Kdo je to?
Kdo je to Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vlkodlak?

Jaký je význam slova Vlkodlak? Co to znamená?

Vlkodlak je člověk proměněný ve vlka. Ve vlčí podobě se přestává chovat jako člověk, a proto je vhodným námětem pro hororové filmy a literaturu. Ve vlka se člověk proměňuje za úplňku, takže pro ostatní lidi je nebezpečné vycházení ven.
Člověk se vlkodlakem mohl stát úmyslně i neúmyslně, navíc vlkodlak mohl na vlkodlaky proměnit ostatní. Pověsti o vlkodlacích pocházejí ze středověku, kde u Germánů byl vlk zasvěcen Wodanu a jako zlý je prezentován např. u Slovanů.Kdo je to Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vlkodlak sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Gainer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Genetika? Víte co je RAM? Víte co je Powerball?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, Vlkodlak, vysvětlení, synonymum, heslo, význam slova, nadpřirozené, význam, přesný výraz, etymologie, informace, nadpřirozené, definice, Vlkodlak, pojem

Pojem Vlkodlak je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Vlkodlak zkuste tyto odkazy

Najít heslo Vlkodlak ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Vlkodlak ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Vlkodlak ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Vlkodlak ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Vlkodlak na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlkodlak například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Vlkodlak, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Vlkodlak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlkodlak? Definice pojmu Vlkodlak se nachází v sekci Nadpřirozené

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.