Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vlkodlak?

Jaký je význam slova Vlkodlak? Co to znamená?

Vlkodlak je člověk proměněný ve vlka. Ve vlčí podobě se přestává chovat jako člověk, a proto je vhodným námětem pro hororové filmy a literaturu. Ve vlka se člověk proměňuje za úplňku, takže pro ostatní lidi je nebezpečné vycházení ven.
Člověk se vlkodlakem mohl stát úmyslně i neúmyslně, navíc vlkodlak mohl na vlkodlaky proměnit ostatní. Pověsti o vlkodlacích pocházejí ze středověku, kde u Germánů byl vlk zasvěcen Wodanu a jako zlý je prezentován např. u Slovanů.Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vlkodlak? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Gainer? Vzpomenete si na definici slova Cloudové úložiště? Víte co je DLNA? Vzpomněli byste si na význam slova Airbnb?

Klíčová slova: wiki, lexikon, co je to Vlkodlak?, přesný výraz, slovo, kdo je Vlkodlak?, popis, pojem, význam, kdo to je, nadpřirozené, vysvětlení, etymologie, přesný význam, popis, heslo

Pojem Vlkodlak je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Vlkodlak ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Vlkodlak na Google.cz

Hledat slovo Vlkodlak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Vlkodlak ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlkodlak například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlkodlak

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlkodlak? Kdo to byl Vlkodlak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlkodlak? Definice pojmu Vlkodlak je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.