Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vlkodlak?

Jaký je význam slova Vlkodlak? Co to znamená?

Vlkodlak je člověk proměněný ve vlka. Ve vlčí podobě se přestává chovat jako člověk, a proto je vhodným námětem pro hororové filmy a literaturu. Ve vlka se člověk proměňuje za úplňku, takže pro ostatní lidi je nebezpečné vycházení ven.
Člověk se vlkodlakem mohl stát úmyslně i neúmyslně, navíc vlkodlak mohl na vlkodlaky proměnit ostatní. Pověsti o vlkodlacích pocházejí ze středověku, kde u Germánů byl vlk zasvěcen Wodanu a jako zlý je prezentován např. u Slovanů.Kdo je to, byl Vlkodlak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlkodlak? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Vlkodlak můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Slabika? Vzpomněli byste si na význam slova Autofokus? Víte co je Celé číslo? Znáte definici termínu HIV?

Klíčová slova: co je to Vlkodlak?, Vlkodlak, definice, přesný význam, formulace, informace, heslo, popis, lexikon, synonymum, wiki, pojem, odborný výraz, popis, co znamená, slovo

Pojem Vlkodlak je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vlkodlak v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Vlkodlak na Youtube

Najít výraz Vlkodlak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Vlkodlak ve Wikislovníku

Najít heslo Vlkodlak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlkodlak například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlkodlak

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vlkodlak? Kdo to byl Vlkodlak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlkodlak? Definice pojmu Vlkodlak patří do sekce nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Vlkodlak i v jiné kategorii než je sekce nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.