Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vlkodlak?

Jaký je význam slova Vlkodlak? Co to znamená?

Vlkodlak je člověk proměněný ve vlka. Ve vlčí podobě se přestává chovat jako člověk, a proto je vhodným námětem pro hororové filmy a literaturu. Ve vlka se člověk proměňuje za úplňku, takže pro ostatní lidi je nebezpečné vycházení ven.
Člověk se vlkodlakem mohl stát úmyslně i neúmyslně, navíc vlkodlak mohl na vlkodlaky proměnit ostatní. Pověsti o vlkodlacích pocházejí ze středověku, kde u Germánů byl vlk zasvěcen Wodanu a jako zlý je prezentován např. u Slovanů.Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vlkodlak sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Gainer? Znáte termín Herbář? Víte co je DLNA? Víte, co je to Amundi?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, popis, vysvětlení, co znamená, kdo je Vlkodlak?, formulace, Vlkodlak, přesný význam, nadpřirozené, význam slova, synonymum, pojem, etymologie, termín, původ slova

Pojem Vlkodlak je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Vlkodlak na Youtube

Vyhledat slovo Vlkodlak ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Vlkodlak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Vlkodlak ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlkodlak například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vlkodlak, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vlkodlak? Kdo to byl Vlkodlak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlkodlak? Definice pojmu Vlkodlak se nachází v sekci nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Vlkodlak i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.