Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vlkodlak?

Jaký je význam slova Vlkodlak? Co to znamená?

Vlkodlak je člověk proměněný ve vlka. Ve vlčí podobě se přestává chovat jako člověk, a proto je vhodným námětem pro hororové filmy a literaturu. Ve vlka se člověk proměňuje za úplňku, takže pro ostatní lidi je nebezpečné vycházení ven.
Člověk se vlkodlakem mohl stát úmyslně i neúmyslně, navíc vlkodlak mohl na vlkodlaky proměnit ostatní. Pověsti o vlkodlacích pocházejí ze středověku, kde u Germánů byl vlk zasvěcen Wodanu a jako zlý je prezentován např. u Slovanů.Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Vlkodlak? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Slabika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Logopedie? Víte co je Celé číslo? Víte co je Ilustrace?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, informace, slovo, přesný význam, heslo, původ slova, wiki, popis, význam slova, Vlkodlak, popis, význam pojmu, přesný výraz, význam, co znamená

Pojem Vlkodlak je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Vlkodlak ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Vlkodlak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Vlkodlak ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Vlkodlak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlkodlak například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vlkodlak, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vlkodlak? Kdo to byl Vlkodlak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlkodlak? Definice pojmu Vlkodlak je v kategorii nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Vlkodlak hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.