro ostatní lidi je nebezpečné vycházení ven.
Člověk se vlkodlakem mohl stát úmyslně i neúmyslně, navíc vlkodlak mohl na vlkodlaky proměnit ostatní. Pověsti o vlkodlacích pocházejí ze středověku, kde u Germánů byl vlk zasvěcen Wodanu a jako zlý je prezentován např. u Slovanů.Kdo je to Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Vlkodlak) můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Gainer? Vzpomenete si na definici slova Mobilizace? Víte co je Výchova? Vzpomněli byste si na význam slova Diktát?

Klíčová slova: co znamená, nadpřirozené, přesný význam, význam pojmu, Vlkodlak, přesný výraz, wikipedie, synonymum, nadpřirozené, wiki, etymologie, Vlkodlak, termín, význam slova, původ slova, heslo

Pojem Vlkodlak je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlkodlak ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Vlkodlak ve vyhledávači Yandex

Najít termín Vlkodlak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Vlkodlak na Google obrázcích

Zkusit najít termín Vlkodlak na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlkodlak například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlkodlak

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlkodlak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlkodlak? Definice pojmu Vlkodlak patří do kategorie Nadpřirozené

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.