Kdo je to?
Kdo je Monika Marešová? Životopis Monika Marešová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Monika Marešová

Kdo je Monika Marešová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Monika Marešová se narodila jako Monika Koblížková 7. března 1981. Pracovala jako modelka, stylistka a redaktorka v módním magazínu Story. Miluje hudbu a tetování.
V červnu 2015 byla Monika Koblížková pozvána na svatbu módního stylisty Filipa Vaňka, který si bral svého partnera Antonína Petrkovského. Právě na této akce se seznámila s moderátorem Leošem Marešem, který se do ní bezhlavě zamiloval.
V roce 2016 vyšla v bulváru zpráva zabývající se pravostí Moničina poprsí. Přestože se sama redaktorka na toto téma nikdy předtím nevyjádřila a její ňadra vždy vypadala velmi přirozeně, díky odhalenému topu a všetečným bulvárním fotografům však vyšla pravda najevo. Na jedné z fotografií totiž byla jasně patrná jizva, která nikoho nenechala na pochybách.
V říjnu 2017 přišla od zamilovaného moderátora žádost o ruku a pár se v Mariánských lázních zasnoubil. Nešlo o žádnou skromnou žádost. Nechyběl totiž dokonce ani ohňostroj. Ještě v tom samém roce se Leoš Mareš rozvedl se svou dosavadní manželkou Monikou, s níž má syny Matěje a Jakuba.
Na svatbu došlo 20. února 2018 v Litomyšli.
Ve stejné době bylo v médiích zvažováno, zda bude Marešová vést českou redakci časopisu Elle, a nahradí tak dosavadní šéfredaktorku Andreu Běhounkovou. Ta se měla dle bulváru stěhovat do prestižního magazínu Vogue, k čemuž posléze skutečně došlo. Marešová nakonec dostala pod křídla kosmetickou rubriku v Elle, kde působila pod vedením šéfredaktora Petra Matějčka.
Když slavila druhá Monika Marešová své sedmatřicáté narozeniny, složil jí manžel píseň Slib, kterou sám také nazpíval.
10. března 2022 oznámili pyšní rodiče narození svého první potomka. Holčička dostala jméno Alex. O radostnou novinku, že se stane potřetí otcem, se Leoš podělil se svými posluchači v polovině října 2021 v rámci vysílání rádia Evropa 2.Kdo je Monika Marešová? Životopis Monika Marešová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Monika Marešová

Národnost: česká
Datum narození: 7. března 1981

Sdílejte tuto stránku s osobností Monika Marešová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Happy slapping? Víte co je Droždí? Rozumíte pojmu NGO? Vzpomněli byste si co označuje výraz Černá čísla?

Klíčová slova: wiki, osobnosti, kdy se narodila Monika Marešová?, zajímavosti, osobnost, Monika Marešová, vysvětlení, umělci, wikipedie, Monika Marešová, popis, kdo je Monika Marešová?, umělci, národnost, životopis, lexikon

Pojem Monika Marešová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Monika Marešová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Monika Marešová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Monika Marešová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Monika Marešová na Google obrázcích

Hledat slovo Monika Marešová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Marešová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Monika Marešová?

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Monika Marešová? Kdy se narodila Monika Marešová? Monika Marešová patří do kategorie Umělci

Kategorie umělci, malířka, monika Marešová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Monika Marešová kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Marešová i v jiné kategorii než je umělci.